ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Катя2016-07-10
Добрый день. В июне делала у Вас лапароскопию (Коробко К.В.), в сентябре планирую делать ЭКО. Как мне сейчас подготовиться к ЭКО? И еще вопрос, возможно странный) У меня частный дом и много котов (8!!!) могут ли коты влиять на результат отрицательно? избавиться не могу!
Катерино, перед ШЗ необхідно Вам буде здати перелік певних обстежень, попередньо звернувшись до лікаря-репродуктолога. Краще Вам планувати візит на 4-5, або 21 день місячного циклу. Вам доведеться здати аналіз крові на токсоплазмоз, джерелом інфекції якого являються екскременти домашніх кішок. Ви можете також в якійсь ліцензованій ветеринарній клініці обстежити своїх тварин на предмет токсоплазмозу, щоб бути впевненою, що Ваші киці не становлять для Вашої майбутньої вагітності (чи навпаки - становлять) загрози. При необхідності - тварин пролікувати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ксения2016-07-10
У мене полікістоз яєчників,на УЗД яйники покрились яєчною шкарлупою на 40%.Чи маю я шанс завагітніти самостійно? Приймаю дюфастон10 5місяць. І скільки коштує лапароскопія яйників???
Так, Ксеніє, якщо в якомусь із місячних циклів у Вас пройде овуляція, то Ви цілком можете самостійно завагітніти. Операція при склерополікістозі яйників - дрилінг яйників, коштує близько 9 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2016-07-07
Доброго дня! Підкажіть будь ласка в мене подруга кормить груддю дитину і знову вагітна, що їй робити?
Тетяно, подрузі необхідно припинити годування груддю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2016-07-07
Підкажіть, будь ласка, чи необхідно робити гістероскопію ендометрію при його товщині до 14,8 мм на 17-тому дні МЦ, він трьохшаровий з нечіткими контурами. Чи проводите ви цю процедуру в суботу, і які необхідно здати для цього аналізи?
Ольго, для вирішення питання щодо доцільності проведення операції, необхідно прийти на огляд на 4-6 день місячного циклу. В суботу подібні операції не робимо. Необхідно здати розгорнутий аналіз крові, коагулограму, кров на інфекції (гепатит В, С), група-резус, мазки на ступінь чистоти.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-07-07
Доброго дня.Ми з чоловіком запланували дитинку. Старшій уже 6. Та після статевого акту пройшло декілька днів і почалася слабка менструація(3 дні).Після цього ми з чоловіком не були близькі,але місячних в цьому місяці немає уже більше 15 днів.Чи можу я бути вагітна?Мені 28 років.
Оксано, зробіть тест на вагітність. При негативному тесті необхідно пройти обстеження з приводу затримки місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2016-07-07
Доброго вечора, Вам іще потрібні догори сперми. І скільки коштує порція?
Андрію, для вирішення питання донорства сперми для нашого центру, спочатку необхідно здати спермограму, щоб визначити наскільки у Вас сперма фертильна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2016-07-05
Добрый день! Скажите проверка маточных труб на какой день цикла проводится. Делается ли перед этим обезваливающее? Спасибо.
Оксано, процедура проводиться в 1-ій фазі циклу, знеболення не роблять, здійснюють лише седативну премедикацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-06-29
доброго дня! мені прописали пити регулон 42 дні підряд,але вже тиждень виділяються мізерні кровянисто -коричневі виділення.,закінчила 1 пластинку ,почала 2......що порадите,
Оксано, це - нормально. Приводу для хвилювання немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2016-06-29
Доброго дня! Мені 33 роки. При першій вагітності поставили діагноз омфалоцелє, друга - простий міхурцевий занесок. Які можуть бути причини? Чи є шанси на нормальну вагітність? Чи є шанс народити дитину, якщо виявиться, що з каріотипом якісь проблеми? Дякую
Оксано, важко сказати, що могло бути першопричинами, їх може бути безліч: від інфекційних агентів до гормонального збою. Шанси на нормальну вагітність, безсумнівно, є, проте попередньо необхідно обстежитися. Зміни в каріотипі можна коментувати після отримання результатів обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Николай2016-06-28
Добрый день! мне 35 лет. Жене 30 лет. В браке 5 лет. За этот период была одна единственная беременность через 2,5 года стараний, которая закончилась экстренным кесаревым сечением на 5,5 месяце из за отслойки плаценты по вине врачей нашего славного роддома на пр.Грушевского. - механическое воздействие на стуле для осмотра.. . К сожалению ребенок умер. После этого сказали год не беременнеть и вот с января 2015 года наши попытки забеременнеть НОЛЬ. Пошли сдавать анализы. У жены по УЗИ фуликул лопнул, было видно желтое тело, сказали овуляция была, если у мужа хорошая сперма должно все получиться, хотя тесты на овуляцию которые мы покупали почему то не полосатились. Потом я сдал спермограму, ( К-чество: 4,5 мл, вязкость - повышенная, количество - 63 млн в 1 мл, общее количество - 288 млн.Живые сперм. - 71%, мертвые - 29%, Нормокинезис - 52%, гипокинезис - 11%, акинезис - 37% , нормальные формы - 83%, юные формы - 2%, дегенеративные формы -15%, с них - патология головки 6%, хвоста 3%, паталогия тела 6%, клетки сперматогинезу+ , агглютинация +++ (!!!) все в норме, за исключением Агглютинации +++. Сказали пересдать. Жену уговариваю ехать к Вам но после того всего пережитого она боится врачей, но без помощи чувствую нам не обойтись. Уговорил ее пойти в Оксфорд медикал, но всеравно все пути ведут к ВАМ. У вас делают Внутриматочную инсеминацию, каков шанс на ЭКО, уже мы не верим что у нас естевственным путем что то выйдет, до этого 2,5 года не получалось, а после екстренного кесарева вообще НОЛЬ а нам уже 35 мне и жене 30... И у меня эта агглютинация. Хочу пересдавать. Уже не верим что у нас что то получиться. Время летит. Помогите! Куда идти, с чего начать.
Миколо, не впадайте у відчай. Враховуючи Ваш сімейний анамнез, ми можемо Вам порекомендувати прийти разом із дружиню до нас на обстеження, не гаючи часу. Візьміть із собою результати останніх обстежень (дійсні в межах цього року). Ми постараємось Вам допомогти досягнути успішного результату. Первинна консультація репродуктолога - безкоштовна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх