ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7434 користувачів
Виктория2017-01-27
Доброго Дня Мені поставили діагноз інфекція сечовивідних шляхів призначили канефрон і фурамаг я пройшла повний курс лікування та мій стан не покращився(Які препарати ви порекомендуєте? Дякую гарно
Вікторіє, ми не призначаємо препаратів он-лайн, без огляду пацієнта. Вам слід звернуся на очну консультацію до уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
світлана2017-01-26
Серцебиття вплода 164 уд.хв. Це нормально? Вагітність 34 тижні.
Cвітлано, норма: 140-180 уд. в хвилину.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вадим2017-01-26
Добрий день,під час статевого акту з дівчиною сильно перехвилювався,після чого статевий орган встає не надовго і не твердіє...До кого мені звернутись?
Вадиме, Вам варто звернутися спочатку до уролога. Якщо вирішите звернутися до нас в центр, то обов'язковий попредній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Максим2017-01-26
Доброго дня! Маю питання щодо донорства сперми. Блискуче підходжу по попередніх критеріях відбору, навіть якщо судити максимально строго. Окрім одного. Мені 23 і поки не маю власних дітей та найближчими роками не планую (сімейний анамнез відмінний по лінії обох батьків). Це заперечує можливість прийняти участь в донорстві? Дякую.
Так, Максиме. Згідно законодавства, обов'язковою умовою для того, щоб стати донором сперми є наявність у чоловіка двох власних дітей.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-01-25
Хочу записати на прийом до проктолога дитину.
Запис до спеціаластів проводиться за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2017-01-25
Добрий день скажіть будь-ласка заболіла права нирка вже болить місяць що робити?? був одного разу в лікарні і сказали що то сіль і то нічого страшно приписали уролесан і чай пити .. але я нічого не пив.. пройшло дві неділі думав що пройде а виявилось що ні
Іване, зверніться на очну консультацію до уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2017-01-25
Добрий день скажіть будь-ласка заболіла права нирка вже болить місяць що робити?? був одного разу в лікарні і сказали що то сіль і то нічого страшно приписали уролесан і чай пити .. але я нічого не пив.. пройшло дві неділі думав що пройде а виявилось що ні
Іване, терміново зверніться на очну консультацію до уролога. Можете записатися до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайты. У випадку сильної болі звоніть 103. Та відповідальніше ставтеся до свого здоров'я.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2017-01-25
У мене є двоє дітей. Ми з чоловіком плануємо 3 дитину, але ось уже 2 роки марно. Я хотілаб звернутися до Пец Людмили Андріївної. вона у вас приймає? І на коли можна записатися?
Запис до спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2017-01-25
Чи можна завагітніти при перших проявах аденоміозу матки?
Так, Алло, теретично можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-01-25
Доброго дня,в мого мужа діагноз сперми Азооспермія,чи можна вас зробити біопсія яєчка а тоді інсемінація сперми мужа ?які внас шанси мати дитину чи варіанти?
Оксано, усі згадані процедури у нас роблять. Для початку вашій парі треба прийти до нашого репродуктолога на консультацію (безкоштовна).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наші партнери
Вверх