x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7100 користувачів
Іра2013-01-13
Після народження дитини(2007 р) майже повністю припинилися місячні. Приймала таблетки прогестерон - були, перестала і знову немає.Місячні завжди не регулярні були, в 2010 поставили полікістоз яєчників. Дуже хочу мати ще одну дитину.Скажіть чи це ще можливо? Я дуже засмучена, мені сказали, що в мене почався клімакс (мені 30р).
Іра, не засмучуйтеся. Приходьте до нас на очну консультацію, постараємося Вам допомоготи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2013-01-13
Добого дня!у мене полікістос і мені був приписаний лактінет!!!!!!но він є противозачаточний!!!!!!!!Як можна його вилікувати при цьому завагітніти????ми з чоловіком дуже хочемо мати дитину!!дякую
Оксана, приходьте до нас в Центр, постараємося Вам допомоготи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2013-01-13
Якщо перша спроба була невдала, коли можна проводити другу,яка ціна кріопротоколу?
Наступну спробу можна зробити через місяць. Ціна кріопротоколу - 2.5 тис. грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Христина2013-01-11
скільки у Вас коштуватиме лапароскопія (у мене спайочний процес після операції на апендикс) ? дякую за відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оля2013-01-11
доброго вечора.Скажіть будьласка якщо з першого разу не вийде запліднення ,потрібно буде за друге знову платити.Дякую.
Так.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2013-01-09
Доброго дня! В мене 1 труба і та після запалення, загалом завагітніти природним способом шанси невеликі(((( Скажіть будь-ласка, чи можна мені надіятись на інсемінацію спермою чоловіка чи все таки потрібно ЕКО? Взагалі які шанси завагітніти після інсемінації(з першого разу це можливо)? Дякую!!!!!!!!!!!
Добрий день, Марія. Середньостатистичні цифри по інсемінації такі - після шести інсемінацій - 90% шанс на успіх. Звичайно, буває, що вагітніють і з першого разу. У Вашому випадку спершу необхідно перевірити на прохідність ту трубу, яка залишилася, а тоді вже вирішувати про який саме метод допоміжної репродуктивної технології далі йтиметься - чи інсемінація, чи ЕКО. (Якщо труба непрохідна - ЕКО.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2013-01-04
Доброго дня. Скажыть будь ласка якщо в мене і в чоловіка все добре але мене направляють на лапороскопію(незнають чи проходимі труби) я нехочу робити цю процедуру, чи можуть у вашій клініці зробити зразу еко без цієї процедури і скільки в загальному у вас коштує весь процес ЕКО.
Доброго дня, Людмила. Вартість ЕКО в нашому Центрі становить 28 000 грн. Чи робити лапароскопію, звичайно, вирішувати Вам, проте, якщо з прохідністю труб у Вас є проблеми (і це вчасно не виявлено), то Ваша спроба ЕКО може закінчитися позаматковою вагітністю. Якщо Ви принципово не хочете робити лапароскопію, то як альтернативний варіант можна зробити метросальпінгографію - це рентгенологічне дослідження труб з використанням контрастної речовини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галя2013-01-04
Скільки коштує інсемінація?
Вартість інсемінації спермою чоловіка становить 1250 грн., спермою донора - 2450 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2013-01-01
Доброго вечора, Чи можлива внутрішньоматкова інсемінація, якщо мені 41 рік? Який відсоток позитивних спроб ЕКОмає ваша клініка? В який день циклу найкраще приїхати на консультацію?
Програма внутрішньоматкової інсемінації у віці 41 рік - не показана, проте можливі інші варіанти, обсудити які краще на очній консультації у спеціаліста. Відсоток позитивних спроб ЕКО з першого раз у 2012 році - 42,2%. Найкраще приїхати на 6 день циклу, або на 2-3 день місячних, якщо є необхідність здачі аналізів на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Діана2012-12-27
Доброго дня! В 2001 році я народила дитину. Після цього у 2011-2012 роках у мене були дві завмерлі вагітності на однаковому терміні. Чи можете Ви допомогти в такому випадку чи потрібно звернутись до фахівців у Київ.
Можемо, Діана. Звертайтесь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (559)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх