ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7417 користувачів
Алёна2014-11-05
Доброго дня! Скажіть будь-ласка в чоловіка астенонекрозотератозооспермия, в мене полікістоз ( в серпні лапароскопія) чи маємо шанси на вагітність без ШЗ?
С таким діагнозом як у Вашого чоловіка для того, щоб відбулося запліднення, Вам, Альона, краще звернутися до допоміжних репродуктивних технологій, таких як інсемінація донорською спермою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
тетяна2014-11-05
коли починає підніматися базальна температура як показник, що ви завагітніли?відразу після зачаття чи коли, чи вона суттєво не міняється?
За підвищення температури під час овуляції відповадає гормон прогестерон, який починає вироблятися відразу після овуляції. Якщо зачаття не відбулося, то рівень прогестерону знижується і знижується і базальна температура. Якщо зачаття відбулося, рівень прогестерону зберігається і температура залишається високою. Базальна температура при вагітності до затримки дорівнює приблизно 37 градусів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2014-11-03
Добрий день! Хочу взнати про процедуру амніоцентезу. Чи дає ця процедура 100-відсоткову гарантію, того що дитинка здорова при гарних результатах? Які ризики існують? На якому тижні вагітності краще робити? Як довго йде процедура(я не з Луцька)? Чи треба записуватись попередньо? Скільки коштує? І чи варто її проводити тільки тому, що мені 42 роки(троє старших діток абсолютно здорові)? Дякую за відповідь!!!
Процедура 100-відсоткової гарантії не дає. Існує ризик викидня і інфікування плоду (в рідких випадках). У нас такої процедури не проводять. Те, що Вам 42 роки не є абсолютним показом для проведення амніоцентезу. Лише Ви вирішуєте, чи потрібна Вам ця процедура, щоб підстрахуватися.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-11-03
Чи лікується загиб матки?
Спеціального лікування не існує. Крім того, дуже часто загиб є фізіологічним, тобто варіантом норми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2014-11-03
Доброго дня ! Скажіть, будь-ласка, в чоловіка азооспермія , чи є можливість зробити у Вашому центрі ШЗ без використання донорської сперми ? Дякую.
При секреторной азооспермии шансов зачать собственного ребенка у мужчины практически нет. При обструктивной форме шансы остаются: проходимость семявыводящих протоков может быть восстановлена, либо будут применены процедуры искусственного оплодотворения, такие как ЭКО или ЭКО с ИКСИ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лариса2014-11-02
у вашому центрi порадили зробити лапароскопiчну операцiю при гiдросальпiнгсi - cкажiть скiльки коштуе така операцiя i чи входить в цю суму вартiсть медикаментiв? Дякую!
У вартість операції входить обстеження, медикаменти, наркоз і саме хірургічне втручання. Ціна коливається в межах 5000-6000грн і залежить від складності та обсягів роботи.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-11-01
Доброго дня.Можу я забрати у вас свою медичну карту чи її копію з аналізами?
Можете взяти копії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тала2014-11-01
Доброго дня. Обстежувались з чоловіком у вас кілька місяців назад з приводу неможливості завагітніти. Після цього чоловік лікувався, щоб збільшилась кількість активних сперматозоїдів. Результату немає. Думаєм приїхати для повторної спермограми і задуємось над інсемінацією. Скажіть будь-ласка, які аналізи нам потрібно здати, коли і скільки це все буде коштувати?
Вартість аналізів в межах 1500грн. Вартість донорської інсемінації - 3000грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катя2014-10-31
Ендовагінальне обстеження: Матка в антефлексіі розмірами ПЗР матки 55мм довжина тіла 59,5мм ширина 64мм Контури чіткі, рівні, стінки матки асиметричні.Міометрій неоднорідний - аденоміоз; по передній стінці в середній та верхній третин, ітрамуральн, наявні фіброматозні вузли, без чіткого контур, розмірами 12,2х7,8мм, 16,6х20,8мм; по задній стінці в верхній третині, сумбукозно? Фіброматозний вузол, розмірами 18,7х20,4мм. Ендометрій(на 18-й день ОМЦ) контур нечіткий, розмитий, з залишками тришаровості, товщиною 10,4мм; в середній частині наявні поліпи?. ШИЙКА МАТКИ: розмірами 29,4х38,2мм, містить поодинокі ендометріоїдні гетеротопії. ПРАВИЙ ЯЙЧНИК: контур нечітки, розмитий, розмірами 31,3х24,7х21,8 мм, об'єм 8,8см куб, з фолікулами 2-7,8мм в діаметрі. В капсулі та паренхімі яйчника наявні гіперехогенні точкові включення. Наявний гідросальпінгс ? розмірами 9,1х9мм. ЛІВИЙ ЯЙЧНИК: контур нечіткий, розмитий, розмірами 24,9х30,1х28,9мм, об'єм 11,3см куб, з фолікулами 2,5-6мм в діаметрі, містить жовте тіло, розмірами 20,3х17,2мм. Наявний гідросальпінгс, розмірами 28,9х19,4мм. Дугласів простір - незначна кількість неоднорідної рідини. За який період потрібно робити операцію, і яка ціна ?
У Вас комплексне захворювання, яке включає кілька діагнозів, тому Вам не варто затягувати час, бо хвороба може значно прогресувати. Остаточну ціну скаже хірург. Орієнтовно - близько 5 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-10-31
Доброго дня!!!!!!!!!Скажіть будь-ласка на який день МЦ потрібно здавати аналіз на пролактин??? І через який час після пробудження????Дякую.
На 7 день МЦ. Зранку натще до 10 год.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (830)
 • Наталія Дякую Кушніру Святославу Володимировичу за операцію, дякую центру за комфорт, щирість та найкраще ставлення. Все на високому рівні. Хочеться подякувати медсестриці яка мене обслуговувала з рецепції, д...
 • Надія Доброго дня! Можливо, знати все про ЕКО яка ціна за все і що туди входить і за щоплатиться потім. Загальна сума? ДЯКУЮ
 • Надія Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує видалення жіночих органів(матки, яєчники)?
 • vitaliy ціна збільшення груді з имплантами
 • Ірина Доброго дня.Скажіть будь-ласка яка ціна пайпель біопсії на CD 138?
 • Сніжана Доброго вечора, така ситуація, назначили гістероскопію але ще йдуть місячні 6 завтра 7 день, а назначили на завтра на 1 вересня, що в такій ситуації робити
 • Марія Скажіть будь ласка лікар-Гінеколог на прізвище Бондарук напевно Світлана працює? Якщо так як її по батькові?
 • Марія Добрий день. Ні в якому разі не йдіть до гінеколога Бондарук Світлана, (можу помилитись з ім'ям та прізвищем) но скажу одне, що я до неї прийшла коли мені було лише 18 років, і вона мені робила прижиг...
 • Ольга Нещодавно зробила гістероскопію в МЦ Боголюби. Оперував лікар Патій Петро Миколайович. Дуже вдячна йому та медперсоналу під час та після операції. Все пройшло швидко та кваліфіковано, хоча дуже цього ...
 • Лєна Чи видаляєте папіломи дітям?
 • Анна Добрий день, скільки коштує процедура яка підтягне зморшки на обличчі
 • Світлана Доброго ранку, яка вартість лікування ендометріозу?
 • Лілія Добрий день! Яка ціна пластики живота після кесарського розтину?
 • Валентина Есть ли у Вас специалист пл ЛОР болезням в данном случае проблема с ушным нервом?
 • Ольга Дуже дякую всьому медичному персоналу за їх кропотливе, чуйне відношення. Низький уклін Вам! І особливо Вадиму Валентиновичу Петровському! Нереально крутий, талановитий, професійний!!!, позитивний лік...
 • Оксана Доброго дня я хочу завагітніти але нічого невиходить і умене збій гормонів і незнаю що робити підкажіть щось мені
 • Юлія Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна до вашої лікарні звернутися з акне на обличчі?
 • Оля Доброго дня підкажіть як і чим лікувати свербіж інтимних губ.
 • Майструк Ірина Доброго дня.Скажіть будь ласка чи піджигаєте ерозію?
 • Ірина Доброго дня, скажіть будь ласка яка повна вартість внутрішньоматкової інсемінації спермою донора ціна донорської сперми можливо якісь додаткові обстеження? На якій фазі циклу краще звертатись
Наші партнери
Вверх