ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7111 користувачів
Валентина2020-06-03
Доброго дня! Маю в анамнезі ендометріоз, була лапараскопія та Візан на 6 міс. Зараз було втручання в матку, для профілактики загострення приписують знову Візан. По аналізах естрадіол на нижній межі, знаю що Візан знижує естрадіол. Чи не зроблю я гірше прийомом припарату?
Валентино, онлайн ми не відміняємо і не призначаємо лікарські препарати. Якщо у Вас є сумніви щодо обраної Вашим лікуючим лікарем терапевтичної стратегії, Ви можете звернутися до іншого фахівця, щоб почути альтернативну думку, і підтвердити чи спростувати свої побоювання. Запис на прийом до спеціалістів нашого центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олег2020-06-02
Доброго дня, на голові в районі волосяного покриву є великий рубець, чи можливо його видалити хірургічно? І цікавить орієнтовно ціна таких послуг.
Так, можна. Вартість послуги - 3450 грн. Проте необхідна попередня консультація лікаря, щоб оцінити об'єм роботи та зробити прогноз.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана Боринець2020-06-02
Доброго дня! Сьогоднішній партнер не відчуває мене і я його під час статевого акту. Статевий орган в нього нормальний. До нього у мене був партнер з товстим статевим органом. Це зіграло роль? В мене такі проблеми були і після родів.
Світлано, через розширений вхід піхви знижується щільність обхвату члена партнера і значно знижується рівень сексуального задоволення. Головна причина розширення входу - пологи. Щоб дитина змогла пройти родовими шляхами і з'явитися на світ, необхідне збільшення діаметра піхви. На жаль, при цьому м'язева стінка не завжди здатна зберегти свою пружність і скоротитися до колишнього стану. Це пов'язано з порушенням гормонального балансу, розривами і післяпологовими рубцями, які знижують ступінь скорочення м'язів. Виходом може бути пластика входу в піхву.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тоня2020-06-02
Що краще лазерна чи радіохвильова терапія на 1 стадії дисплазії не маючи 6 років діток
Антоніно, ефективність цих методів однакова, вибір - на розсуд лікуючого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана
до статті Жировик (Ліпома)
2020-06-02
Доброго дня.У мене на лівій лопатці фіброліпома 37×4×44 мм.Яка вартість видалення?
Світлано, вартість втручання становить від 1110 грн. Необхідна попередня консультація хірурга для оцінки ступеню складності. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тоня2020-06-01
Доброго дня підкажіть будь - ласка чи це правда у мене дисплазія шийки матки 1 ступеня (не раковий стан) чи обов'язково робити прижигання чи можна вилікувати А після прижигання можна мати діти бо в мене їх ще немає
Антоніно, дисплазія легкого ступеня спостерігається лікарем. Щоб поставити остаточний діагноз, має бути цитологія (мазок на ракові клітини), мазок на ВПЛ, кольпоскопія (біопсія шийки матки). Після цього лікар визначає план дообстеження та спостереження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарина2020-06-01
Здравствуйте , скажите что имеется виду по результатам ФГДС , заключение Застойная гастропатия ? Спасибо
Дарино, для коментування результатів ФГС Вам слід звернутися до гастроентеролога. У штаті центру немає такого спеціаліста, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2020-06-01
Доброго дня. В дочки (7 років) почався ріст волося на лобку. Були в ендокринолога, всі назначені аналізи крові на гормони в нормі. УзІ щитовидки, надпочечників і органів малого тазу відповідають віку. Кістковий вік також в нормі. Діагноз, Ізольоване пуберхе. Лікар спочатку хотіла спостерігати, потім все ж назначила таблетки Андрокур по 1/8 т. 1 р/день. Сказала обережно ділити і давати. Дома вже прочитала іструкцію, де вказано, що препарат в педіатрії не застосовується. Чи є доцільним в такому віці приймання цього препарату?
Галино, у центрі немає педіатричного напрямку. Якщо у Вас є сумніви щодо прийому призначеного препарату, зверніться на очну консультацію з приводу проблеми до іншого фахівця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарина2020-06-01
Останній статевий акт був у березні , у квітні на день раніше почалися місячні , на сьогодні затримка 5 днів ! Чи можу я бути вагітна ?
Дарино, для діагностики вагітності Вам слід скористатися високочутливим аптечним тестом, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2020-06-01
Доброго дня , скажіть будьласка позвонкові грижи ви лікуєте
Ні, Сергію, фахівців такого профілю у штаті центру немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (598)
 • Любов Добрий день. Допоможіть зрозуміти проблему. Пів року назад в мене була операція по видаленні поліппа 12 мл на матці. Мені призначили таблетки на місяць на основі трав для відновлення циклу. В перший т...
 • Галина Добрий день. Мені поставили діагноз мелоцетарний невус.Чим у Вас його удаляють,і чи проводять біопсію видаленої тканини.Якщо так скільки коштує у Вас така процедура.Дякую, чекаю відповіді.
 • Екатерина Добрый день! Мужу поставили диагноз аспермия, два года ничего не получается. Скажите есть ли шанс и что нужно делать и какая цена?
 • Юлія Доброго дня, ЕКЗ коштує ,43 тисячі, препарати приблизно 20,яка ціна спостереження після екз за прийом?
 • Людмила Доброго дня! Підкажіть, треба зробити цистоскопію сечового міхура. Процедура проводиться повторно. Чи треба направлення сімейного лікаря? Яка ціна процедури? Чи можна записатись за телефоном або на с...
 • Женя Добрий день. Скажіть будь ласка скільки коштує операція по видаленню матки. Дякую.
 • Руслана Доброго дня, скажіть будь ласка, що може означати якщо під час сексуального контакту пішла кров, до менструації ще 2 тижні, статевий акт вже не вперше і такого ще не було, що робити в таких випадках і...
 • Таня Яко ціна донорства яйцеклітки
 • Наталія Доброго дня. Яка повна вартість еко?
 • Виктор Вітаю підкажіть будь ласка поставили діагноз криптозооспермія, акий алгоритм дій? І ціна
 • Тетяна У нас діагноз « безпліддя неясного генезу».Хотіли б у вас зробити інсемінацію і нас цікавить чи знову потрібно буде проходити обстеження на причину непліддя, чи підійдуть результати попередніх обстеже...
 • Кирил Доброго дня! Хочу стати донором сперми, яка винагорода за цю процедуру? І скільки по часу це займає?
 • Оксана Добрий вечір. Яка ціна ЕКО,конкретніше. 43.650 медикаменти . Напишіть,хоч приблизно,що входить в 43.650 і приблизну( хоч приблизно) суму на медикаменти. Дякую
 • Тоня Доброго дня ви лікуєте дисплазію шийки матки та як можна до вас записатись на прийом До Петровського
 • Антоніна Доброго дня скажіть будь - ласка чи ви лікуєте дисплазію шийки матки
 • Марина Добрий день.Скажіть приймаю вже майже рік Есцетам 10мг,зараз незапланована вагітність.Це дуже ризиковано для плоду?
 • Юля Дякуємо Євгенії Володимирівні за вагітність!!! Ви найкраща!!!
 • Юля Яка ціна еко??
 • Юля Чоловік робив спермограму: Активнорухливі22%Слаборухливі66%Нерухомі12%Загальна рухомість88%Живі89%Мертві11%Висновок: Антенозооспермія. Що це означає безпліддя чи є ще санси??
 • Ірина Cедень Хочу подякувати лікарю- хірургу Крижановському Сергію Анатолійовичу за розуміння і підпримку , його медичній сестрі Тетяні за її турботу. Через місяць після операції (Гемодинамічна корекція СIV...
Наші партнери
Вверх