ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
аня2014-07-01
як вирахувати овуляці ю якщо 2 цикла підряд по 37 днів?
Аня, краще за все Вам купити аптечні тести на овуляцію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-07-01
скільки коштує продування труб?????чи робите перед цим їх перевірку???
У нашому центрі продування труб не практикують, (як застарілу методику). Надаємо перевагу малоінвазивному ендоскопічному лікуванню.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
маша2014-07-01
Антимюлерів гормон 5,95 що це означае?
Количество ингибирующего вещества Мюллера повышается при следующих состояниях: наличие опухолевых образований в яичниках; наличие поликистоза яичников; ановуляторное бесплодие.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2014-07-01
Скажіть, будь ласка, чи можна у Вас здати аналіз на визначення фолікулярного резерву і посткоїтальний тест.Якщо так - то до кого звернутися та в які дні. Яка їх ціна. Завчасно дякую.
Можна. Пн-Пт з 9 - до 14. Фолікулярний резерв визначають з допомогою УЗД - 100 грн, МАР-тест входить у вартість спермограми - 200 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2014-07-01
Скажіть, будь ласка, чи є у Вас лікар-генетик і як можна потрапити до нього на консультацію? Дякую.
Лікаря-генетика у нас немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ірина2014-07-01
Доброго дня ! 30.06.Я робила трансвагінальне узі:тіло матки в подоженні антефлексіо контури чіткі рівні ,розміри 56.35.38 мм.Ендометрій товщиною 10.6мм,трьохшаровий з нечітким нерівним контуром.Шийка матки довжиною 36.25мм,неодноріднои ехоструктури за рахунок поодиноких парацервікальних кіст діаметром до3.6мм,цервікальний канал не розширений. Правий яйник 28.12.15мм.V- 2.8см` містить до 10 фолікулів діаметром до 4мм.Параоваріально визначаеться ехонегативний утвір неправильноі форми розмірами 43.21.26.мм з однорідним дрібнодисперсним вмістом(гідросальпінгс).Лівий яйн9ик розміри 61.42.48мм, V-65,7см`, містить округлі ехонегативні включення діаметром 32,30,20мм.
Доброго дня. Вам варто звернутись в клініку для лікування безпліддя трубного генезу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталя2014-07-01
у моєї мами фіброма матки. 2 год тому почалась кровотеча. як завтра потрапити на прийом ? Валентин Францевич займається такими проблемами?
Займається. Запишіться на консультацію за номером (099) 44-55-404.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-06-30
Доброго дня вам)У мене таке до вас запитання:з чоловіком плануємо штучне запліднення,зупинились на вашій клініці в Боголюбах(самі ми іногородні),скажіть які наші перші кроки,з чоловіком більш менш зрозуміло,спермограма і т.д,а ось мені,як жінці,з якого циклу потрібно починати,напевно кожний аналіз-різний цикл,так само і УЗД?
Приїдьте на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
катя2014-06-29
скажіть будь ласка 3 день місячних а базальна температура : 36,6 . 36,7 .36,8 повишається це нормально? видінення незначні. .дякую!
Це норма.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2014-06-29
Добрий день!В який день МЦ можна робити МСГ,чи потрібно якимсь чином готуватись і записуватись заздалегідь?Дякую!
Добрий день. МСГ можна робити в першу фазу МЦ, тобто до 14 дня МЦ, записуватись заздалегідь, процедура проводитться лише в понеділок та четверг. Будьте здорові.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх