ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7417 користувачів
Олена2014-10-02
Доброго дня, до якого лікаря-гінеколога можна записатися на попередній огляд? Мені 29 років, діагноз кіста яйника (69мм-44мм) дермоїдна, лікарі радять видаляти кісту разом з яйником, хочу у вашому центрі зробити операцію, дякую!
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юля2014-10-02
доброго дня!!!!!болі в животі, постійно хочеться їсти!!!останні місячні були 22 серпня,,потім пропила дуфастон 4 дні місячні одразу почалися 9 вересня і тривали тиждень!!що це може бути і як мені щитати коли в мене будуть наступні місячні?
Прийдіть, Юля, на очну консультацію. Це може бути гормональний збій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
надя2014-10-01
Доброго дня! Скажіть будь - ласка, чи можна завагітніти з такими результатами; спермограмма-- кількість - 5,0мл, колір-сірув.білув, мутність- мутна, в*язкість-1,0см, ph-8,0, кількість сперматозоїдів в мл 11млн, кількістьу всьому еякуляті 55млн, нормокінозис А17%, В10%, непокінозис 17%, акінезис 55%, дискінезис 1%. нормальні форми 74%, юні 6%, старі1%, патологія головки 4%, хвоста5%, тіла 10%, лейкоцити 4-6 в одн.скуп. епітелій4-5в п(з, ліпоїдні тільця незначна кількість. живих 84%, мертвих 16%. УЗД----- на 21 день циклу. Матка грушовидної форми, розміщена по центру, положення-anteflexio. Розміри довжина -68мм, передньо-задній-44мм, ширина 56мм. контури рівні,чіткі. Ендометрій товщиною 9.4мм, двошаровий. М-ехо: серединне. Порожнина: без вмісту. Ехогеність міометрія-середня. структура - неоднорідна: в товщі передньої стінки над перешийкаом- субсерозний вузол 18*17мм, в товщі задньої стінки в проекції дна-інтрамуральний гіпоехогений вузол 16*15мм. Шийка матки: довж.26мм. товщ.23мм , в товщині н( губи-наботові кісти 8мм : і 12мм. Правий яєчник: біля правого кута матки. розмір36*27мм, контури чіткі. структура антральні фолікули 4-5мм, домін.фол.(-) строма - неущільнена. лівий яєчник: біля лівого ребра матки. розм.34*25, контури чіткі, структура: антр.фолік.4-5мм, дом.фолік,(-) строма неущільнена. маткові труби- не візуалізуються. Позаматковий простір без вмісту. Чи можливе лікування? Яка саме процедура із запліднення нам потрібна і скільки це буде коштувати? Буду дуже вдячна за повну відповідь!
Судячи з опису УЗД матки Вам перед вагітністю потрібно проводити лапароскопічне видалення фіброматозних вузлів, вартість оперції разом з наркозом та медикаментами близько 6000 грн, операцію не варто відкладати оскільки вузли можуть досить швидко рости, а це ускладнить як операцію так і процес запліднення. Виходячи з даних спермограми Вашого чоловіка, Вам рекомендовано штучне запліднення - вартість програми повністю з медикаментами 34000 грн. Для отримання більш детальної інформації Вам з чоловіком варто записатись на консультацію репродуктолога - вона безкоштовна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана Б.2014-09-30
Добрий день! Мені 42 роки. Дані обстеження від 30.07.2014 року: матка розміром 100Х80Х100 ммз чіткім рівним зовнішнім контуром в антефлексіо. Форма матки наближена до кулястої. Шийка 32 мм однорідна. Цервікальний канал візуально не змінений. Міометрій неоднорідний. По задній стінці вище перешийку інтрамуральний ф/м вузол 33 мм. Порожнину матки виповнює ф/м вузол діаиетром 65-70 мм неоднорідної ехоструктури з ділянками ущільнення та розрідження, з вираженим низькорезистентним кровотокм. Ендометрій у вигляді ехопозитивної смужки товщиною до 4 мм. правий яєчник 34Х22 мм. Лівий 33Х22. звичцйної дрібнофолікулярної структури. В проекції маткових труб патологічних змін не виявлено. В Дугласлоій заглибині вільної рідини не виявлено. Чи оболв'язковое видаленя матки чи можливий варіант її збереження і видалення лише ф/м вузлів. Дякую.
Якщо Ви не плануєте вагітність у Вашому випадку краще забрати матку повністю лапароскопічно із збереженням шийки матки і яйників. Але якщо Ви ще не маєте діток і хочите завагітніти, то матку можна зберегти шляхом лапароскопічного видалення вузлів у нашій клініці такі операції проводить Петровський Вадим Валентинович.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-09-30
Доброго дня. У мене субмукозний вузол матки 31х29х30. Чи можна видалити у вашому центрі гістероскопічним методом ? Мій вік 45 років. Які обстеження для цього потрібні ? Дякую
Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Такі операції проводить саме він.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2014-09-30
Доброго дня.мій чоловік хворів свинкою,і через це я немогла завагітніти,бо сперматозоїди рухались дуже повільно.попив трібестан.все ок.я завагітніла.пройшло більше року,чи потрібно знову щось приймати,аби знову завагітніти?
Щоб вирішити доцільність подальшої терапії, необхідно пройти обстеження. Чоловік може знову здати спермограму. Ви - пройти вагінальне УЗД, щоб упевнитися , що все в порядку і немає перешкод для нормального зачаття.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ангеліна2014-09-29
Доброго дня. Скажіть, в мене полікістоз яєчника. На протязі 5 місяців не можу завагітніти. Чи можна завагітніти без оперативного втручання?Хочу прийти на огляд у ваш центр. Приходити з чоловіком? Чи спершу одній? І записуватися по номеру телефону можна,так?
Вам краще прийти на очну консультацію, щоб вирішити доцільність оперативного втручання. Приходьте з чоловіком. Краще Вам прийти на 21 день місячного циклу, щоб зразу ж і здати аналіз крові на гормони, а чоловік нехай протягом п яти днів перед консультацією підготується до здачі спермограми. Для цього він має утриматися від статевого життя, не вживати спиртного і медикаментів, а також не відвідувати сауну. Запис за телефоном на сайті, так.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2014-09-29
Доброго дня, скажiть, будь-ласка, якi методи припiкання ерозii шийки матки практикують у вашому центрi. ? Дякую
Наташа, у насдля лікування ерозії використовується лазерна терапія або радіохвильова коагуляція. Остаточну методику вибирає лікар після очної консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2014-09-29
Доброго дня! Я через декілька днів буду робити у Вас аналіз крові на ХГЛ, підкажіть будь ласка,результат аналізу буде готовий в день здачі, чи пізніше, якщо пізніше, то через який період часу? Завчасно вдячна за відповідь!
За звичай аналіз готовий у день здачі і про це Вас можуть сповістити СМС, якщо Ви заздалегіть вкажете необхідність такої послуги, а результат може бути висланий на електронну адресу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
маріна2014-09-29
Можна точно визначити пол дитини
Так, можна. На УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (831)
 • Марина Хотела считать на прийом треба їхати на 21, день після циклу ілі с першого дня циклу
 • Наталія Дякую Кушніру Святославу Володимировичу за операцію, дякую центру за комфорт, щирість та найкраще ставлення. Все на високому рівні. Хочеться подякувати медсестриці яка мене обслуговувала з рецепції, д...
 • Надія Доброго дня! Можливо, знати все про ЕКО яка ціна за все і що туди входить і за щоплатиться потім. Загальна сума? ДЯКУЮ
 • Надія Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує видалення жіночих органів(матки, яєчники)?
 • vitaliy ціна збільшення груді з имплантами
 • Ірина Доброго дня.Скажіть будь-ласка яка ціна пайпель біопсії на CD 138?
 • Сніжана Доброго вечора, така ситуація, назначили гістероскопію але ще йдуть місячні 6 завтра 7 день, а назначили на завтра на 1 вересня, що в такій ситуації робити
 • Марія Скажіть будь ласка лікар-Гінеколог на прізвище Бондарук напевно Світлана працює? Якщо так як її по батькові?
 • Марія Добрий день. Ні в якому разі не йдіть до гінеколога Бондарук Світлана, (можу помилитись з ім'ям та прізвищем) но скажу одне, що я до неї прийшла коли мені було лише 18 років, і вона мені робила прижиг...
 • Ольга Нещодавно зробила гістероскопію в МЦ Боголюби. Оперував лікар Патій Петро Миколайович. Дуже вдячна йому та медперсоналу під час та після операції. Все пройшло швидко та кваліфіковано, хоча дуже цього ...
 • Лєна Чи видаляєте папіломи дітям?
 • Анна Добрий день, скільки коштує процедура яка підтягне зморшки на обличчі
 • Світлана Доброго ранку, яка вартість лікування ендометріозу?
 • Лілія Добрий день! Яка ціна пластики живота після кесарського розтину?
 • Валентина Есть ли у Вас специалист пл ЛОР болезням в данном случае проблема с ушным нервом?
 • Ольга Дуже дякую всьому медичному персоналу за їх кропотливе, чуйне відношення. Низький уклін Вам! І особливо Вадиму Валентиновичу Петровському! Нереально крутий, талановитий, професійний!!!, позитивний лік...
 • Оксана Доброго дня я хочу завагітніти але нічого невиходить і умене збій гормонів і незнаю що робити підкажіть щось мені
 • Юлія Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна до вашої лікарні звернутися з акне на обличчі?
 • Оля Доброго дня підкажіть як і чим лікувати свербіж інтимних губ.
 • Майструк Ірина Доброго дня.Скажіть будь ласка чи піджигаєте ерозію?
Наші партнери
Вверх