ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7690 користувачів
Юлія2016-08-03
Доброго дня! Яка тривалість перебування на стаціонарі після діагностичної лапараскопії? Чи дається лікарняний?
Юліє, тривалість перебування в стаціонарі 1-2 дні. Лікарняний лист ми поки що не видаємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2016-08-03
На який день циклу робиться лапараскопія?
Юліє, принципового значення день не має, проте лапароскопію проводять НЕ під час менструації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Карина2016-08-03
Добрий день.чи можуть бути мізерні місячні підчас вагітності?
Ні, Карино, це ознака загрози переривання вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліза2016-08-03
Доброго дня!як правильно пити Візан??почала пити перший місяць!чи потрібно робити пеперив між кожним місяцем??дякую
Лізо, "Візан" треба пити в безперервному циклі. Тривалість лікування визначає лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
людмила2016-08-03
скажіть будь-ласка чи досліджуєте ви чому не получається прижитись ембріону після ЕКО? Була 2 спроба ,ембріони хорошої якості 5-дневки, ,прокапали біовен,хороший ендометрій,на 7 день після підсадки тест показав 2 полоски -на 12 день одну.Кров на ХЧГ на 13 день 9.71.мМО/мл.Хочу почути вашу думку чи була взагалі імплантація ембріона,і які можуть бути причини невдалого ЕКО? .
Людмило, причин невдалих спроб є багато: клітинний фактор (фрагментація клітин, наявність вакуоль тощо), проблеми з ендометрієм (хронічний ендометрит, ендометріоз, гіпоплазія ендометрію), генетичні відхилення. У Вашій ситуації імплантація була, але розвиток ембріона не відбувся.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2016-07-30
Добрий вечір. В мене два роки тому була лапароскопія, причина ендометріоїдні кісти обох яйників, цистекотомія двобічна, електрокоагуляція вогнищ ендометріозу, розєднання зростів. Пів року приймала диферелін, потім візана, вже пів року пробуєм завагітніти, приймаю прогінова два місяці для нарощення ендометрію, бо він малий в мене. Але не получається завагітніти, знову є дві кісти на яйниках і вузлова міома тіла матки. Що ви мені порадите? Знову лапароскопія? Якщо так то скільки вона коштує у вас? Можливо мені потрібно робити штучне запліднення?
Ольго, ми не маємо конкретної інформації про розмір вузлів в матці та розмір кіст в яйниках, тому не можемо Вам чітко радити операцію. Щодо доцільності застосування допоміжних репродуктивних технологій, то для цього Вам потрібна очна консультація репродуктолога. Ціна лапароскопії 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2016-07-29
Доброго дня! В мене рецедивуючий абсцес бартолінової залози, який вскрили Перший раз був 2012р.). Скажіть, будь-ласка, при утворенні капсули чи варто робити операцію і яку саме (удалять саму кісту чи залозу в цілому)? Чи роблять у Вас подібні операції? Яка їх ціна та який період реабілітації? Чи лікують у вас бартолініт гірудотерапією? Дякую за відповідь.
Валентино, такі операції у нас проводять, проте питання доцільності подібного втручання вирішує лікар. Вартість - 5000 грн. Гірудотерапією наш центр не займається.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2016-07-28
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. Мені поставили діагноз: хронічний андексит в стадії загострення, кіста ендометріоїдна лівого яйника. Проблема в тому, що після стаціонарного лікування (травень 2016) в мене тримається температура 37-37,4 та часто мучать болі, інколи дуже гострі. На даний момент ще відчуваю проблеми з серцем, печінкою та кишечником. Два місяці пила протизаплідні як частину лікування, кіста почала зменшуватись, але загальне самопочуття погане і останній тиждень турбують болі внизу живота, посередині. Чи можна попасти до Вас на обстеження, що для цього потрібно зробити і мати з собою, якщо я сама з Рівненської обл.? Дуже вдячна за допомогу!
Катя, Ви можете приїхати до нас в будь-який зручний для Вас час, попередньо записавшись за номером телефону, вказаному на сайті. Візьміть із собою всі дані обстежень, які маєте, УЗД (якщо є).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2016-07-27
доброго дня!В мене 19 травня виявили завмирання плоду на 7 тижні,робили медикаментозний аборт перші місячні настали вчасно,другі теж ,але були всього три дні після цього пару днів ніяких виділень не було ,а потім почало знов мазатися,!Що це таке може бути
Оксано, для виявлення причин турбуючого Вас стану, Вам необхідно зробити УЗД органів малого тазу, а після цього здати певні аналізи, призначені лікарем, якщо в цьому виникне необхідність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2016-07-26
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи проводять у вас лапароскопію при непрохідності маткових труб ( на одній гідросальпінкс), скільки днів потрібно перебувати у стаціонарі і яка вартість операції?
Так, Вікторіє, у нас проводять лапароскопію. Вартість операції 9000 грн. У стаціонарі пацієнтка перебуває 2 дні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх