ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Зоряна2014-06-13
Доброго дня! Скажіть будь ласка, скільки часу потребує лікування полікістозу? і до якого спеціаліста звернутися у Вашому центрі?чи можливе лікуванння без гормонів?
Термін лікування полікістозу залежить від методу лікування та складності засворювання. В нашому закладі полікістозом найбільше займається Петровський Вадим Валентинович. Найчастіше, він його лікує лапароскопічно, в такому разі одужання відбувається дуже швидко і повністю відновлюється репродуктивна функція яйників без гормонального втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-06-13
Скажіть будь ласка, для чого потрібно приймати такі препарати як : Актовегін, Прогинова, Дексаметазон і Прегніл 1500 після переносу? Чи не шкодять вони ембріону? І чи можна їх приймати протягом 14 днів?
Прегніл і Актовегін приймати можна. Дексаметазон - за показаннями і краще ним не зловживати. Прогінова - не треба.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2014-06-12
Доброго дня.Скажіть будласка я здавала аналізи на інфекції і обнаружили папіловірус тип 16,це дуже погано і що потрібно робити?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-06-12
Доброго дня!!!напишіть ,будь ласка,на скільки можлива вагітність (стимулюванням овуляції )із такими показниками спермограми!!!! Роз*ясніть ,будь ласка ,цей аналіз..дякую Кількість еякулята-5.1 мл, кількість сперматозоїдів-194 млн, кількість сперматозоїдів в 1 мл -38 млн(норма 60-120 млн), рухливість-нормальна(46%),послаблена(15%), кількість нерухомих форм(39%), коефіцієнт рухливості-3 бали, кількість живих форм-64 %, кількість метрвих-36%, морфологія сперматозоонів-нормальні форми(72%),дегенеративні форми(28%), патологія головки-17 %,тіла-5%,хвоста-6%. Показник плодючості фарріса-95 %.
Вагітність з такими показниками цілком можлива, оскільки усі вони в нижніх межах допустимої норми. На сьогодні 20 млн. сперматозоїдів в 1 мл. сперми - це НОРМА.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2014-06-11
Доброго дня. У лютому 2012 року була порушена правостороння трубна вагітність по типу трубного викидня.Була прооперована. Резекція правої маткової труби з послідуючою стоматопластикою. Два тижні тому знову була порушена але вже ліва трубна вагідність. Знову була прооперована.. Проведена операція - лапаратомія. Резекція частини маткової труби. Стоматопластика. Підскажіть чи можливо після такого завагітніти самостійно? Коли краще звернутися до лікарів так як тільки прооперована? Яка після таких хірургічних втручань потрібна реабілітація? Лікар пропонував походити на п'явки.
Самостійно завагітніти у Вас, Віка, шанси практично відсутні. Вам рекомендоване ШЗ. До лікарів можете звернутися через 2 місяці. Особливої реабілітації не потрібно. П'явки у Вашому випадку нічим не допоможуть.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2014-06-11
Доброго дня.Я вже писала вам,і ви написали що безплідя і потрібно лікуватись або штучне заплідненя.А можна обійтись без ШЗ ,є шанс ще вилікуватись і завагітніти природнім методом?
Для об єктивної відповіді на це питання необхідно, щоб Ваш чоловік прийшов на очну консультацію до уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-06-11
Скажіть чи платна у вас консультація, що проводять перед операцією? якщо так то скільки?
Консутація перед оперцією безкоштовна, платна лише в тих випадках, коли проводиться повне гінекологічне обстеження на гінекологічному кріслі і коштує 150 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2014-06-11
Доброго дня! На огляді у гінеколога виявили часткову атрезію цервікального каналу, рекомендують робити процедуру бужування. Підкажіть будь ласка чи проводиться у Вас ця процедура, що для цього потрібно і коли саме вона робиться.
Процедуру бужування у нас роблять. Коштує в межах 300 грн. Особливої підготовки ця процедура не потребує.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-06-10
Добрий день! на 17 день циклу УЗД показало в правому яйнику рідинний утвір, з кровопостачанням по контуру, розмірами 17,9*20,8. Що це? кіста?
Описаний Вами утвір - це жовте тіло і є абсолютною нормою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-06-10
Доброе время суток , помогите понять результаты спермо граммы , результат СГ : Количество -2,8 мл. ,вязкость-норм, рН-7,4 ,количество сп. в мл.74 млн., количество сп. во всем эякуляре-207,2 млн., Количество живых- 84%, Количество мертвых-16%, Нормокинезис- 79%, Гипокинезис-3%, Акинезис- 18%, Нормальной формы- 87%, Юной формы- 3%, Дегенеративные -8%,Патология головы-2%,Патология хвоста-4%, Патология тела- 2%, Лейкоциты -0-26, Эпителий пр.- 2-4 в, При таких показателях можно планировать беременность ?? Заранее вам благодарна за ответ.
Показатели хорошие. Можете планировать беременность.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх