ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Юлія2014-03-19
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, у вашому центрі можна перевірити прохідність маткових труб? В який спосіб це робиться? В який день МЦ це краще зробити? Чи потрібний попередній запис? Як до цього готуватися? Скільки коштує ця процедура? Дякую.
Так, перевірити прохідність труб у нашому центрі можна методом метросальпігографії. Це коштує біля 400 грн. Зробити обстеження можна у будь-який день МЦ. Попередній запис потрібен. Спеціальна підготовка не вимагається.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2014-03-19
Доброго дня! Здавала аналізи на мікоплазму та визначення чутливості до АБ. Сьогодні забрала результати - росту Mycoplasma hominis не виявлено, чутливість до антибіотиків ureaplasma spp. Що це означає і як впливає на організм жінки, що планує вагітність? До свого лікаря іду на прийом лише 23 березня. Дякую!
Це означає, що мікоплазми у Вас не виявлено, і вагітніти Вам можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-03-19
Добрий вечір. Ми з чоловіком вже 3 роки намагаємось безрезультатно завагітніти. Обоє окремо обстежуватися ніби здорові, група крові в обох 2 +, підкажіть будь-ласка чи можна у вас здати аналіз на сумісність (не знаю як правильно називається)?Якщо так, то на який день циклу він здається? Яка підготовка чоловіка і жінки? Яка ціна такого аналізу? Дякую!!!
Ваш чоловік може здати у нас спермограму +тест на сумісність з цервікальним слизом ( МАR-тест) - 200 грн. Підготовка полягає в тому, що треба утриматися від статевого життя на протязі останніх 2-ох днів, але не більше 5 днів. Не відвідувати сауну, не вживати медикаментів та алкоголю.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-03-19
Доброго вечора! Скажіть, будь ласка, скільки коштує в Вашій клініці процедура - кріодеструкція ерозії шийки матки. Заздалегідь вдячна.
У нас не роблять цієї процедури, через те, що це уже морально застарілий метод. Можемо запропонувати лазерну коагуляцію шийки матки. 450 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-03-18
У мене дуже опущена матка, скільки буде коштувати у вашій клініці операція по видаленню матки.Дякую.
6 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-03-18
Добрий день!!Результат спермограми чоловіка_кількість еякулята-6 мл,кількість сперматозоїдів в 1 мл.-32 млн,рухливість-нормальна(45%), послаблена(14%),нерухомі форми-41%,Коефіцієнт рухливості-3 бала, кількість живих форм-66 %,кількість мертвих форм-34%,морфологія-нормальні форми(76%),дегенеративні(24%),патологія головки-16%,тіла-5%,хвоста-3%. Напишіть ,будь ласка,яка вірогідність вагітності (якщо можна у відсотках???і чи можливо??
При таких показниках сперми вагітність цілком можлива. Про відсоток говорити важко, оскільки на вагітність мають вплив багато інших факторів, окрім якості сперми чоловіка, наприклад, прохідність маткових труб, гормональній фон жінки та ін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-03-18
Доброго дня. Мені 23 . Мене турбує надмірний ріст темного жорсткого волосся на тілі. Здавала аналізи на тестостерон, то вони в нормі. Яка може бути причина цього? Чи впливає це на дітородність? Місячні регулярні
Це може впливати на дітородність. Вам бажано звернутися на очну консультацію на дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталия2014-03-17
Здраствуйте!У меня было две внематочные,последняя в 2007 году.Потом стали месячные не регулярные.Три месяца назад доктор приписала попить дюфастон .Пила три цыкла.В этом месяце уже не пила.Но у меня в середине цыкла(на 11 день сильно болело с правой стороны два дня).Потом перестало.Но через два дня опять начало сильно болеть с левой стороны в области яичников.Боль очень сильная,острая.Так длилось три дня.Сегодня в области яичников не сильно болит но все переместилось в низ живота.Что это может быть.Может ли такое быть из-за того что перестала пить дюфастон.И еще я хотела бы приехать к Вам в клинику и зделать узи и поздавать анализы.Как и когда лучше приезжать(до месячных или после месячных).
Вам необходимо сделать УЗИ, чтобы определить причину боли. К нам приехать Вы можете в любое удобное для Вас время. Анализы на гормоны лучше сдавать на 21 день от начала менструации. Приезжайте натощак. Работаем с 9 часов.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2014-03-17
Доброго Дня! Ми з дружиною протягом 5 років намагаємось завагітніти. Ситуація досить складна, але надії не полишаєм. Дружина хвора на цукровий діабет 1 тип, були проблеми з гормонами, нещодавно здали повторно аналіз після курсу лікування, гормони в нормі, але позитивних змін в сторону вагітності не відбувається. Я в дитинстві переніс операцію по варекоцеле, нещодавно при перевірці в мене виявили як рецедив після оперативного втручання - гідроцеле. Зараз мені 29 операція була в 16 , дружині 23 хворіє ЦД 9 років. Скажіть в нашій ситуації є надія, чи впливає водянка на сперматогенез, і чи є можливість нам всетаки завагітніти. Дякую
Гідроцеле може певною мірою впливати на сперматогенез. Вам варто здати спермограму. Якщо її показники хороші, то шанси на вагітність є, за умови, що у жінки прохідні труби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-03-17
Доброго дня!!Підскажіть ,будь ласка.....Лікар призначив моєму чоловікові пити провірон 3 тижні,і потім здати аналіз на якість сперми,але не сказав коли саме...наразі немає змоги з ним зв*язатися......потрібно зразу же на другий день піти здати після останньої таблетки..чи потрібно щоб пройшов деякий час....чи можна будь-коли..це немає значення???дякуююю
Можна здати аналіз на протязі місяця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх