ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Оксана2014-03-10
Доброго дня! Скажіть будь-ласка через скільки часу після гістероскопіїї можна планувати вагітність? Дякую.
Через місяць.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-03-10
Скажіть будьласка,а Вадим Валентинович в Рівному в центрі приймає чи тільки в Луцьку???
Вадим Валентинович приймає у нашому центрі та співпрацює з Рівненською клінікою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2014-03-10
доброго дня. В мене на початку січня було завмирання плода, зробили чистку, майже 2 місяця небуло місячних. лікар призначив пластирь ЕВРА. я приклеїла його в перший день місячних. через тиждень наклеїла другий, а завтра потрібно клеїти уже 3, а місячні не перестають.що робити?
Зверніться на очну консультацію на дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-03-07
Добрий день!!допоможіть прочитати УЗД ендовагінальне обстеження: Матка в ретрофлексії ,звичайної форми,розмірами ПЗР матки 35мм,довжина тіла 39мм,ширина 58,3мм.Контури чіткі,рівні стінки матки семетричні.Міометрій неоднорідний -ендометріоїдні гетеротопії .Ендометрій (на 15-й день ОМЦ)контур нечіткий ,розмитий ,з залишками тришаровості,товщиною в верхній чатині 8,3 мм,в нижній - 5,7мм.Порожнина матки розширена,в верхній частині 3,2 мм містить гіпоехогеннийвміст.Між маткою та шийкою матки наявний загин. Шийка матки :розмірами 22,1-23,6мм.Цервікальний канал розширений 1,2мм,мстит гіпоехогенний вміст. Правий яйник :розмірами 34,6-20,4-26,4мм,об`єм19,2см куб,з фулікулами 4,3- 9 мм в діаметрі,містить жовте тіло ,розмірами 20,7-22,2мм. Лівий яйник контур нечіткий ,розмитий розмірами 26,5 - 24,4-20,5мм,обєм 6,9 куб з фулікулами 3,8 - 6 мм в діаметрі.Дугласів простір - рідина з гіперехогенними точковими включеннями.
Така картина УЗД може наштовхувати на діагноз ендометріоз, але для постановки остаточного діагнозу одного УЗД недостатньо потрібно дивитись на загальну клінічну картину, для більш точного діагнозу варто звернутись на очну консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-03-06
Будь-ласка,дайте відповідь на моє запитання.
Сформулюйте запитання і вкажіть електронну адресу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
маша2014-03-06
9 місяців назад робили операцію на ендометріоз.потім 4 місяці примала візан місячні пішли на 5 місяць але вагітність не наступае що ви можете порадити
Маша, Вам потрібно прийти на очну консультацію на дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ирина2014-03-06
Добрый день! У меня после двух внематочных стоять две пластиковые трубы.Забеременеть больше не получается.Тесты два раза показывали слабую полосочку но потом начинались месячные болючие.Нам подойдет инсеминация или ЕКО?
В Вашем случае, Ирина, только ЭКО.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2014-03-05
Доброго дня!В 1998р я народила доньку.Пісьля цьго в 2005-2006р були дві позаматкові вагітності.Труби видалені.Що Ви мені порекомендуєте.Дуже хочемо дитинку.Інсемінація спермою чоловіка чи ЕКО?
Наташа, у Вашому варіанті лише ЕКЗ, оскільки труб немає, а саме труби і є "місцем зустрічі" сперматозоїдів з яйцеклітиною
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2014-03-05
Добрий день ! Мені рік назад робили лапароскопію . Виявили полікістоз яйників , труби прохідні . Зробили дренаж яйників , лікування ніякого не призначали казали пробувати вагітніти . У чоловіка все в нормі . Через 6 місяців після операції стимулювалася клостгельбегітом -2 рази . Тепер лікар пропонує тільки ЄКО. У моєму випадку можна пробувати робити інсеменацію, які шанси на успіх ?
Валнтина, Ви цілком можете спробувати інсемінацію, проте, звичайно, що шанси на вагітність при ШЗ вищі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2014-03-05
Доброго дня!Скажіть будь-ласка,у мене була позаматкова вагітність на правій трубі,яку видалили.Рівно через рік я знову завагітніла і знову позаматкова вагітність на лівій трубі.Мені зробили лапороскопію.Пройшло майже два роки,завагітніти не вдається.Мені порекомендували звернутись до вас у клініку і зробити лапороскопію.Скажіть будь-ласка,я маю хоч якісь шанси після цього завагітніти?Дякую.
Відповісти на це питання, Оксана, Вам зможе лікар після діагностичної лапароскопії, коли вияснить чи прохідні у Вас труби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (802)
 • Андріана Яка ціна донорської яйцеклітини?
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
Наші партнери
Вверх