ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7424 користувачів
Ксюша2014-01-17
Добрий день!!!близько 5 років немогла завагітніти і тут позаматкова,одна труба нормальна а друга пластика,скажіть чи є шанси завагітніти після безпліддя,позаматкової?чи позаматкова це є вже хоча би якийсь прогрес після безпліддя?дякую
Звичайно, Ксюша, це в певній мірі прогрес. Шанси завагітніти у Вас є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2014-01-16
Після гістероскопії коли можна жити статевим життям?
Через тиждень можна жити.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юлия2014-01-16
Здравствуйте! Результаты спермограммы мужа: Прогрессивно-активноподвижные (а) - 6%, Прогрессивно-слабоподвижные (b) - 26.1%, Непрогрессивно-подвижные (c) - 13.1%, Неподвижные (d) - 54.8. Скажите, пожалуйста, как улучшить показатели? И возможно ли забеременеть при таких показателях вообще?
Для лечения обратитесь к урологу-андрологу. При таких показателях очень невысокая вероятность забеременеть, хотя теоретически и возможна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-01-16
Доброго дня!!Якщо в чоловіка поганий аналіз спермограми і написано діагноз -олігозооспермія 2 ступеня,астенозооспермія, тератозооспермія,і в кінці написано -олігоастенотератозооспермія, поясніть , будь ласка , причину цих захворювань, і як можна вилікуватися.і який процент зачаття дитини?
Причин може бути багато. Починаючи з екологічного фактора, закінчуючи гениетичними аномаліями. Щодо лікування треба звернутися на очну консультацію до уролога-андролога. Можливість зачаття природнім шляхом при таких характеристиках спермограми майже відсутня. Якщо аналізи не покращаться, то може бути рекомендоване штучне запліднення методом ІКСІ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-01-16
У вас проводять цей метод ІКсІ??яка вартість???і чим відрізняється ЕКЗ від ІКсІ?? Якщо проблеми є і в мене , і в чоловіка із здоров*ям,то який метод запліднення є найкращий??
ІКСІ у нас проводять. Вартість - 30 000 грн. ІКСІ - це інтрацитоплазматичне введення ОДНОГО сперматозоїда в яйцеклітину. Який вам обрати метод допоможе вирішити ембріолог, враховуючи результати спермограми, якість, яйцеклітин та ін. сукупні фактори.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-01-16
Чим ще можна користуватися крім Лактациту Феміна для інтимної гігієни?
Молочко та гель "Фемме Інтіме".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-01-15
Чи може бути стрес та постійна нервозність причиною вчетверте рецедиву молочниці (приймала Пімафуцин двічі, потім Гексикон, чоловік - Флуконазол, солодощі виключила, користуюся дитячим милом та відварами нагідок)? В чому може бути ще причина, раніше такого ніколи не було, вже набрид, вибачте, той свербіж та некомфортні відчуття!!!!!!
Звичайно, постійний стрес може бути одним із провокуючих кандидоз факторів. Користуватися дитячим милом НЕ можна, Ви порушуєте фізіологічний рівень кислотності піхви. Спробуйте замість мила "Лактацид феміна".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2014-01-14
Добрий день.У мене лівобічний гідросальпінкс який не виліковується мені рекомендували лапороскопічне видалення труби.Скільки це коштує?
Близько 3 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наташа2014-01-14
через скильки часу можна планувати вагитнисть писля позаматковой'.трубу удалили.а на другий труб пластика.
Через кілька тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-01-14
Доброго дня! На УЗД поставили діагноз ф/м вузол 103*90*108 мм (по передній стінці матки інтрамурально субмукозно). Мені 36 років, дітей немає. З чоловіком хочемо дитину. При такому діагнозі можна робити консервативне лікування зі збереженням матки? Хотілося б потрапити на конкультація у Ваш Центр.
Розміри Вашого вузла відповідають розмірам голови новорнародженої дитини. Його ОБОВ'ЯЗКОВО треба удаляти хірургічним методом, ні про яке консервативне лікування не може бути й мови, Світлана. Для запису на консультацію зателефонуйте за номерами: (0332) 20-07-02 (099) 44-55-404.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (867)
 • Людмила Доброго вечора!Мені 30 років.Маю двох здорових діток 11 та 8 років(обоє шляхом кесаревого розтину).6 років тому була апоплексія правого яєчника, який зашили.Також тоді одночасно перев'язали труби. Зар...
 • Ларіса Порадьте будь ласка, як правильно і до кого записатись до вас на обстеження, якщо поставили діагноз "Гідросальпінкс"?!
 • Наташа Скажіть,б.ласка до якого розміру фібровузол можна видалити із збереженням матки
 • Людмила Доброго дня.Скажіть будь ласка приплизну вартість кругової блефаропластики
 • Марія Чи можна до вас на прийом якщо немає вакцини??
 • Маша Чи можна здати аналізи і провести ехосонографію в той самий день?
 • Маша Які аналізи необхідно зробити перед проходженням ехосонографії?
 • Валя Добрий вечір , мені потрібно зробити операцію удалити кісту у лівому яйнику можливо і удаленя обох яйників,кіста 72/57 скажіть яка може бути ціна.Дякую.
 • Тетяна Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можу я бути донором яйцеклітини, якщо група крові резус " "?
 • Богдана Добрий вечір. Було 2 завмерлі вагітності. (Перед цим є здорова дитина). До якого обстеження підготуватися для планування вагітності?
 • Вікторія Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи роблять у вас гістеросальпінгоргафію(УЗД прохідності маткових труб) і яка ціна цієї процедури.
 • Любов А яка вартість обстеження фімброми перед операцією і наркоз ? І що потрібно з собою мати ?
 • Віка Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна записатися на прийом до лікаря Юрія Богдановича-ендоскопіста?
 • Алла Доброго дня, скажіть будь ласка, яка ціна операції видалення грижі стравоходного отвору діафрагми?
 • Любов Доброго вечора скажіть будь-ласка яка ціна видалення фімброми матки вже великих розмірів?
 • Наталія Чи є можливість за ваші послуги розрахуватися карткою,чи лише готівкою?
 • Інна Яка ціна підтяжка шиї?Та нижньої частини лиця
 • Ірина Доброго дня у ва лікар Щипко,кричить до пацієнтів,неможна заспокоїти людину,а навпаки добити
 • Оксана Доброго вечора. Яка повна ціна видалення поліпа на шийці матки? Що в ціну входить?
 • Анастасія Доброго дня, яка ціна видалення спайок на матковій трубі лапароскопічним методом???
Наші партнери
Вверх