ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Тетяна2013-07-19
Що зазвичай є причиною ерозії шийки матки?
Факторами, провоцирующими эрозию, являются: - неправильное использование гигиенического тампона; - частое введение во влагалище противозачаточных средств (спермицидные контрацептивы); - неумелое спринцевание; - дисбактериоз влагалища; - раннее начало половой жизни; - частые смены полового партнера; - скрытые инфекции; - вирусные инфекции; - травмирование эпителия влагалищной части шейки матки во время родов или абортов; - гормональные нарушения; - снижение общего иммунитета организма женщины
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2013-07-19
Доброго дня,в мене таке запитання,з якого дня циклу можна приймати Циклодинон,бо мені мій лікар сказала зробити перерву після Регулона,щоб почалися місячні,а потім приймати Циклодинон по схемі(а схема 1 т.вдень)Допомажіть будь ласка з цим розібратися?Дякую.
Циклодинон можна приймати з будь-якого дня місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Арсеній2013-07-17
Доброго дня, підскажіть будь-ласка після здачі спермограми , показник плодовитості Фарріса 42,2 це рахується безпліддям ??
Це говорить про низьку ймовірність зачаття природнім шляхом. Норма индекса Фарріса - 200.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2013-07-17
Що робити якщо не відбувається овуляція?????????????(робила тест)
Тетяна, якщо Ви зробили один раз тест і він негативний - це ще не страшно. Звичайно, бувають ановуляторні цикли. Можете поспостерігати за своєю базальною температурою, збудувати графік (посилання http://www.bogolybu.com.ua./ru/newsView/51/ ) за 2-3 цикли і з ним прийти до гінеколога на очну консультацію. Цей графік багато про що зможе сказати спеціалісту. А якщо є підстави для тривоги, не гайте часу і записуйтеся вже на консультацію. (099) 44-55-404
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марьяна2013-07-16
Скажіть будь-ласка, чи можна завагітніти після того, як стала донором яйцеклітини.
Можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2013-07-13
Добрий день. Хочу видалити міому матки. Скільки це буде коштувати - всі аналізи, обстеження та операція. Та скільки це займе часу. Я не з Луцька, тому треба знати на скільки часу я їду. Дякую.
Вам знадобиться 3-4 дні. Вартість процедури з врахуванням аналізів і анестезії - 5500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2013-07-13
Я помилилася(((призначили спеман чоловікові, чим можна його замінити?
Препаратом "Конфидо".
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мария2013-07-12
Підскажіть будь-ласка на кольпоскопію потрібно попередньо записуватися чи лікар направляє після обстеження??? І чи після кольпоскопії назначається лікування????
Краще попередньо записатися (099) 44-55-404. Якщо є в цьому необхідність - лікування призначається.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валерія2013-07-12
Доброго дня, після лапароскопії на типовий полікістоз , які шанси завагітніти ? І що ви порадите щоб ще збільшити можливість настання такого щастя? І як краще визначити коли настає овуляція ?
Шанси є. Для конкретнішої відповіді треба звернутися до гінеколога, в якого проходили лікування. Визначити овуляцію Ви можете з допомогою тестів, які продаться в аптеці і так і називаються "Тести для визначення овуляції". Проводити тест згідно інструкції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2013-07-12
Дані з УЗД:Тіло матки в антифлексії.ПЗР-27мм,довжина-42мм,міометрій гомогений.Ендометрій не виражений,шийка матки розмірами 24х14мм гомогеної структури.Правий яєчник 31х18мм.Лівий яєчник 34х16мм капсули гіперехогені дрібні антральні фолікули.Скажіть є шанси завагітніти?(В мене низькій рівень прогестерону).
Шанси завагітніти у Вас є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (802)
 • Андріана Яка ціна донорської яйцеклітини?
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
Наші партнери
Вверх