ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7417 користувачів
Людмила2013-09-23
Скільки коштуватиме пройти метросальпінгографію??? Дякую!
500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маіря2013-09-22
Чи може наявність поліпа бути причиною не настання вагітності?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2013-09-21
Доборого дня. 6 місяців назад був викидень. була в лікаря, назначив пити дуфастон з 16 по 25 день циклу і на 25 день робити тест на вагітність, якщо є вагітність пити далі,а ні - то чекати кд. без будь яких аналізів виписав ці таблетки. чи покаже тест вагітність на такому терміні? в мене цикл 35 днів, а пити з 16?
Пити треба з 16 дня. Вагітність на такому терміні може показати тільки дуже якісний тест. Проконсультуйтесь у фармацевта з приводу купівлі чутливого тесту.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2013-09-21
Добрий день. Десять днів тому я зробила гістероскопію з видаленням міоми в вашому центрі. Скажіть, будь ласка, скільки часу будуть виділення і чи треба буде приїздити до вас на огляд? І якщо треба, то коли?
Якщо виділення не припиняються, приїдьте на огляд чим скоріше. Якщо припинилися, приїдьте через 2 місяці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2013-09-19
Добрий день! Скажіть будласка мені поставили діагноз Бесплодие І сочитанное ІV-й тип Мюлировой аномалии. Микрополипоз эндометрию. Сделали Гисторезектоскопию. Метропластику с резекцеей дна и рассечением бокових стенок. Эхосольпингоскопия-труби проходими с обоих сторон. Чи зможу я завагітняти природнім шляхом після цього?
Теоретично - можете. Спробуйте завагітніти природнім шляхом кілька місяців, якщо не буде результату - звертайтеся до нас.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2013-09-19
Добрий день! У мого чоловіка кількість рухоми сперматозоїдів 40 , кількість активних 0, кількість сперматозоїдів в 1 мл. 22, чи можливе зачаття природним шляхом? При такому показнику?
Необхідно звернутися до уролога для покращення показників спермограмми. Якщо показники покращаться - можлива вагітність природнім шляхом. Щоб підвищити шанси, можна спробувати інсемінацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2013-09-19
Добрий день! Скільки потрібно коштів на прийом до лікаря і для здачі усіх аналізів для подальшого лікування. Коли краще записуватись на прийом і до якого лікаря?
Первинна консультація лікаря-гінеколога коштує 150 грн. Запишіться на прийом по телефону 099-44-55-404 до Петровського Вадима Валентиновича, або Щепко Євгенії Володимирівни. Вартість аналізів вираховуватиметься в залежності від того, які саме необхідні обстеження Вам призначить лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2013-09-18
Доброго дня! Мені 36 років. Після МСГ виявилось що права трубе не прохідна, права при проведенні процедури відкрилась під напором. Зараз проходжу протизапальну інтенсивну терапію. До МСГ всі аналізи та мазки в нормі. Чистота 1 ступеню. Чи є надія на самостійне (природнє) зачаття? Раніше не вагітніла.
Надія на природнє зачаття є, якщо у Вашого партнера хороші показники спермограми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2013-09-17
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо у мене виявили гідросальпінск маточної труби, обов’язково робити лапароскопію і клемувати її, і чи зможу я після цього завагітніти природнім шляхом, а не штучним?
Вам рекомендовано зробити лапароскопію. Теоретично Ви можете завагітніти природнім шляхом, оскільки друга труба неушкоджена. Якщо трубу з гідросальпінгсом не видалити, то Ви завагітніти все-одно не зможете, бо вона - непрохідна для яйцеклітини і створює реальну небезпеку ПОЗАМАТКОВОЇ ВАГІТНОСТІ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2013-09-17
Живемо з чоловіком два роки, хочемо завагітніти, але щось не виходить. До кого звернутись на прийом і пройти обстеження.
Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Первинна консультація репродуктолога - безкоштовна. Приходьте з чоловіком.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (830)
 • Наталія Дякую Кушніру Святославу Володимировичу за операцію, дякую центру за комфорт, щирість та найкраще ставлення. Все на високому рівні. Хочеться подякувати медсестриці яка мене обслуговувала з рецепції, д...
 • Надія Доброго дня! Можливо, знати все про ЕКО яка ціна за все і що туди входить і за щоплатиться потім. Загальна сума? ДЯКУЮ
 • Надія Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує видалення жіночих органів(матки, яєчники)?
 • vitaliy ціна збільшення груді з имплантами
 • Ірина Доброго дня.Скажіть будь-ласка яка ціна пайпель біопсії на CD 138?
 • Сніжана Доброго вечора, така ситуація, назначили гістероскопію але ще йдуть місячні 6 завтра 7 день, а назначили на завтра на 1 вересня, що в такій ситуації робити
 • Марія Скажіть будь ласка лікар-Гінеколог на прізвище Бондарук напевно Світлана працює? Якщо так як її по батькові?
 • Марія Добрий день. Ні в якому разі не йдіть до гінеколога Бондарук Світлана, (можу помилитись з ім'ям та прізвищем) но скажу одне, що я до неї прийшла коли мені було лише 18 років, і вона мені робила прижиг...
 • Ольга Нещодавно зробила гістероскопію в МЦ Боголюби. Оперував лікар Патій Петро Миколайович. Дуже вдячна йому та медперсоналу під час та після операції. Все пройшло швидко та кваліфіковано, хоча дуже цього ...
 • Лєна Чи видаляєте папіломи дітям?
 • Анна Добрий день, скільки коштує процедура яка підтягне зморшки на обличчі
 • Світлана Доброго ранку, яка вартість лікування ендометріозу?
 • Лілія Добрий день! Яка ціна пластики живота після кесарського розтину?
 • Валентина Есть ли у Вас специалист пл ЛОР болезням в данном случае проблема с ушным нервом?
 • Ольга Дуже дякую всьому медичному персоналу за їх кропотливе, чуйне відношення. Низький уклін Вам! І особливо Вадиму Валентиновичу Петровському! Нереально крутий, талановитий, професійний!!!, позитивний лік...
 • Оксана Доброго дня я хочу завагітніти але нічого невиходить і умене збій гормонів і незнаю що робити підкажіть щось мені
 • Юлія Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна до вашої лікарні звернутися з акне на обличчі?
 • Оля Доброго дня підкажіть як і чим лікувати свербіж інтимних губ.
 • Майструк Ірина Доброго дня.Скажіть будь ласка чи піджигаєте ерозію?
 • Ірина Доброго дня, скажіть будь ласка яка повна вартість внутрішньоматкової інсемінації спермою донора ціна донорської сперми можливо якісь додаткові обстеження? На якій фазі циклу краще звертатись
Наші партнери
Вверх