ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Світлана2013-05-17
Доброго дня! Підкажіть будь- ласка, чи є різниця в який день циклу до Вас можна записатись на обстеження? Протягом 1,5р. не можемо завагітніти, хотілося б знати причину.
Приходьте на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2013-05-17
Доброго дня! Скільки коштує супровід вагітності в вашій клініці??????
На жаль, поки що в нашій клініці немає послуги по супроводу вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2013-05-16
Доброго дня. Мені 33 роки, планую дитину вже більше року, діток не маю. В молоді роки мала полікістоз, кісту придатка, але пролікувалась. Завжди мала проблеми з місячним циклом. Визначала овуляцію по базальній температурі, на рік мала десь 5 ановуляторних періодів. Порекомендували пропити борову матку, а вже потім звертатись до лікарів. Спробувала я її, пропали місячні, останній раз були 1-5 березня, вже її не п"ю, щось схоже що скоро прийдуть м. Питання таке, в який період циклу до Вас краще звертатись, щоб здати аналізи на гормони які потрібно? Чи за один раз вийде здати всі аналізи, чи в ні (я з іншої області). З чого краще мені розпочати? Дякую.
На 21 день місячного циклу. Приїдьте з чоловіком, щоб він здав спермограмму (попередньо підготувавшись - виключене статеве життя на 5 днів, гаряча ванна, алкоголь). Вам доведеться здати аналізи на гормони, мазки, УЗД. Розпочніть з цього.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ЛАРИСА2013-05-16
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ШТУЧНЕ ЗАПЛІДНЕННЯ
28 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ліля2013-05-14
Добрий деь, в мене таке питання, чим зазвичай проводять стимуляцію овуляції при ШЗ?(скажіть якими препаратами найкраще). Моя знайома робила ЕКО і їй призначили Гонал і Перговеріс, правда нічого не получилось і вона поміняла клініку. В іншій клініці їй сказали, що Перговеріс був лишній, і це велика нагрузка на організм. Тепер я іду в протокол і переживаю, щоб не нагрузили сильними гормонами. В мене АМГ 4.7, можливо я дарма переймаюсь, але хочу почути ще іншу думку спеціаліста. Дякую за відповідь.
Щоб дати об'єктивну відповідь по гормонах і дозах, треба добре знати саме Вашу ситуацію, тобто, фолікулярний запас, швидкість росту ендометрію, швидкість росту фолікулів, гормональний фон, анамнез (якими захворюваннями хворіли). Лише тоді можна точно сказати, які препарати Вам підходять і у яких дозах. Підбір препаратів має бути індивідуальним.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
iра2013-05-13
Добрий день! від чого таблетки Достінекс? дякую!
Препарат для зниження рівня пролактину.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2013-05-13
У мене деколи виникає різке поколювання внизу живота...триває..буквально 1 секунду...що це таке може бути???
Можливо, це спастичні болі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2013-05-13
Доброго дня! Скажіть ,будь-ласка,ви в суботу працюєте ?
Так, але лише до обіду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2013-05-13
Доброго дня!довгий час неможу завагітніти проходила у вашій клініці обстеження,призначили пити дюфастон п"ю вже 2міс.,в перший місяць місячні були не болючі,але ішли 3 дні і були малі виділення,після другого прийому перед місячними за тиждень збільшились груди і дуже боліли ,болів і живіт і поясниця, місячні ідуть дуже болючі болить знизу живіт і спина,виділення малі та і колір не такий як завжди,до прийому дюфастона місячні ішли 5-6 днів із великими виділенннями.скажіть що це може бути,я дуже переживаю?
Це може бути індивідуальна реакція на прогестерон. Треба звернутися до лікаря, щоб підкоректувати дозу або препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2013-05-13
А що таке спастичні болі?
Це болі викликані спазмом мускулатури.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх