ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7434 користувачів
galia.9191@mail.ru2013-09-23
Доброго дня!на огляді виявили псевдоерозію та на шийці матки 2 оцетоподібні плямки.робила колькоскопію,нічого не виявили і призначили свічки.чи не стане це перешкодою для настаня вагітності?
Це не повинно стати перешкодою для настання вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2013-09-23
Доброго дня! У мого чоловіка варикоцеле. Чи можемо ми його у вас позбутися та пройти лікування??? У вас прийом відбувається по запису??? Дякую вам велике!
Прийом, Людмила, у нас відбувається по запису. Вам потрібно записатися до Шпільки Василя Миколайовича (САМЕ ДО НЬОГО!!!) і зазначте, що З ПРИВОДУ ВАРІКОЦЕЛЕ,
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2013-09-23
Скільки коштуватиме пройти метросальпінгографію??? Дякую!
500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маіря2013-09-22
Чи може наявність поліпа бути причиною не настання вагітності?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2013-09-21
Доборого дня. 6 місяців назад був викидень. була в лікаря, назначив пити дуфастон з 16 по 25 день циклу і на 25 день робити тест на вагітність, якщо є вагітність пити далі,а ні - то чекати кд. без будь яких аналізів виписав ці таблетки. чи покаже тест вагітність на такому терміні? в мене цикл 35 днів, а пити з 16?
Пити треба з 16 дня. Вагітність на такому терміні може показати тільки дуже якісний тест. Проконсультуйтесь у фармацевта з приводу купівлі чутливого тесту.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іванна2013-09-21
Добрий день. Десять днів тому я зробила гістероскопію з видаленням міоми в вашому центрі. Скажіть, будь ласка, скільки часу будуть виділення і чи треба буде приїздити до вас на огляд? І якщо треба, то коли?
Якщо виділення не припиняються, приїдьте на огляд чим скоріше. Якщо припинилися, приїдьте через 2 місяці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2013-09-19
Добрий день! Скажіть будласка мені поставили діагноз Бесплодие І сочитанное ІV-й тип Мюлировой аномалии. Микрополипоз эндометрию. Сделали Гисторезектоскопию. Метропластику с резекцеей дна и рассечением бокових стенок. Эхосольпингоскопия-труби проходими с обоих сторон. Чи зможу я завагітняти природнім шляхом після цього?
Теоретично - можете. Спробуйте завагітніти природнім шляхом кілька місяців, якщо не буде результату - звертайтеся до нас.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2013-09-19
Добрий день! У мого чоловіка кількість рухоми сперматозоїдів 40 , кількість активних 0, кількість сперматозоїдів в 1 мл. 22, чи можливе зачаття природним шляхом? При такому показнику?
Необхідно звернутися до уролога для покращення показників спермограмми. Якщо показники покращаться - можлива вагітність природнім шляхом. Щоб підвищити шанси, можна спробувати інсемінацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2013-09-19
Добрий день! Скільки потрібно коштів на прийом до лікаря і для здачі усіх аналізів для подальшого лікування. Коли краще записуватись на прийом і до якого лікаря?
Первинна консультація лікаря-гінеколога коштує 150 грн. Запишіться на прийом по телефону 099-44-55-404 до Петровського Вадима Валентиновича, або Щепко Євгенії Володимирівни. Вартість аналізів вираховуватиметься в залежності від того, які саме необхідні обстеження Вам призначить лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2013-09-18
Доброго дня! Мені 36 років. Після МСГ виявилось що права трубе не прохідна, права при проведенні процедури відкрилась під напором. Зараз проходжу протизапальну інтенсивну терапію. До МСГ всі аналізи та мазки в нормі. Чистота 1 ступеню. Чи є надія на самостійне (природнє) зачаття? Раніше не вагітніла.
Надія на природнє зачаття є, якщо у Вашого партнера хороші показники спермограми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наші партнери
Вверх