x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7039 пользователей
Таня2017-09-28
Доброго дня. В мене після ванни щовечора з'яаляються висипи по гомілках та стегнах у виді червоних плямок...мають різний розмір..при натиску біліють..до ранку переважно самі сходять...якщо не зачіпати то не сверблять...пила супрастин..але нічого не змінилось. Скажіть будь ласка що це моглоб бути?
Тетяно, зверніться на прийом до дерматолога. Можливо, має місце алергічний дерматит. Зверніть увагу на кометичні продукти, якими Ви користуєтеся при прийомі ванни.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-09-27
Доброго дня. Скажіть будь ласка чи роблять в вас в клініці гістероскопію по виявленню поліпа шийки матки.Яка вартість з наркозом.
Так, роблять. Вартість процедури орієнтовно 4500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2017-09-26
Добрий день, мені 17 років, в мене вже два тижня цистит, весь цей час була температура(тепер також) 37 і 2 і до 37 і 8 , я не лікувалась і мене почали боліти нирки, вчора я випила 1 пакет "урофосцин" і нирки трохи перестали боліти але температура та ж сама, я незнаю що робити, знову пити "урофосцин" чи це пройде, що робити
Ганно, Вам не слід собі самостійно призначати лікування. Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря для діагностики та призначення відповідної терапії.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2017-09-25
Доброго дня! Мене цікавить чи видаляють у вашій клініці рубці на щоках після акне. Якщо так, то як проходить процедура і яка її ціна?
Надіє, з цього приводу Вам варто звернутися на очну консультацію до нашого пластичного хірурга. Вартість консультації - 130 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Рита2017-09-25
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи може бути причиною викидня якість сперми, чи причинна тільки в жінці. Вагітність наступає але вже 2 викидня на терміні 5 тижнів. Гормони наче в нормі
Рито, причин для викидня може бути багато. Для початку можна пройти аналіз крові на TORH-інфекції.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-09-25
Ехінококова кіста печінки скажіть будласка чи робите операції.
Ні, Наталіє, таких операцій у нас в центрі не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2017-09-24
Доброго дня!Хочу запитати,якщо я зроблю у вас операцію,і ви виписуете через 1-2дні,то де знімають шви,знову іхати до вас,чи можна по місцю проживання?
Ганно, Ви можете приїхати до нас знімати шви, або зробити це по місцю проживання.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталья2017-09-24
А сколько примерно в среднем проходит времени от начала ЭКО ,до пересадки?
Наталіє, проходить приблизно 2-3 тижні.
Была для Вас полезной эта информация?
Валя2017-09-22
Доброго дня! У вас проводиться медикаментозне переривання вагітності, якщо так скільки коштує?
Ні, у нашому центрі абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2017-09-21
доброго дня.після огляду у лікаря мені сказали що у мене матка загнена до низу.!чи можуть бути проблеми через це звагітністю?
Катерино, при такому діагнозі вагітність цілком можлива, однак, патологія може на ранніх строках становити загрозу викидня.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (247)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх