x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Юлія2018-05-22
Доброго дня!!чи являється фемостон 2/10 протизаплідними таблетками???що приймаючи їх не завагітнієш...
Юліє, фемостон - це препарат, призначений для проведення замісної гормональної терапії. Даний засіб містить в собі два компоненти - естрадіол і дидрогестерон. Обидва ці компоненти ідентичні природним статевим гормонам жінки - естрадіолу і прогестерону. Фемостон не є протизаплідним засобом.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-05-22
Доброго дня.Скажіть будь ласка.В вас зараз діє акція на ЭКО -28000 тис. Без медикаментів.Яка приблизно вартість медикаментів?
Тетяно, орієновна вартість медикаментів близько 20000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Софія2018-05-21
Доброго дня, після статевого контакту (незахищеного) у мене через 10 днів почали виділятися сирнисті білі виділення, печіння , свербіж, потім був знову статевий контакт і у мене був сильний біль під час акту, на наступний день після цього у мее зявилися рідні зеленковуваті виділення? Про що це може свідчити?
Cофіє, подібні симптоми можуть свідчити про наявність якогось запального процесу. Для діагностики проблеми слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-05-20
У мене хронічне запалення лівого яєчника, вагітностей та пологів не було. Чи можна в такому випадку поставити спіраль?
Тетяно, протипоказами до ВМС являються: - гіперчутливість до металевого складу спіралі; - злоякісні пухлини тіла або шийки матки; - захворювання шийки матки (ерозія, дисплазія, цервіцит); - маткові кровотечі неясної етіології; - позаматкова вагітність в анамнезі; - запальні захворювання матки і придатків.
Была для Вас полезной эта информация?
наталя2018-05-20
доброго дня. з березня місяця слабкість тримається темп.37.2 на ніч 36.8 постіно на протязі дня тиск 110 на 69 і пульс 85-96. біохмія крові всі показники норма. ЗК крові розгорнутий - всі показники в нормі. узі органіів черевної порожнини все в нормі( загиб жовчного пісок в нирках) аналіз сечі норма. аналіз ТТГ Т4 Т3- в межах норми.узі житовидки норма.флюрограія норма. по гінекології мазки цитологія узі все в нормі. узі серця- норма- тільки тахікардія. більш ніяких симптомів немає.(39 років, вага в нормі 55кг ріст-159см, мій тиск раніше 120на 80) де ще шукати причину? допоможіть.
Наталіє, Вам варто звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря.
Была для Вас полезной эта информация?
валерій2018-05-20
розшифруйте будь ласка спермограму,робив у вашій клініці: з норм.морфологією 21% паталогія голівки 64% паталогія тіла 10% пат.хвоста 5% живі 85% мертві 15%
Валерію, Ваша спермограма свідчить пр те, що лише четверть сперматозоїдів здорові, повноцінні.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-05-20
Диферелін в протоколі перед пункцією був вже,і входив в ціну Еко,але чомусь після гіперстимуляції призначили знову дивернлін 3.75 і за свої кошти,і це перед переносом?для чого він призначається перед переносом знову?
Тетяно, Вам варто цей момент уточнити з лікарем, який призначив препарат.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2018-05-19
Доброго дня, я неможу зрозуміти у мене затримка місячних на 11 днів робила тест негативний. Регулярного циклу я не маю після родів місЯчні як хочуть так і йдуть.. що робити?
Надіє, можливо, має місце гормональний збій. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, щоб остаточно вияснити причини проблеми.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2018-05-19
Доброго дня. У мене була анембріонія, зробили медикаментозне переривання. Зараз пройшов рівно тиждень після прийому міролюту. Скільки часу можуть йти виділення, бо в мене ще раз в день забруднюється прокладка,скажіть які мають бути наступні дії, я трохи хвилююсь і ще моя лікарка без попередження пішла у відпустку. Дякую
Катерино, виділення можуть тривати до 7 днів. У випадку наявності скарг, Вам слід звернутися до іншого гінеколога на очну консультацію, якщо Ваш лікар у відпустці.
Была для Вас полезной эта информация?
Леся2018-05-19
Доброго дня! У мене три камінці в жовчному міхурі розміром 11, 14 і 15 мм. Чи можливе оперативне втручання? Якщо так, то коли можна приїхати на консультацію та попередній огляд? Чи має якесь значення, що я з іншої області? І які документи потрібно мати з собою? Дякую!
Лесю, так, Ви можете приїхати на попередню консультацію. Те, що Ви проживаєте в іншій області немає значення. Ви можете взяти з собою результати обстежень, щоб не робити нових. Запис на консультацію за телефонами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх