ua ru
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7106 пользователей
Дарина2020-06-01
Здравствуйте , скажите что имеется виду по результатам ФГДС , заключение Застойная гастропатия ? Спасибо
Дарино, для коментування результатів ФГС Вам слід звернутися до гастроентеролога. У штаті центру немає такого спеціаліста, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2020-06-01
Доброго дня. В дочки (7 років) почався ріст волося на лобку. Були в ендокринолога, всі назначені аналізи крові на гормони в нормі. УзІ щитовидки, надпочечників і органів малого тазу відповідають віку. Кістковий вік також в нормі. Діагноз, Ізольоване пуберхе. Лікар спочатку хотіла спостерігати, потім все ж назначила таблетки Андрокур по 1/8 т. 1 р/день. Сказала обережно ділити і давати. Дома вже прочитала іструкцію, де вказано, що препарат в педіатрії не застосовується. Чи є доцільним в такому віці приймання цього препарату?
Галино, у центрі немає педіатричного напрямку. Якщо у Вас є сумніви щодо прийому призначеного препарату, зверніться на очну консультацію з приводу проблеми до іншого фахівця.
Была для Вас полезной эта информация?
Дарина2020-06-01
Останній статевий акт був у березні , у квітні на день раніше почалися місячні , на сьогодні затримка 5 днів ! Чи можу я бути вагітна ?
Дарино, для діагностики вагітності Вам слід скористатися високочутливим аптечним тестом, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Была для Вас полезной эта информация?
Сергій2020-06-01
Доброго дня , скажіть будьласка позвонкові грижи ви лікуєте
Ні, Сергію, фахівців такого профілю у штаті центру немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2020-05-31
ДОБРИЙ ДЕНЬ! Скажіть будь ласка... Чи виліковна інфекція Клебсіела пневмонії... Вона присутня в організмі вже приблизно 1 рік... Однак діагностована була нещодавно. Чим вона лікується, та скільки часу?
Ольго, з приводу проблеми Вам слід звернутися до пульмонолога. У штаті центру немає такого фахівця.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2020-05-31
Чи підчас карантину можна попасти на прийом?
Так. Ірино, центр працює у звичайному режимі. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Іван2020-05-31
Добрий день. Знайшов Ваш номер на сайті безкоштовної консультації. Скажіть, будь ласка, якщо відбувся секс під час першого дня менструації, в процесі злетів презерватив (залишився всередині), потрібно дівчині прийняти посткоїтальний контрацептив?
Іване, у дуже рідких випадках, на фоні емоційного стресу та гормонального збою можливий вихід яйцеклітини (овуляція) перед місячними, а отже існує ймовірність запліднення, хоч і невисока. Якщо вагітність небажана, то є зміст у використанні такого контрацептиву.
Была для Вас полезной эта информация?
Anna2020-05-31
Доброго вечора допоможіть будь ласка. У дитини з'являються синці без причини і коли їх торкаєшся відчуваєш гульку, а є ще один синець в середині маленька гулька тілесного кольору а кругом неї синець. Що це таке? Чикаю на відповідь
Ганно, у центрі немає педіатричного напрямку та фахівців цього профілю, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2020-05-30
Доброго вечора. В мене затримка місячних 3 день. Тиждень перед місячними була в гінеколога, не вагітна. Тягне живіт, груди болять, спина теж болить. В чому причина?
Світлано, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Зверніться на очну консультацію та огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Жанна2020-05-30
Гдето 5 лет назад делала лапароскопию яичников после чего 2 родов. Спасибо вашему доктору. Но вот опять месячные не регулярные и после последних прошло 5 дней и снова выделения с кровью. Подскажите что это может быть.
Жанно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію та огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (598)
 • Екатерина Добрый день. Мужу поставили диагноз аспермия, два года нет результатов. Скажите есть ли смысл лечится? Что делать и какая цена будет?
 • Екатерина Глущенко Добрый день! Мужу поставили диагноз аспермия, два года ничего не получается. Скажите есть ли шанс и что нужно делать и какая цена?
 • Екатерина Добрый день! Мужу поставили диагноз аспермия, два года ничего не получается. Скажите есть ли шанс и что нужно делать и какая цена?
 • Юлія Доброго дня, ЕКЗ коштує ,43 тисячі, препарати приблизно 20,яка ціна спостереження після екз за прийом?
 • Людмила Доброго дня! Підкажіть, треба зробити цистоскопію сечового міхура. Процедура проводиться повторно. Чи треба направлення сімейного лікаря? Яка ціна процедури? Чи можна записатись за телефоном або на с...
 • Женя Добрий день. Скажіть будь ласка скільки коштує операція по видаленню матки. Дякую.
 • Руслана Доброго дня, скажіть будь ласка, що може означати якщо під час сексуального контакту пішла кров, до менструації ще 2 тижні, статевий акт вже не вперше і такого ще не було, що робити в таких випадках і...
 • Таня Яко ціна донорства яйцеклітки
 • Наталія Доброго дня. Яка повна вартість еко?
 • Виктор Вітаю підкажіть будь ласка поставили діагноз криптозооспермія, акий алгоритм дій? І ціна
 • Тетяна У нас діагноз « безпліддя неясного генезу».Хотіли б у вас зробити інсемінацію і нас цікавить чи знову потрібно буде проходити обстеження на причину непліддя, чи підійдуть результати попередніх обстеже...
 • Кирил Доброго дня! Хочу стати донором сперми, яка винагорода за цю процедуру? І скільки по часу це займає?
 • Оксана Добрий вечір. Яка ціна ЕКО,конкретніше. 43.650 медикаменти . Напишіть,хоч приблизно,що входить в 43.650 і приблизну( хоч приблизно) суму на медикаменти. Дякую
 • Тоня Доброго дня ви лікуєте дисплазію шийки матки та як можна до вас записатись на прийом До Петровського
 • Антоніна Доброго дня скажіть будь - ласка чи ви лікуєте дисплазію шийки матки
 • Марина Добрий день.Скажіть приймаю вже майже рік Есцетам 10мг,зараз незапланована вагітність.Це дуже ризиковано для плоду?
 • Юля Дякуємо Євгенії Володимирівні за вагітність!!! Ви найкраща!!!
 • Юля Яка ціна еко??
 • Юля Чоловік робив спермограму: Активнорухливі22%Слаборухливі66%Нерухомі12%Загальна рухомість88%Живі89%Мертві11%Висновок: Антенозооспермія. Що це означає безпліддя чи є ще санси??
 • Ірина Cедень Хочу подякувати лікарю- хірургу Крижановському Сергію Анатолійовичу за розуміння і підпримку , його медичній сестрі Тетяні за її турботу. Через місяць після операції (Гемодинамічна корекція СIV...
Наши партнеры
Вверх