x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7022 пользователей
Аня2016-03-25
доброї ночі. скажіть, будь ласка, з якої години працює медичний центр? і чи обов"язково попередньо записуватися на прийом до лікаря; якщо так - то за скільки часу? також цікавить чи робить лабораторія ПЛР-дослідження
Ганно, центр працює з 9 години. Записуватися попередньо обов'язково. Запис на зручний для Вас час, якщо спеціаліст на цей час вільний. (Домовитися можна за телефоном, вказаним на сайті). Дослідження лабораторія робить.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-03-24
Скажите лапароскопия миомы выполняется в день оформления в больницу (я из Луцка)? И сколько после лапароскопии нужно находится в больнице? Спасибо!
Оксано, якщо є всі обстеження, то операція можлива в той же день. Доведеться перебувати в лікарні, як мінімум, добу.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-03-24
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, как быть? 18.03.2016 муж сдал анализ Сперомограмма ( только 9% активных сперматозоидов) Я сделала рентген труб ( одна непроходима вообще, вторая - с спайками). Живем за границей, но есть возможность приехать к Вам. С такими результатами только ЭКО? Или можно попробовать еще что-то?
Катерино, Ви надали не достатньо інформації стосовно спермограми чоловіка. (Виходячи із одного паказника не можливо робити далекойдучі висновки.) Варіант вагітності у природньому циклі малий.
Была для Вас полезной эта информация?
інна2016-03-23
скажіть будь ласка ..у вас вказані ціни на консультації до різних лікарів (уролог ендокринолог і тд)....че у вас все один лікар чи це різні лікарі.??раніше у вас їх не було
Інно, це все різні лікарі, Центр росте, розширяється.
Была для Вас полезной эта информация?
Ліана2016-03-21
Мені поставили фіброзно-кістозно мастопатію,виявили кісту 8.2 мм молочної залози,неможу завагітніти 8 років,мазкі хороші в гінеколога була причини незнаходять, чоловік здоровий,що робити? наскільки це опасно?
Ліано, на рахунок Ваших обстежень інформації не достатньо (гормони репродукції, УЗД, прохідність труб).
Была для Вас полезной эта информация?
юлія2016-03-20
У мене була лапароскопія пів року назад досі нерегулярні місячні це нормально.що так довго нелаладився цикл.
Юліє, Вам необхідно прийти на консультаціію до лікаря, який Вас оперував.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2016-03-19
Доброго дня! Підскажіть будь- ласка в мене вагітність37 тижнів, маю міопію високої степені, але очне дно чисте, окуліст дав заключення народжувати самій, але маю ще фібріому на задній стінці матки розмір 50- 60 мм, який диформує контур матки, але на узд зараз вузла не видно, Незнаю народжувати самій чи кесеревий розтин, і чи можна у вас зробити кесерево і зразу видалити фібріому і яка ціна
Ольго, Ви маєте бути скерованою у стаціонар, враховуючи екстрагенітальну патологію (висока ступінь міопії та наявність фіброматозного вузла в матці), для вирішення питання родорозрішення. В нас пологи не приймають.
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2016-03-18
Що це може бути коли немає попів року місячних .А дуже хочеться завагітніти .в мене друга дитина має 5 років що мені робити
Оксано, Вам потрібно звернутися до лікаря для вияснення причин аменореї, здати аналізи на гормони та пройти вагінальне УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-03-18
Доброго дня!я живу статевим життям рік а дівоча пліва не розриваєтя.чи можна завагітніти?
Катерино, завагітніти Ви, звичайно, можете. А пліва є непорушеною через можливу еластичність тканини.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-03-17
Добрий день. Підкажіть, будь ласка,запис проводиться на конкретну годину,чи можливо +,- півгодини( доїжджатиму з іншого міста)? І чи є на території клініки банк, банкомат чи можливо обмінник? При діагнозі помірна дисплазія матки приблизна сума н?а аналізи
Оксано, запис проводиться на конкретну годину, проте, якщо Ви трохи запізнетеся, то доведеться зачекати якийсь час, але прийом не відміниться. Банкомат зараз не працює, але буде працювати уже через тиждень.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (177)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх