x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Ірина2016-09-25
На знімку Узд на 5 день омц пише:Правий яйник містить залишки жовтого тіла, розміром 14*15,8, лівий яйник без пат утворів. Мене цікавить лівий. Що означає цей запис? Будь ласка, поясніть.
Ірино, цй запис означає, що ніяких проблем у Вас з лівим яйником немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Артем2016-09-24
Доброго дня! В мене із дружиною вже трое гарненьких діток, вирішив зберегти здоров'я коханої та зробити вазектомію! Чи роблять у вашій клініці таку операцію і якщо так, то скільки вона буде коштуватиме на данний час?
Так, Артем, таку операцію у нас можна зробити. Ціна - 3500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
вікторія2016-09-23
Доброго дня! Я припинила пити візан( 6 місяців)після лапараскопіі з приводу ендометріозу і вже 24 день без таблетки, місячних так і немає( дуже болить поясниця, ниє то справа , то зліва? що це може означати?
Вікторіє, після прийому препрату менструальний цикл відновлюється по-різному. При подібних скаргах варто зробити УЗД для визначення подальшої терапевничної тактики. Менструація у Вас відновиться, просто варто ще трохи зачекати.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2016-09-22
Доброго дня, цікавить таке питання чи потрібно перед хірургічною гістероскопією попередньо приізджати до вас на обстеження?І чи можна мені,як медпрацівнику мати з собою готові аналізи,які потрібні перед процедурою?
Юліє, Ви можете привезти аналізи із собою. Проте треба бути впевненими в доцільності проведенні даної операції (заключення УЗД).
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-09-22
Доброго дня.У січні 2016 р . мені видалили праву маткову трубу (позаматкова). До сих пір відчуваю овуляцію із правого яєчника. Але він працює в "холостую". Чи можливо "заставити" працювати мій лівий яєчник, якщо є, то як?
Ірино, чому Ви вирішили, що у Вас лівий яйник не працює?
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-09-21
У мене понижений рівень прогестерону, приписали Лютеїну з 10 по 25 день циклу, в результаті цикл збився першого місяця на тиждень, другого - на два тижні, вагітність не наступила. Це означає, що цей ти препарат мені не підходить ?
Оксано, Вам краще проконсультуватися з лікарем, який призначив препарат.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2016-09-21
Доброго дня. На при проходженні УЗД написали висновок: міома матки, залозистий поліп ендометрію, ретенційні кісти шийки матки. Порадили звернутись для видалення поліпа у Ваш центер. Скажіть, будь-ласка, чи це можливо у Вас, скільки коштує процедура, і як потрапити: по попередньому запису чи по факту приходу?
Маріє, враховуючи дні УЗД, Вам необхідно провести гістероскопію (ціна 3700 грн). Попередньо зробити мазки на флору, атипові клітини, розгорнутий аналіз крові, коагулограму, здати кров на СНІД, сифіліс, гепатити. Попередній запис.
Была для Вас полезной эта информация?
Сабрина2016-09-19
Доброго дня.я сьогодні дізналась що вагітна .а у мене дівоча пліва збереглась.таке можливо? І що тепер робити?як іти до лікаря як він мене подивиться?
Таке можливе, розриву не відбулося через еластичність дівочої пліви. У Вашому випадку проводити діагностику вагітності можна і по заключеннях УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2016-09-19
Доброго дня! В м.Ковель мені поставили діагноз міома матки (7 міом, максимальна 3см). Чи можна мені видалити їх у вашому центрі. Якщо можна, то яка процедура видалення термін і скільки це буде коштувати. Дякую. Світлана.
Світлано, так, видалити міоми Ви можете в нашому центрі. Можлива консервативна міомектомія (залежно від росташування вузла) або видалення матки. Вартість консервативної міомектомії - 9900 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Маша2016-09-18
При прийомі Візану, можна планувати вагідність?
Маріє, завагітніти під час прийому цього препарату неможливо, через витончення ендометрію. Можете планувати вагітність після припинення прийому препарату та відновлення місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх