x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7022 пользователей
Таня2016-03-16
Доброго дня... в же місяць часу як робили лапораскопію і після цього вже як мічяць не має місячних. вагітності не має . скажіть чи це нормально шо так довго не має місячних? чи можливо потрібно їхати в лікарню.
Тетяно, Вам краще приїхати до нас в центр.
Была для Вас полезной эта информация?
Тамара2016-03-14
Доброго дня! У мене трубно- перитонеальне непліддя I, злуковий процес органів малого тазу IV ст. У 2014 році була проведена лапароскопія, розєднання злук. Завагітніти не вдалося. Підкажіть, що робити,
Тамаро, приїдьте до нас для повторного огляду.
Была для Вас полезной эта информация?
Мілана2016-03-13
Доброго дня.Скажіть чи є у вас донорські яйцеклітини???Яка ціна щоб зробити підсатку донорською яйцеклітиною???
Так, Мілано, донорські яйцеклітини у нас є. Ціна - 10 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
катя2016-03-13
Доброго вечора!!мене турбують тягучі болі внизу живота, критичні дні йдуть регулярно,тільки остонній місяць були ледь помітні і темніші звичайних, статевим життям не живу три місяці, що це може бути і до кого мені можна звернутись??
Катерино, з Вашого опису скадно зрозуміти, що це може бути. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога та зробити вагінальне УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2016-03-11
Добрий вечір! При діагнозі трубно-перитонеальне непліддя труби прохідні? Чи зможу я завагітніти?
Світлано, при цій формі безпліддя труби не прохідні. З даним діагнозом самостійно завагітніти Ви не зможете. Рекомендовано застосування допоміжних репродуктивних технологій.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2016-03-11
Доброго дня! Плануємо з чоловіком вагітність, але останнім часом в чоловіка зявились болі в суглобах по всьому тілу і при будь-якому русі зявляється хрустіння в сублобах. Також кілька місяців, як чоловік почав лисіти, дуже випадає волосся. (Чоловіку 25 років). Скажіть, будь-ласка, що нам робити? 1. Який аналіз можна здати (як він називається) для того, щоб знати причину даних проблем? 2. До якого лікаря звернутись за консультацією? 3. Чи може це негатвно вплинути на майбутню дитинку, на розвиток плоду? Дякую Вам.
Маріє, для репродукції важливими являються показники спермограми. При болях в суглобах зверніться до ревматолога, або травматолога. При облисінні - до дерматолога.
Была для Вас полезной эта информация?
тетяна2016-03-10
Доброго дня!На узі діагностували ендометріоїдні кисти в лівому яйнику, 44 х32 х44 та ще одну розміром 16х18х14., та лівий яйник припаяний до кута матки.Я ще не народжувала. Особливо відчуваю болі в період місячних. Порадьте будь ласка тут варто вагітняти з ними,чи все таки оперувати лапараскопічно. Яка вартість такої операції?Які шанси ,що я зможу завагітніти з таким діагнозом? Дуже надіюсь на це та переживаю. Буду вдячна за відповідю
Тетяно, оперуватися необхідно однозначно. Якщо є лише ендометріоїдні кісти, то після їх видалення, шанси на вагітність високі. Вартість операції - 9000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2016-03-10
Добрий вечір! Після лапароскопії поставили діагноз трубно-перитонеальне непліддя. Що це означає?
Світлано, це непліддя, яке виникло внаслідок втручання на органах черевної порожнини, а саме - малого тазу.
Была для Вас полезной эта информация?
Катерина2016-03-09
Доброго дня. Були на консультації, вирішили ставати на протокол. Сказали приїхати на 2 день місячних. Підскажіть, якщо це буде субота або неділя, то що робити. Та чи потрібен чоловік у цей день. Дякую, приємного дня.
Катерино, якщо 2-ий день місячних перепадатиме на вихідні, то Вам необхідно зателефонувати у п'ятницю в центр і попередити. Вам повідомлять, коли приїхати. Якщо обстеження чоловіка є, то його присутність не обов'язкова.
Была для Вас полезной эта информация?
катя2016-03-09
В.Валентинович сказав що робити гістероскопію після прйому Візану, тільки я не зрозуміла коли саме, після віновлення циклу. чи коли допю всі табленки (остання 10 квітня в неділю)
Катерино, уточніть у лікуючого лікаря час проведення гістероскопії.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (177)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх