x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7039 пользователей
Светлана2017-07-24
Сколько стоит операция по увеличению груди доктора Матвиюк А.В.
Світлано, така операція коштуватиме від 25000 до 29500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2017-07-24
Призначили Метронідазол. П'ю четвертий день. Почав проявлятися кандидоз. Чи можна одночасно з Метронідазолом приймати протигрибкові препарати? Дякую
Так, Маріє, метронідазол та протигрибкові препарати можна поєднувати.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2017-07-24
Доброго дня! Не можу завагітніти, почались проблеми з менструальним циклом, затримки по 2-3 місяці. Здавала прогестерон тричі, аналізи на щитовидну залозу - все в нормі, ходила багато разів до гінеколога та на УЗІ, все добре. Є можливість зробити ЕКО? Що мені робити, з чого почати? До кого звернутись?
Вікторіє, обстежувати потрібно сімейну пару, а не окремо чоловіка, чи жінку. Ви можете почати із прийому репродуктолога. Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті. (Можете записатися до Петровського Вадима Валентиновича, наприклад.) Ціна обстежень залежатиме від їх об'єму та виду (призначає репродуктолог). Орієнтовно 1500 грн. Чоловік маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. А Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Была для Вас полезной эта информация?
Іванка2017-07-24
Доброго дня! Мені 28, вагітностей чи абортів не було. В березні цього року на плановому огляді було виявлено поліп ендометрію (1 см). Лікар направив на гістероскопію. В червні пройшла процедуру і по результатах гістології поставили діагноз - залозистий поліп ендометрію. Лікар, що робила гістероскопію після планового огляду сказала, що цей вид поліпа не потребує жодного медикаментозного лікування. Проте, коли я віднесла результат гістології лікарю, який поставив діагноз, то він прописав мені краплі Тазалок (2 рази в день по 45 кап. протягом 3 місяців), щоб не було рецидиву. Не знаю кого слухати, чи дійсно потрібно пити ці краплі, чи може бути рецидив після гістероскопії і чи не мають вони якихось побічних дій?
Іванно, пропийте "Тазалок" так як Вам радив лікар, який поставив діагноз.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2017-07-22
В мене фібріома матки , а також запалення в трубах , чи можливо видалити фібріому і зберегти матку ?
Так, Ірино, можливо, проте Вам варто пройти очну консультацію у гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2017-07-22
Доброго дня, Цікавить кріоконсервація власної сперми. Скажіть, якщо я проживаю постійно закордоном, скільки часу потрібно провести у вашосу місті та які здати аналізи? Дякую
Андрію, необхідно буде здати спермограму та аналізи крові: на інфекції (ВІЧ, сифіліс, гепатити В та С), TORCH-інфекції, на антитіла до вірусу простого герпесу. Це може зайняти від 2 до 7 днів.
Была для Вас полезной эта информация?
Саша2017-07-20
Переутомления, стресы и употрибление алкоголя не злоупотребляю, в начале акта ерекция может начатся и пару минут и дальше всё идёт на спат что делать? может попробивать виагру и какую дозу? а вцелом всё нормально когда не переутомление... Нормально ли это?
Олександре, приводу для хвилювання у Вас немає, це - нормально. Виключте перевтому та стрес-фактор, тоді все налагодиться.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2017-07-19
Які види біопсії шийки матки виконуються в клініці?Чи проводиться гістологічне дослідження?Чи можна взятий матеріал забрати на руки для дослідження в іншій установі?Які ціни на дані маніпуляції?
Пайпер та звичайна біопсія - виконуються в центрі. Так, гістологічне дослідження проводиться Матеріал можна забрати.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2017-07-19
Чи існують консервативні методи лікування дисплазії шийки матки (слабка степінь)за мазком на цитологію? від чого залежить тактика лікування?
Так, Аліно, консервативні методи існують. Тактика лікування залежить від степені дисплазії.
Была для Вас полезной эта информация?
Віта2017-07-19
Скажіть де Ви берети яйце клітини, чи можна продати свої, що треба робити?
Вікторіє, яйцеклітини у нас донорські. Щоб стати донором, Вам необхідно звернутися в центр і пройти певні обстеження. Обов'язкові умови: психічне та фізичне здоров'я, вік до 35 років, наявність двох власних дітей.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (247)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх