x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Юлія2016-08-03
Доброго дня! Яка тривалість перебування на стаціонарі після діагностичної лапараскопії? Чи дається лікарняний?
Юліє, тривалість перебування в стаціонарі 1-2 дні. Лікарняний лист ми поки що не видаємо.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2016-08-03
На який день циклу робиться лапараскопія?
Юліє, принципового значення день не має, проте лапароскопію проводять НЕ під час менструації.
Была для Вас полезной эта информация?
Карина2016-08-03
Добрий день.чи можуть бути мізерні місячні підчас вагітності?
Ні, Карино, це ознака загрози переривання вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Ліза2016-08-03
Доброго дня!як правильно пити Візан??почала пити перший місяць!чи потрібно робити пеперив між кожним місяцем??дякую
Лізо, "Візан" треба пити в безперервному циклі. Тривалість лікування визначає лікар.
Была для Вас полезной эта информация?
людмила2016-08-03
скажіть будь-ласка чи досліджуєте ви чому не получається прижитись ембріону після ЕКО? Була 2 спроба ,ембріони хорошої якості 5-дневки, ,прокапали біовен,хороший ендометрій,на 7 день після підсадки тест показав 2 полоски -на 12 день одну.Кров на ХЧГ на 13 день 9.71.мМО/мл.Хочу почути вашу думку чи була взагалі імплантація ембріона,і які можуть бути причини невдалого ЕКО? .
Людмило, причин невдалих спроб є багато: клітинний фактор (фрагментація клітин, наявність вакуоль тощо), проблеми з ендометрієм (хронічний ендометрит, ендометріоз, гіпоплазія ендометрію), генетичні відхилення. У Вашій ситуації імплантація була, але розвиток ембріона не відбувся.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2016-07-30
Добрий вечір. В мене два роки тому була лапароскопія, причина ендометріоїдні кісти обох яйників, цистекотомія двобічна, електрокоагуляція вогнищ ендометріозу, розєднання зростів. Пів року приймала диферелін, потім візана, вже пів року пробуєм завагітніти, приймаю прогінова два місяці для нарощення ендометрію, бо він малий в мене. Але не получається завагітніти, знову є дві кісти на яйниках і вузлова міома тіла матки. Що ви мені порадите? Знову лапароскопія? Якщо так то скільки вона коштує у вас? Можливо мені потрібно робити штучне запліднення?
Ольго, ми не маємо конкретної інформації про розмір вузлів в матці та розмір кіст в яйниках, тому не можемо Вам чітко радити операцію. Щодо доцільності застосування допоміжних репродуктивних технологій, то для цього Вам потрібна очна консультація репродуктолога. Ціна лапароскопії 9000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Валентина2016-07-29
Доброго дня! В мене рецедивуючий абсцес бартолінової залози, який вскрили Перший раз був 2012р.). Скажіть, будь-ласка, при утворенні капсули чи варто робити операцію і яку саме (удалять саму кісту чи залозу в цілому)? Чи роблять у Вас подібні операції? Яка їх ціна та який період реабілітації? Чи лікують у вас бартолініт гірудотерапією? Дякую за відповідь.
Валентино, такі операції у нас проводять, проте питання доцільності подібного втручання вирішує лікар. Вартість - 5000 грн. Гірудотерапією наш центр не займається.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-07-28
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка. Мені поставили діагноз: хронічний андексит в стадії загострення, кіста ендометріоїдна лівого яйника. Проблема в тому, що після стаціонарного лікування (травень 2016) в мене тримається температура 37-37,4 та часто мучать болі, інколи дуже гострі. На даний момент ще відчуваю проблеми з серцем, печінкою та кишечником. Два місяці пила протизаплідні як частину лікування, кіста почала зменшуватись, але загальне самопочуття погане і останній тиждень турбують болі внизу живота, посередині. Чи можна попасти до Вас на обстеження, що для цього потрібно зробити і мати з собою, якщо я сама з Рівненської обл.? Дуже вдячна за допомогу!
Катя, Ви можете приїхати до нас в будь-який зручний для Вас час, попередньо записавшись за номером телефону, вказаному на сайті. Візьміть із собою всі дані обстежень, які маєте, УЗД (якщо є).
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2016-07-27
доброго дня!В мене 19 травня виявили завмирання плоду на 7 тижні,робили медикаментозний аборт перші місячні настали вчасно,другі теж ,але були всього три дні після цього пару днів ніяких виділень не було ,а потім почало знов мазатися,!Що це таке може бути
Оксано, для виявлення причин турбуючого Вас стану, Вам необхідно зробити УЗД органів малого тазу, а після цього здати певні аналізи, призначені лікарем, якщо в цьому виникне необхідність.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2016-07-26
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи проводять у вас лапароскопію при непрохідності маткових труб ( на одній гідросальпінкс), скільки днів потрібно перебувати у стаціонарі і яка вартість операції?
Так, Вікторіє, у нас проводять лапароскопію. Вартість операції 9000 грн. У стаціонарі пацієнтка перебуває 2 дні.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх