x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7049 пользователей
Аліна2018-01-20
Скажіть будьласка в мене немає місячних, але білі, без запаху виділення йдуть вже 3-4 роки. Я читала що це до місячних. Груди почали рости і зупинились. Робили УЗД сказали що місячні почнуться через місяць-два але їх так і не має хоча термін вже пройшов. Скажіть будьласка що це може бути і як з цим боротися(я стосовно виділень), як зрушити з місця ріст грудей?
Аліно, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто записатися на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-01-20
доброго дня...чи можна вживати алкоголь в малих дозах(вино,шампанське) при прийомі верошпірону,сіофору і омезі?дякую.
Ні, прийоми алкоголю та медикаментів несумісні.
Была для Вас полезной эта информация?
Оленa2018-01-19
Чи можна у вac в перервати вагітність
Олено, у Медичному центрі "Боголюби" абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Лариса2018-01-18
Доброго дня. Чи можна у мед центрi пройти процедуру плазмолiфитингу вульви?
У нас можна пройти інтимопластику піхви, яка коштує 12000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2018-01-18
Добрий вечір, в мене така проблема, є волосся на грудях, також трохи над верхньою губою і пушок на щоках, як цього позбутися , чи можливо назавжди?
Ольго, зверніться на очну консультацію до ендокринолога. Лікар призначить Вам діагностичні тести та відповідне лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2018-01-18
Добрий вечір!3 місяці не вагітніла. На УЗД сказали що в мене дорога матка.Які шанси завагітніти і виносити здорову дитину? Дякую
Олено, в більшості випадків при двурогій матці вагітність настає без проблем. Однак на наступних етапах є певний ризик (передлежання плаценти, загроза викидня).
Была для Вас полезной эта информация?
Лєна2018-01-18
Добрий день, вже більше року проблема з настанням вагітності. Прохоили обстеження, виявилась проблема в чоловічому факторі (недостатня к-сть сперматозоїдів). ВИрішили зробити інсемінацію. 30 грудня 2017 року провели узд, лікар сказав що ввечері або вранці 31 грудня фолікул повинен лопнути. 31 грудня зробили інсемінацію. На контрольному узд 3 січня фолікул вже лопнув, ЖТ було хороше,як сказав лікар. Цикл зазвичай 27-29 днів, в залежності від дня овуляції (останні 8 місяців від овуляції рівно 13 днів проходить до наст. менструації). Зараз по підрахунку 6-7 день затримки. По назначенню лікаря приймаю Лютеіна 2 рази/добу. Тест негативний. НІяких інших ознак не має, груди набрякші,ніби збільшились трошки,але без болі, як завжди перед менструацією. Підскажіть можливу причину затримки? Може бути що тест не показує через низький рівень ХГЧ?
Олено, онлайн ми не можемо виявити причину затримки. Зверніться з результатами аналізів на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2018-01-17
Доброго дня, в центрі займаються діагностикою причин і лікуванням передчасної ечкуляції? До кого звертатися? Дякую
Надіє, з цього приводу можна звернутися до уролога центру.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-01-17
Скажіть будь ласка чи видаляють у вашій лікарні родимки? І яущо так, то як можна записатись на прийом?
Так, Оксано, видаляють. Записатися на прийом можна за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Святослав2018-01-17
Доброго дня!Мені 21 рік, я почала приймати протизаплідні таблетки майже три тижні тому...на 16 день забула одну таблетку і на 18 день був незахищений статевий акт...на 19 день випила одразу дві таблетки....паузу повинна робити через два Яка ймовірність завагітніти і чи варто робити паузу з таблетками? Дякую
Святославе, приймати препарат необхідно згідно інструкції. Щоб бути впевненими у вагітності (чи її відсутності) варто зробити високочутливий аптечний тест на вагітність, (а краще два).
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (295)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх