x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7017 пользователей
інна2015-09-28
Чи видаляють у вас фіброміому вагінальним доступом........чи якими іншими методами..
Можливе видалення лапароскопічним методом.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2015-09-28
Доброго дня! Ми з чоловіком плануємо завагітніти вже більше року. Сьогодні пройшли обстеження по моїй овуляції все гаразд, а чоловіку робили спермограму, виявилось що в нас не все гаразд але ми би дуже хотіли ще раз обстежитись у вашого уролога-андролога, як це краще зробити? чи можливо до вас приїхати в четвер?
Наталія, щодо запису до уролога на четвер Вам краще звернутися на рецепцію центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
марина2015-09-27
Добрый день, подскажите, при внематочной беременности на какой недели необходимо делать лапароскопия и сколько это у вас стоит? Заранее благодарна за ответ.
Оперувати необхідно ВІДРАЗУ, як тільки діагностували позаматкову вагітність. Ціна орієнтовно від 5 до 7 тис. грн, залежить від медикаментозного лікування, яке проводиться під час і після перації.
Была для Вас полезной эта информация?
іванна2015-09-26
Чи можна у вас дізнатися чи прохідні труби без операції та скільки це буде коштувати
Можна. Метросальпінгографія - 700 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2015-09-24
Доброго дня,приймаю алактин і лютеіну50 ,з 13 по 28 день ще 7днів залишилось до закінчення прийому лютеіни,і почались кров'янисті виділення(хоча місячні вже були 4 вересня).Дуже вдячна.
Вам треба дообстежитися і зробити УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2015-09-24
Доброго дня. Чи викликає препарат Лютеїна (сублінгвальні таблетки) на коливання ваги? Дякую.
Так, викликає.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2015-09-22
Доброго дня. Скажіть будь ласка я завагітніла в той самий день коли лікувала зуби з знеболюючим чи може це якось вплинути на мою вагітність? Чи можна робити ренген під час вагітності?
Звичайно, Оксана, рентген не найкращим чином може вплинути на вагітність. Якщо Ви завагітніли в той самий день, коли лікували зуби, то строк надто ранній, щоб знеболювальне могло вплинути якось особливо негативно. Якби цей вплив був справді серйозним, то скоріш за все уже був би викидень.
Была для Вас полезной эта информация?
Раїса2015-09-22
Доброго Вам дня!!! Я вагітна, 31 неділя. Хочу дізнатися, чи у Вас роблять епідуральну анестезію під час пологів. І скільки коштують у Вас пологи із епідуральною анестезією, та перебування після пологів у окремій палаті.
У нас не приймають пологів.
Была для Вас полезной эта информация?
Іванка2015-09-21
Добрий день. В мене немає місячних уже 2 роки.. І завагітніти теж неполучається. Мені 21.. Підкажіть які аналізи потрібно зробити.. І чи взагалі зможу стати мамою.. Дякую.
Іванка, для початку Вам потрібно записатися на прийом до репродуктолога (Петровського Вадима Валентиновича). З огляду на Ваш анамнез та результати гінекологічного огляду, лікар призначить необхідні обстеження та зробить прогноз щодо Вашої можливості завагітніти.
Была для Вас полезной эта информация?
Іванка2015-09-20
Доброго дня! Хочу зробити у вас лапароскопію міоми матки великих розмірів. Скільки днів на це потрібно разом з усіма дослідженнями? Чи можна це робити, якщо я годую дитину груддю?
3 дні. На час операції доведеться молоко сціджувати, щоб зберігти лактацію. Операція не є протипоказом для грудного годування.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (171)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх