x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7079 пользователей
Олена2018-09-12
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи можна поставити діагноз двостороннє запалення придатків при звичайній пульпації органів малого тазу. Аналізи здала мазки на інфекції та на флору. Інфекції ніякі не виявлено по мікрофлорі лейкоцити 1-2, клітини епітелію 5-7, палочки нічого не виявлено. Заг аналіз крові лейкоцити 6.17, еритроцити 5. 15, моноцити повишені 11.3 при нормі до 10. Чи міг лікар помилитися, можливо потрібне дообстеження?
Олено, якщо у Вас є сумніви стосовно поставленого діагнозу, Ви можете звернутися до інших спеціалістів для того, щоб підтвердити чи розвіяти свої побоювання, здати при необхідності додаткові діагностичні тести. Запис на прийом до фахівців центру здійснюється за телефонами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Іра2018-09-12
Доброго дня. Скажіть скільки коштує еко ? В мене непрохідність маточних труб. І чи можна з моєю проблемою обійтись без еко. Дякую
Ірино, вартість ЕКЗ близько 50000 грн. Стосовно того, чи можна обійтися без ЕКЗ, Вам варто проконсультуватися з репродуктологом. Усе залежить від того наскільки запущений у Вас процес, чи присутня регулярна овуляція і т.д. Можливо, варто буде звернутися до хірургічного втручання, щоб позбавитися спайкового процесу. Запис на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2018-09-11
Хочу записатись на прийом до мамолога на п"ятницю 14.09.18. Чи це можливо.Не можу дотелефонуватись...
Cвітлано, запис до спеціалістів центру здійснюється виключно у телефонному режимі за номерами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-09-11
Доброго дня.Було екз.Завмерла вагітність.на який місяць місячного циклу можна знову робити перенос?
Тетяно, необхідна пауза хоча б півроку.
Была для Вас полезной эта информация?
Саша2018-09-10
Добрий день! Цікавить скільки коштує в середньому лікування вторинного сифілісу.
Олександре, це питання Вам варто вирішити з дерматологом, оскількі вартість терапії залежить від ціни призначеного препарату.
Была для Вас полезной эта информация?
Олександр2018-09-09
Ми здружиною проживаємо три роки і в нас немає дітей . Вона ходила до лікарів на обстеження і говрили все добре?
Олександре, необхідно обстежити не лише дружину, а й Вас, щоб вияснити причину непліддя пари. Запис на прийом до репродуктолога за телефонами, вкзаними на сайті. Попередньо Вам слід підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не приймати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну - 5 днів до аналізу. Жінці спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Была для Вас полезной эта информация?
наталя2018-09-09
Доброго дня. Моя мама дуже фора у неї трофічні виразки на ногах і вона неходить болі в спині.Чи можна приїхати до вас на обстеженя ?І підкажіть до якого лікаря.
Наталіє, Вашій мамі необхідна консультація судинного хірурга.
Была для Вас полезной эта информация?
Саша2018-09-09
Скажіть будь ласка, чи робите ви френулотомия(видаленя уздєчка)? І яка ціна зі всім з анастезією і розходними матеріалами! Дякую!
Ні, у центрі не роблять таких втручань.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2018-09-09
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи є у вас жіночий оролог і чи можна зробити цистоскопію сечового міхура? Постійно турбують болі при сечовипусканні, різі, печіння. Дякую.
Наталіє, у центрі є уролог і цистоскопію провести можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Анастасія2018-09-08
Чи проводите ви жіночу стерилізацію і яка ціна?
Так, Анастасіє, проводимо. Лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб (все включено, окрім анестезії) - 8 971 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (457)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх