x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7039 пользователей
Людмила2017-08-16
Скажіть будь-ласка.Був збій менструального циклу-отправили на узі 25.05.17.все було в нормі тільки були множинні фолікули от 3-4 мм.Цього разу місячні йшли 13 днів.Отправили на узі.Мені поставили діагноз полікістоз 15 днів назад тільки по узд.Зараз кажуть кісти 5-6 мм.Здавала кров на гормони Фолікостимулюючий-6,78.Лютеінізуючий-18,09.Пролактин-22,39.Чи може так швидко розвинутись полікістоз?І які дії подальші?Задумуюсь чи це полікістоз чи просто множинні фолікули і гормональний збій.
Людмило, Ви зробили правильниі висновки, це у Вас множинні фолікули, а не кісти, і має місце гормональний збій.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2017-08-16
Доброго дня чи роблять у вашому центрі гістологію матки?
Світлано, у нашому центрі беруть біопсію на гістологію.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-08-16
Доньці 16років. 4місяці відсутні місячні. Здали гормони, прогестерон 0,20 .що робити?
Наталіє, Вашій доньці потрібна індивідуальна консультація гінеколога, оскільки одного показника прогестерону для постановки діагнозу недостатньо.
Была для Вас полезной эта информация?
саша2017-08-14
Добро дня. Після двох операцій ставлять діагноз злукова хвороба, оскільки постійні болі в області малого тазу. Лікарі кажуть що потрібне лише оперативне втручання. Скажіть будь ласка чи роблять у вашій клініці операціі з роз'єднання злук органів малого тазу.
Так. У нашому центрі можуть зробити таку операцію, але лище якщо мова йде про пацієнта жінку.
Была для Вас полезной эта информация?
Дмитро2017-08-13
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи проводяться у вашій клініці операції з вирівнювання носової перетинки? Яка ціна оперативного втручання?
Дмитро, на сьогодні ми поки таких операцій не робимо, на жаль.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-08-12
Добрый день. У вас в клинике мне проводилась гистероскопия и лапароскопия. эндометриоз 3 ст. и киста яичника. На 6 месяцев назначили визан. После отмены таблеток месячные пришли на третий день. Скажите насколько это норма. потому что везде пишут и врач говорил что они прийдут на 28 день?. спасибо.
Оксано, таке рідко, але буває.
Была для Вас полезной эта информация?
Ілля2017-08-10
Скільки коштує видалення гінекомастії?Які аналізи потрібні для операції? Аналізи роблять у вашій поліклініці? За скільки днів після приїзду до поліклініки можливе видалення?Дякую!!
Обстеження перед операцією: загальні аналізи крові і сечі, біохімічні аналізи крові, а також коагулограмма - аналіз крові на згортання. Крім описаних аналізів можливе проведення аналізу крові на гормони. Аналізи роблять в нашому центрі. Ціна втручання - 12 000 грн. Можливе проведення втручання в той же день чи на наступний. Перебування в стаціонарі - доба.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталя2017-08-08
Доброго дня! Мені 44 роки, дітей не маю, вагітностей не було. У 42 роки робила один раз внутрішньоматкову інсемінацію, невдало(персистенція фолікула, овуляція так і не відбулась). На той час антимюллерів гормон 0,69, решта гормонів були у нормі. Підкажіть, будь ласка, чи є ще у мене шанс на вагітність(окрім донорської яйцеклітини), які програми і за якою приблизною вартістю існують. На даний час антральних фолікулів всього 5-ть. 19.05.17р. був гормональний збій, кровило мало, але до 05.06.17р.. Аналіз показав низький прогесторон, зараз третій цикл приймаю прогінорм ово 100мл. Дуже дякую за відповідь.
Наталіє, Вам необхідно зробити УЗД для визнечення структури ендометрію та стану яєчників, і , враховуючи низький АМГ, треба буде підібрати відповідний препарат для стимуляції. Вам варто знати, що якість яйцеклітин може бути різною і не завжди вони є зрілі. Хоча шанс у Вас, звичайно, є. Відносно підбору програми та її вартості, Вам необхідно звернутися на очну консультацію до репродуктолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Ангеліна2017-08-06
Доброї ночі, я б хотіла запитати чи роблять тут операції по підтягуванню живота після кс. І яка ціна, якщо роблять.
Так, Ангеліно, у МЦ "Боголюби" роблять операції з абдомінопластики. Пластика живота з переміщенням пупка і вшиванням прямих м'язів - 30 000 грн, мініабдомінопластіка без ушивання м'язів - 15 000 грн. Який саме тип операції необхідний Вам, визначить хірург після очної консультації. Попередній запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Іван2017-08-05
Доброго дня , хочу зробити операцію на 1 вухо по каповухості , як записатися на консультацію?
Іване, записатися можна за телефонами, які вказані на сайті. Ціна операції - 5000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (247)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх