x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7022 пользователей
Анна2015-08-01
Скажiть будь ласка можна планувати вагітність якщо у чоловiка є токсоплазмоз? Чи може ця інфекція передатися статевим шляхом і вплинути на плід?
Для плода існує небезпека, коли інфікована матір. Можлива завмерла вагітність, або викидень. Вам потрібно здати кров на токсоплазмоз.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2015-08-01
Добрий день! Скажіть будласка я не можу завагітняти бо в мене не росте ендометрій, чи лікуєте ви це то як і скільки коштує?
Лікуємо. Вартість лікування визначається в залежності від обраних методів терапії. Спочатку Вам необхідно звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2015-07-31
Доброго дня. В мене після пологів через два місяці почались місячні, скудні і тривали 6 днів. Була після пологів на огляді у гінеколога, сказала, що є невеличка ерозія це наслідок пологів і можливо затягнеться сама, всі мазки в нормі тільки молочниця починається, я її навіть не відчуваю. Ось на 14 д.ц почалось мазати коричневим, на 15,16,17 д.ц дальше мазалось навіть світло-червоним, на 18 д.ц. все припинилось. Що це може бути?
Ці виділення можуть бути свідченням ерозії. Вам рекомендовано пройти кольпоскопію, біопсію та вагінальне УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
ольга2015-07-31
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна вагітніти на такому препараті як Алактин?
Можна вагітніти після пройденого курсу лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2015-07-31
Я вагітна 32 неділі вмене стали біло-жовтуваті виділиння і свербіж в лікарні сказали що мазок нармальний,може ви підкажите що це може бути.я помазала піхву ністатіном чи це нешкідливо.
Використання ністатину при вагітності - не бажане Краще свічки "Пімафуцин".
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2015-07-30
Що означає підкажіть будь ласка. Яйники дрібнофолікулярної будови . Правий-32*18 мм. Лівий-39*23мм, в його проекції два ехонегативних утвори d-15мм, та d-22мм. Вільна рідина в малому тазуу не виявлена.
Це нормальне УЗД, якщо зроблено в 2-у фазу місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Інна2015-07-30
Я здавала аналізи в мене була підозра на трихомонаду пройшли курс лікування (антибіотики орнідазол,флюконазол,тержинан,вільпрафен солютаб,озерлік)20 денний з чоловіком,знову здала аналізи повторно вже не було підозри.А тепер знову тиждень назад здала мазки і прийшли аналізи що знову є підозра?Як це так можливо?
Або це свіже інфікування, або чоловік не достатньо чітко дотримувався призначень.
Была для Вас полезной эта информация?
інна2015-07-29
Який із методів лікування ерозії у вас найменш болючий ....і хто їх робить...до кого записуватись...
Запишіться до Петровського Вадима Валентиновича. Найбільш оптимальний метод лікування призначає лікар, виходячи із Вашого анамнезу хвороби.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2015-07-29
Доброго дня! У мене творожнисті виділення,білого,блідо жовтого а іноді і зеленого кольору,статеві органи трішки набрякли,присутній свербіж. Це молочниця чи інфекція?
Для того, щоб відповісти на Ваше питання, необхідно, щоб Ви здали мазок та пройшли огляд гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Tаня2015-07-28
Чим можна позбутися молочниці, підчас вагітності (19 тижнів вагітності)
Свічки "Пімафуцин".
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (177)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх