x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7063 пользователей
Люда2018-02-05
Добрий вечір скільки у вас коштує конусування шийки матки?
Вартість процедури 1100 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталья2018-02-05
В марте собираемся начинать протокол ЭКО у вас . Сказали прийти на 21 день цикла. Необходимо будет сдать все анализы и в том числе и гормоны .Вопрос: а если 21 день цикла выпадает на субботу или воскресенье , возможно ли задача всех анализов ????? Или что делать если нет ? Переносить протокол?
Наталіє, якщо 21 день випадає на суботу, то Ви можете приїхати і здати аналіз, якщо на неділю, то приїдете у понеділок.
Была для Вас полезной эта информация?
Аріна2018-02-05
Доброго дня. В мене в четвер 01.02 почалися місячні. Такі як завжди. В мене місячні регулярні, не сильно болючі (іноді навіть не п'ю ніякої таблетки для обезболення), не рясні (помірні), без згустків. Тривають завжди 3 дні, а на 4 вже майже немає. Цього разу, на 3 день, вони як завжди закінчилися, до обіду на прокладці було всього пару коричневих капель (помазалося), а потім ще трошки помазалося червоним (коричнево-червоним) і все. Ніякого болю при цьому не було. Сьогодні вже прокладка чиста, трошки прозорих виділень. Мене більше нічого не турбує. Напередодні місячних я сильно понервувала. Чи могло це вплинути на характер місячних, Чи могла така вчорашня мазанина свідчити про закінчення місячних (тобто вийти, так-би мовити, залишки)? Я не народжувала ще. Зараз нема можливості піти до лікаря. Сильно переживаю. Дякую.
Так, звичайно, Аріно, стресова ситуація може впливати на характер місячних.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-02-05
Добрий день. Мені 30. На даний час вагітна 8 тиждень. Чи можна фарбувати волосся, так як маю таку проблему, як сиві волосини (яких дуже видно,бо я брюнетка)
Фарбуватися можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2018-02-05
Я вилікувала ендометрії і не можу за вагітніти всі лікарі говорять що добре за вагітніти щоб не відновилась хвороба а що мені робити .
Надіє, треба вияснити причину безпліддя, провести додаткові обстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2018-02-05
Доброго вечора!скажіть будь ласка на який день менструального циклу потрібно здавати на аналізи на гормони?не можу завагітніти,нерегулярні місячні,росте декілька волосин навколо сосків! І якщо записуватись на прийом до ендокринолога ,чи потрібно відразу записуватись до гінеколога і на узі,чи там лікар направить?
Аліно, аналізи на гормони здають на 21 день місячного циклу. Якщо Ви вважаєте, що Вам потрібна консультація згаданих спеціалістів, можете записатися самі заздалегіть. Якщо лікар направить, а Ви попередньо не записані, доведеться Вам знову їхати у центр.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2018-02-04
Доброго дня!Підскажіть,будь ласка,яка вартість будет робити лапорескопию?Бо маю фібромиому матки(70мм).
Вартість лапароскопічного втручання, Юліє, від 8971 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Феофанія2018-02-04
Статевий акт відбувся на 4 день після місячних,акт проходив без презерватива,при закінченні хлопець витягнув і приблизно за 5 секунд кінчив. Хвилюємось чи смазка,яка виділялась з статевого члена не призведе до непоправимих наслідків?
Феофаніє, у Вашому випадку є, звичайно, шанс завагітніти. Щоб остаточно дізнатися про це купіть високочутливий тест на вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Сніжана2018-02-04
Доброго дня!Я не можу завагітніти вже 2,5 роки!Звернулася до лікаря-гінеколога!Вона призначила ряд обстежень!Я здала деякі!Тепер мені потрібно здати аналізи на "Репродуктивна панель",але немає критичних днів,а лікар вказав від 5 по 9 день.І я не можу розібратися чи після місячних чи як?Допоможіть будь ласка!
Сніжано, перший день циклу - це перший день, коли починаються менструальні виділення.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-02-04
Болить піджолудочна ( селезінка), що робити.
Тетяно, необхідно звернутися до лікаря на обстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (338)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх