x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7079 пользователей
Тетяна2018-07-12
Чи можна покривати нігті гель лаком під час вагітності?
Тетяно, відносно лаку при вагітності протипоказів немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2018-07-11
Доброго дня! Ми з чоловіком плануємо діток вже більше року, але не виходить!!! Місячні не регулярні, останні були в квітні місяці, а вже липень.Зараз дуже часто болить живіт знизу. Коли до вас краще записатись на прийом ??
Ірино, Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням.
Была для Вас полезной эта информация?
Альона2018-07-11
Добрий день,із вчора у мене болить живіт.Температура 36, згодом біль притихла,уночі добре спала.Коли я сиджу чи лежу,нічого не болить.Якщо роблю різкі рухи,то болить у правій стороні живота.
Олено, зверніться на прийом до сімейного лікаря або, якщо Ваш стан не дозволяє Вам рухатися, викличте швидку допомогу.
Была для Вас полезной эта информация?
ира2018-07-11
какая цена у вас эко
Ірино, орієнтовна вартість ШЗ - 50 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Мартина2018-07-11
Доброго вечора підкажіть нащод такого питання менструація була ще як у квітні місяці і протягом цього часу нема переживаю бо плануєм з чоловіком вагітність, попередньо була пролікована.
Мартино, зробіть тест на вагітнісь. Якщо тест негативний і місячних немає, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики проблеми та призначення лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-07-11
Чи проводяться у вас операціі по усуненню фімозу дітям,а саме хлопчику 8 років?
Тетяно, у центрі немає педіатричного напрямку, і операцій маленьким діткам ми не робимо. Проте Ви можете з цього приводу проконсультуватися з хірургом.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2018-07-10
Доброго дня.чи роблять у вас мадекаментозні аборти???
Ганно, у Медичному центрі "Боголюби" не роблять абортів.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-07-10
скажите у мужа азоспермия,у меня эндеметриозная киста,сколько будет стоит что бы его спермотозойд пересодить ко мне и можно было забеременнить ?
Тетяно, у Вашому вападку може бути показана інтроцитоплазматична ін'єкція сперматозоїда. Вартість допоміжних репродуктивних технологій орієнтовно становитиме 65 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2018-07-10
В період менопаузи(5-6років) у мене раптово збільшилась величина ендометрію матки(13мм),що викликало болі в низу живота.Через місяць часу без будь-якого лікування ендометрій став 6мм.Чи потрібне в такому випадку діагностичне вишкрібання?Чи можливе призначення лікування без аналізу вишкрібу?
Ганно, цю ситуацію Вам варто в індивідуальному порядку обговорити із гінекологом. Ви можете взяти результати обстежень і звернутися на очну консультацію до наших спеціалістів. Запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Віта2018-07-09
Мамі 61 рік. Працює вихователем в дитячому садку. Вже місяці в відпустці, і за цей місяць в неї різко погіршилася пам'ять. Тривога або байдужість. Таке враження ніби вона стала трішки блудити. Чи можна примати якісь вітаміни для покращення?
Віто, онлайн ми не призначаємо препаратів. Вашій мамі варто звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря чи невропатолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (457)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх