x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7007 пользователей
Тетяна2015-02-21
чи можливі після гідросальпінгографії виділення-мазня???
Так, можливі.
Была для Вас полезной эта информация?
Аня2015-02-20
Доброго дня! Планую штучне запліднення у Вашій клініці. Скажіть будь-ласка до якого лікаря записатись, хто робить пункцію, та перенесення?
Аня, запишіться до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2015-02-19
Добрий день. Чи можна у вашій клініці завагітніти одинокій жінці від донора? Якщо так, яка вартість послуги?
Так, Оксана, можна. Інсемінація донорською спермою коштує 3000 грн. (без вартості медикаментів та лабораторних досліджень).
Была для Вас полезной эта информация?
Інна2015-02-19
доброго дня,28 січня була лапароскопія місячні началися вже вдруге,(приймаю Візан),почало турбувати щось таке на подобі як цистіт можливо,щось нетак?
Інна, щоб визначити, що саме не так, Вам варто прийти до нас на очну консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2015-02-19
Можна взнати детальніше,що потрібно для інсемінації донорською спермою,скільки це займає часу, чи можлива така процедура за 1 день,і яка вартість приблизно з усіма медикаментами та лабораторними дослідженнями.У нас є усі аналізи, щодо підтвердження безпліддя. Які ще необхідні документи, якщо ми з чоловіком згідні на таку процедуру......(деталі щодо даного процесу)?
Приходьте з чоловіком і паспортами, візьміть усі свої обстеження. Якщо потрібно буде здати ще якісь аналізи, окрім тих, що у Вас є, то Вам про це скаже лікар на прийомі. Процедура може зайняти 1 день.
Была для Вас полезной эта информация?
Лілія2015-02-19
Я у вересні робила у вас гістероскопію,і здавала аналізи на гормони. Лікарка сказала,що в мене підвишений рівень тестостеронів,і приписала пити флутафарм.і через 3 місяці приїхати,ще раз здати аналізи. Але в мене немає місячних. Що мені робити?
Прийдіть і здайте аналізи.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2015-02-18
Добрий вечір. скажіть будьласка коли і в який період можна зробити перевірку прохідності труб неможем завагітніти уже 7міс. і здати аналізи на гормони. і скільки це буде коштувати? дякую.
Пееревірку труб можна зробити в будь-який час, а аналізи на гормони треба здавати на 21 день місячного циклу (рахується з першого дня менструації). Буде це коштувати біля тисячі гривен.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2015-02-17
Доброго дня, в мене на великих статевих губах вилізла якась гуля. І я дуже переживаю і не знаю шо це може бути. Підскажіть будь ласка
Аліна, радимо Вам прийти на очну консультацію, з Вашого опису в режимі онлайн складно поставити діагноз. Запишіться на прийом до Щепко Євгенії Володимирівни.
Была для Вас полезной эта информация?
Лєна2015-02-16
добрий день.скажіть чи у вас є гінеколог-ендокринолог?як можна записатись на прийом?вмене росте волосся на обличчі чи це потрібно до якогось іншого лікаря?
Запишіться на прийом до Щепко Євгенії Володимирівни. Ймовірно, Олено, що Вам доведеться здавати аналіз крові на гормони, тому заплануйте свій візит на 21 день менструального циклу. Кров здають натще.
Была для Вас полезной эта информация?
Маша2015-02-16
У Вас є кредитна програма для пацієнтів?
Ні, Маша, немає такої програми у нас.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (168)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх