x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7036 користувачів
Юля2016-12-18
Добрий день.Підскажіть будь ласка,чи можна перед здачею спермограми,чоловіку випити заспокійливе?(БО ця процедура для нього ДУЖЕ психологічно важка,а тим більше ,що це треба здавати у спец.кімнаті репродуктивного центру)???Дякую.
Юліє, не обов'язково здавати сперму у нас в кабінеті. Якщо процедура в чужій обстановці несе психологічний дискомфорт, можна сперму зібрати в стерильний контейнер дома та доставити в термобоксі на протязі близько 30-40 хвилин у центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2016-12-15
Доброї ночі. Після гістероскопії і поліпектомії мені призначили ОК Джаз. Гістероскопію робили за 3 дні до початку місячних, місячні почалися по графіку. Зараз для початку прийому Джазу чекаю наступні місячні. Чи варто приймати Джаз без аналізу на гормони?
Ніно, Вам варто дотримуватися рекомендацій лікуючого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
таня2016-12-15
доброго дня!!в мене затримка місячних 2 місяці,,,,пропила дуфастон і нічого!!!що це може бути і що робити???
Тетяно, зробіть тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Рома2016-12-13
Доброго дня, мені 24, я не веду статеве життя, але останнім часом я помітив що моя ерекція стала слабшою ніж було раніше, навіть коли я мастурбую (1-2 рази в місяць) то все відбувається вкрай швидко, менше хвилини відбувається еякуліція однак член не стає повністю твердим, можливо це відсутність реального досвіду з дівчиною. так само були декілька випадків коли під час поцілунків з дівчиною та пестощів (не члена) я досягав еякуліції і не міг її стримати. Це брак досвіду? чи в мене є справді проблеми з чутливістю, контролем та ерекцією? (в моєму місті немає лікарів вашої професії тому не можу піти на огляді питаю в онлайн)
Романе, щоб поставити всі крапки над "і" у Вашій ситуації, Вам необхідна очна консультація лікаря-уролога. Потрібен огляд та обстеження. Можете приїхати до нас, попередньо записавшись на прийом за телефоном, вказаним на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Любов2016-12-12
Скажіть, будь ласка, яку процедуру потрібно пройти для інсемінації спермою донора? Скільки це буде коштувати? Дякую!
Інсемінація спермою донора коштує 4000 грн, одна донорська доза сперми - 2000 грн. Перед процедурою необхідна попередня консультація та обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2016-12-12
Доброго дня. Яка ціна ЕКО з донорською яйцеклітиною? Загальна сума? Аналізи готові, робили у вас. На який день місячного циклу звернутись у клініку, щоб у січні почати протокол? Дякую.
Ольго, звертайтеся на 21 день місячного циклу. Ціна складає в середньому 50 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
светлана2016-12-11
добрый день в клинике сделали радиоволновую коагуляцию.уже три недели идут мажущиеся кровяные выделения.то больше то меньше.напишите это норма или нет.что делать?спасибо
Світлано, це може бути варіантом норми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
светлана2016-12-11
добрый день!можно ли у вас убрать носогубные складки безоперационым способом?если да то каким?спасибо
Світлано, ні. У нас таку проблему вирішують лише за допомогою операційного методу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
іван2016-12-10
Добрий день.Питання стосовно геморою 3стадії.Чи проводять у вас видалення геморою коагулятором???І яка ціна за один вузол?
Іване, потрібна попередня консультація проктолога. У нас латексне лікування коштує 600 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2016-12-10
Скажіть будь ласка на якому терміні потрібно почати здавати кров на антитіла при вагітності? В мене резус -, в першої дитини +,після перших пологів імуноглобулін не кололи
Ці рекомендації Вам має надати дільничний акушер-гінеколог після того, як Ви станете на облік у Жіночій консультації за місцем проживання. Можете звернути туди на строці 12 тижнів вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (226)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх