x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7072 користувачів
Олександра2018-03-17
Чи проводять інсемінацію якщо лише одна труба після позаматкової вагітності.
Олександро, теоретично можливо провести процедуру за умови прохідності труби, проте це питання варто вирішувати в індивідуальному порядку з репродуктологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2018-03-16
Чи роблять у вас чоловічу вазектомію ,і стільки коштує із консультаціями і аналізами. Загальна сума ,гарантія і поетапність?
Так, Віталію, таке втручання у нас роблять. Вартість вазектомії (окрім анестезії) - 3 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Уляна2018-03-16
Доброї ночі скажіть будь ласка чи у вашій клініці практикують такий метод контрацепції як стерилізація для чоловіків тобто вазектомія і чи вразі потреби можливо повернути все назад чи зворотнього шляху не має і ще- для кого стерилізація безпечніша для чоловіка чи для жінки. Справа в тому,що в нашій сім'ї троє діток і нам порадив лікар найдієвіший засіб контрацепції це стерилізація так як по стану здоров'я я нічого іншого собі не можу дозволити,а чоловік погодився на такий крок. Порадьте будь ласка як краще вчинити і яка ціна. Щиро вдячна за відповідь заздалегідь.
Уляно, так, у центрі роблять процедуру вазектомії. Навіть після хірургічної стерилізації у чоловіка залишається шанс завести потомство. Але, на жаль, шанси не високі. Щоб відовити фертильність вдаються до хірургічного методу, коли в ході операції проводиться відновлення сім'явивідних протоків, перев'язаних при вазектомії, або до екстракорпорального запліднення. В останньому випадку, щоб стати батьком, чоловікові доведеться пройти біопсію яєчок. Тобто, після цього добитися бажаної вагітності можна буде тільки за допомогою допоміжних репродуктивних технологій. Вазектомія (все включено*, окрім анестезії) коштує 3 500 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Рита2018-03-16
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи варто проходити УЗД вже чи краще зачекати кілька днів. Зараз 19 день циклу, відчуваю незначний біль в лівому яєчнику, вже 5 днів, спочатку думала на овуляцію але не проходить, болить не сильно і не постійно але є. Приймала 6 міс Ярину+, це перший цикл без Ярини , менструація пройшла, спочатку все було нормально з 15 дня почало боліти. Були не захищені статеві акти. На огляді в гінеколога була, виявили молочницю та підвищені лейкоцити. Підкажіть будь ласка робити УЗД вже чи десь з 21 дня циклу. Дякую
Рито, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога з цього приводу та зробити УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віра2018-03-16
Маю подвоєння обох нирок, нефроптоз однієї, кіста в одній нирці...лікувалась з приводу пієлонефриту, виходили з нирок камінці....Чи маю право я на встановлення групи інвалідності?
Віро, ми не володіємо такою інформацією, на жаль.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2018-03-16
Доброго дня цікавить питання лапороскопії. Який лікар оперує, і чи можлива проведена операція у місті Рівне?
Інно, оперує лікар Петровський Вадим Валентинович. МЦ "Боголюби" знаходиться за адресою: Луцький район, с.Боголюби (10 км від м.Луцька).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-03-16
Доброго вечора.На який день циклу потрібно здавати мазок на флору?і чи доцільно здавати його за 5-7 днів до місячних?
Тетяно, мазок на флору можна здавати в будь-який день циклу. (Проте не доцільно робити його за 2-3 дні до початку місячних.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2018-03-16
Добрий вечір,хочу запитати чи можна дружину на 11 тижні вагітності з підвищеним тонусом матки і болем у животі,перебуває у іншій лікарні (м. Володимир волинський) на лікуванні. Транспортувати. Було б добре до вашої. І як омога швидше
Іване, з цього приводу, будь ласка, зателефонуйте за номерами: +38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Valentyn2018-03-15
Скажіть будь ласка у вас потрібно попередньо записуватись на прийом чи можна при прибутті до клініки? Дякую!
Валентине, необхідний попередній запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ірина2018-03-15
доброго дня!скажіть будь ласка,після пологів були критичні уже 2 рази щомісяця,а на третій місяць затримка 5 днів,тест-негативний..яка може бути причина!дякую
Ірино, може бути, наприклад, гормональний збій, проте, щоб вияснити причину проблеми, варто пройти огляд у гінеколога та зробити відповідні діаностичні обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (381)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх