x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7073 пользователей
Оксана2018-04-23
Доброго вечора! Якщо в мене судинки розташовані близько до шкіри обличчя і шкіри через це завжди червоніє! Скажіть, будь ласка, чи можна щось з цим зробити?
Оксано, Ви можете звернутися з цього приводу на очну консультацію до дерматолога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Маріанна2018-04-22
Чи є у вас хороший врач алерголог? Як записатися? Скільки коштує прийом?
Маріанно, у нас в штаті центру немає алерголога.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2018-04-22
Чи робите ви корекцію живота, відкачування жиру. І скільки це коштує
Так, Олено, такі втручання в центрі проводять. Ліпосакція живота (верхня та нижня половина) коштує 15 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Інна2018-04-21
Скажіть будь ласка приблизну вартість +/- рінопластики та період реабілітації після
Інно, поки що в центрі не проводять ринопластику.
Была для Вас полезной эта информация?
Ульяна2018-04-21
Доброго дня! Допоможіть будь -ласка , я зарас перебуваю в Чехії вже місяць і 2 неділі...не було місячних поки я переїхала сюди, на Україні постійно і вчасно були...купила я тест і там дві полоски..одна чотко вказана а друга смугла , але немає ніякої нудоти і показання що я вагітна і мій чоловік в мене не кінчав , але ми не придохранялись. Але я працюю на важкій роботі і тому скажіть будь -ласка мені варто поїхати на Україну? Чи це просто зміна клімату ?
Уляно, якщо аптечний тест на вагітність позитивний, а Ви в його показниках сумніваєтеся, то зробіть ще один чи два тести. Можете здати кров на хоріонічний гонадотропін, щоб бути впевненою в результаті. Якщо Ви з чоловіком не використовували ніяких контрацептивних засобів, а намагалися запобігти вагітності лише перерваним статевим актом, (як Ви зазначаєте), то мусимо повідомити, що це самий застарілий і вкрай ненадійний спосіб конрацепції, оскільки частина сперматозоїдів виділяється ще до закінчення акту. Якщо, Уляно, Ви вагітні та працюєте на важкій роботі, то це, звичайно, створює загрозу для здоров'я та життя не лише майбутньої дитини, а й матері. Вам варто серйозно зважити ризики.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-04-20
Доброго дня.мені 21 рік.два цикла була затримка по місяцю, на узі сказали полікістоз яєчників(До цього цикл був 32-34 дня).До 20фолікулів в кожному яєчнику по 0,2-0,6мм.. правий яйників 44/22/32мм, лівий -42/25/28мм. Направили на аналізи. Пролактин 18.9, тестостерон Заг. -3,74, глобулін звязуючий статеві гормони - 14,1. TSH-1,79, АТ до ТПО <5, прогестерон -5,08. Чи сильно погані аналізи? і чи можна завагітніти з такими показниками самостійно? Зараз п'ю фолівіт, нормоцикл і прогинорм 10 днів перед місячними. І як краще лікувати полікістоз
Тетяно, Вам варто звернутися із результатами аналізів на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Франчук Валентина Іванівна2018-04-19
Доброго дня чи проводяться у вас операції по видаленю кісти нирок? Якщо так то яка ціна.
Ні, Валентино Іванівно, таких втручань в центрі не проводять.
Была для Вас полезной эта информация?
Інна2018-04-18
Добрий день. Можна до вас звернутися, не з Луцька, з району?
Так, Інно, звичайно, можна. Попередній запис за телефонами, які вказані на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-04-18
Доброго дня!!!хочемо з чоловіком прийти на перевірку,неможемо завагітніти!!!до кого звернутися?яка ціна??і коли приходити?
Тетяно, Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Іра2018-04-18
Доброго дня! Не знаю чи була вагітність знову так як 3 місяці як народила. Ознак не було. Зробила тест на вагітність з чутливістю (15мМо) на 9-10 день після овуляції і 5 днів до місячних,який показав одну полоску.Вони почалися вчасно. Правда я трохи прихворіла і попарила ноги в досить теплі воді після чого й пішли місячні. Чи могло це вплинути... так як читала в інтернеті що гаряча вода може призвести до переривання вагітності. Дякую,ваша відповідь дуже важлива.
Ірино, якщо тест показав одну смужку, це значить, що результат був негативний, і Ви не були вагітна.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (420)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх