x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7049 пользователей
Сергій2017-09-04
Добрий день вам!Скажіть будьласка і допоможить мені.Ми живемо жінкою 4місяця і кожний день занимаємось сексом прошло 4місяця і моя жінка незаавгітла від мене почему яка причина в мені або в жінки .хочемо дуже мати дітей допоможіть нам.
Сергію, за визнанням Всесвітньої організації охорони здоров’я, безплідним вважається шлюб, в якому вагітність не настає протягом року регулярного статевого життя без застосування протизаплідних засобів. Ви живете з жінкою відкритим статевим життям лише 4 місяці, ймовірно причин для сильного занепокоєння немає. Проте, якщо все ж Вам би хотілося отримати консультацію відносно репродукивного здоров'я сім'ї, то Ви можете записатися на консультацію до нашого репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Вам доведеться попередньо підготуватися до здачі спермограми (5 днів на жити статевим життям, не мастурбувати, не відвідувати сауну та не приймати медикаменти), а дружині спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходити треба зранку, натще. Приблизна вартість обстежень становитиме 1500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
оксана2017-09-03
чи можна у вашій клініці зробити дитині операцію у нас гіпоспідія стовбурова форма,якщо так то яка ціна і і до кого нам потрібно звернутись( дитині 2 роки)
Оксано, у нас таким маленьким діткам операцій не роблять. Зверніться до хіругрів-урологів у дитячу лікарню.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2017-09-02
Скажіть будь ласка чи можливо здати сперму в домашніх умовах в спеціальний контейнер...доставивши іі в лабораторію в потрібний термін?????????
Так, Катерино, можливо. Сперма має біти зібрана в стерильний контейнер, контейнер поміщений у термобокс. Доставка має зайняти не більше 40 хвилин.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2017-09-01
Доброго дня. Чи можна у Вас в клініці перевірити прохідність труб? Які для цього обстеження потрібні?Скільки коштує вся процедура?
Так, Ольго, Ви можете у нашому центрі пройти процедуру перевірки прохідності труб - метросальпінгографію. Вартість процедури 730 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-08-31
Добрий день,я вагітна початок 19 тиждень,до цього рухів дитини не чула,а вже два дня чую стукіт з середини тільки коли лежу на спині,чому так щось з дитиною не так,порадьте що робити
Тетяно, головне, щоб Ви рухи плода чули до закінчення вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2017-08-31
Доброго дня. У мене полікістоз яєчників. Робили лаороскопію 2 роки назад. Вагітності все немає. Зараз 15 днів затримки, аналіз на хгл негативний. Трохи потягує живіт. Що це може бути?
Марино, щоб вияснити причину тягнучих болей, Вам необхідно зробити УЗД та проконсультуватися очно у гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2017-08-31
доброго дня. На 23 тижні вагітності -крайове передлежання плаценти (по задній стінці, доходить до внутрішнього вічка, але не перекриває його). Гінеколог відправляє на стаціонар. наскільки це небезпечно? можливо що плацента ще мігрує?
Можливо плацента мігрує, і ще підніметься вище. Проте крайове передлежання небезпечне кров'янистими виділеннями в стані спокою, через це вагітну і скеровують в стаціонар.
Была для Вас полезной эта информация?
Женя2017-08-29
Доброго дня,мени 14 років.3 дня тому почав боліти живіт під ребрами справа і зліва, сьогодні почало періодично к стріляти вокруг пупка.понос був 2 дні і перестав.тошноти і блювоти не було,запору немає, температури також.може це бути отруєнням? Тому що біль з'явився на наступний день після того коли з'їв булочку з маком,а про пупок прочитав абдомінальна мігрень,і в підлітковому віці буває.п.с.грижі не має.
Женю, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто звернутися до сімейного лікаря на очну консультацію, або викличте швидку допомогу.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-08-29
Какой PH должен иметь гель для интимной гигиены?
Тетяно, ідеальний рН для таких продуктів 4-5 одиниць.
Была для Вас полезной эта информация?
Зоя2017-08-28
Доброго дня!Яка вартість консультації гінеколога ?
Зоє, первинна консультація гінеколога коштує 160 грн. Повторна - 110 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (295)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх