x
Підписатись на статті
x
АНАЛІЗ СПЕРМИ
Підготовка до здачі аналізу
  • Утриматись від статевого контакту, мастурбації та орального сексу протягом 2-3 днів перед здачею аналізу сперми
  • Рекомендовано не вживати спиртних напоїв щонайменше 5-6 днів та протягом 3-4-ох тижнів не приймати антибіотиків та обмежити або припинити паління
  • Не відвідувати сауну або приймати гарячі ванни за 5-6 днів перед здачею аналізу
  • Забір матеріалу проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті та в стерильний стакан для здачі сперми
  • Перед забором сперми обов’язково миють руки та проводять туалет зовнішніх статевих органів. Чоловікам необхідно «оголити» голівку статевого члену та провести її ретельний туалет. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника. Рекомендовано використовувати звичайну воду без мила та інших миючих засобів. Витерти залишки води за допомогою чистих серветок (не паперових) або рушника
Забір матеріалу

Проводять шляхом мастурбації в спеціальній кімнаті. Після забору уточнити в пацієнта чи був зібраний весь еякулят.

Транспортування матеріалу

При здачі сперми вдома, останню необхідно доставити в лабораторію протягом 20-30 хвилин після еякуляції при температурі тіла 37 °С

Зберігання матеріалу

Сперму зберігають при кімнатній температурі щонайбільше протягом однієї години

Інформація була корисною для: 7004 користувачів
Наташа2014-12-23
Добрий вечір.21 листопада робила в вашій клініці лапароскопію,місячні повинні початися були 13 грудня,а досі немає, вагітності також.Чи можливий такий збій МЦ?Дякую!!
Такий збій, Наташа, можливий, оскільки місячні після операції можуть відновлюватися на протязі 2 місяців.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оксана2014-12-23
доброго вечора!3 роки назад Петровський Вадим В,провів мені лапараскопію,де було виявлено вогнища ендометріозу,хоча приводом проведення лапараскопіі був злуковий процес,який підтвердився на знімках прохідності труб,труби прохідні,вогнища ендометріозу видалили,призначили ліндінет на 2-4місяці,я пролікувалася лише 2місяці,тому що дуже хотіла завагітніти,так як мені тоді було 31рік,а вагітність не наступала,в першому ж циклі після відміни ліндінет вагітність наступила,але не вдало,на 5тижні відбулося завмирання ембріона,чистку проводив Вадим Валентинович,лікування не призначалось,Через 1рік планування на консультаціі Вадим Валентинович призначив мені пролікуватись ВІЗАН курсом 4місяці,я наважилась на таке лікування лише 10місяців назад,так як це штучний клімакс,пропила я ліки 6місяців,повний курс,та вже 4 цикли вагітність так і не наступає,овуляцію простежую по узі,інфекцій не виявлено,спермограма хороша,ЧИ МОЖУ Я ЗНОВУ ЗВЕРНУТИСЬ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛАПАРАСКОПІІ ЩОБ ВИЗНАЧИТИ ПРИЧИНУ НЕПЛІДДЯ ПІСЛЯ ПРОВЕДЕНОГО ЛІКУВАННЯ,ЩОБ ВИЗНАЧИТИ ЧОМУ НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАХОПЛЕННЯ ЯЙЦЕКЛІТИНИ МАТКОВИМИ ТРУБАМИ ЧИ ШАНСІВ ВИЯВИТИ ПРИЧИНУ НЕМАЄ І ЛИШАЄТЬСЯ ЛИШЕ ЕКО,З повагою Оксана.
Оксана, Вадим Валентинович призначив Вам "Візан", оскільки при операції були виявлені вогнища ендометріозу. І у Вашій ситуації, ймовірніше за все причиною безпліддя є саме ендометріоз, який дуже часто рецидивує і погано піддається лікуванню. Вам "Візан" треба було пити одразу після призначення. Звичайно, Ви можете прийти до нас на очну консультацію до Вадима Валентиновича, він скаже Вам чи потрібна лапароскопія чи медикаментозна терапія.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2014-12-22
Підскажіть будь ласка чи доцільно приймати фолієву кислоту( оскільки вона дешевше) чи краще приймати фоліо або йодофол при вагітності? Прийом дуфастону або ж лютеїни може якось негативно впливати на вагітнісь, якщо прогестерон в нормі і дорівнює 27.91 на 5-6 тижні вагітності?Чи є правдою те, що якщо почав його приймати, то потрібно пити до 14 тижня поки формується плацента???Яка повинна бути норма прийому в день (фолієвою кислоти та дуфастону)?
Можете приймати будь-який з препаратів, головне, щоб там була потрібна діюча речовина (фолієва кислота). Норма фолієвої кислоти - 400 мкг на добу. Доза дуфастону залежить від Вашого гормонального фону і призначається лікарем індивідуально. Прийом дуфастону, або лютеїни не повинен негативно впливати на вагітність, якщо навіть прогестерон у нормі. Прийом препарату дуфастон часто рекомендовано до 14 тижня вагітності, проте якщо у Вас в анамнезі немає гіпертонусу матки, штучного запліднення, викиднів і загрози викидня, то можна його відмінити і раніше, або знизити дозування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2014-12-22
Які мають бути виділення в нормі при вагітності?
Можуть бути прозорі незначні виділення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-12-22
Доброго дня.мені видалили параоваріальну кисту лапороскопом виявивши під час операції ендометріоз.На скільки серйозний діагноз.через скільки часу зможу завагітніти
Можливість запліднення залежить від стадії ендометріозу. Якщо захворювання 2-3 стадії, то після операції призначають медикаментозне лікування на 6 місяців і лише після цього можна вагітніти. Ендометріоз - складне захворювання, яке часто дає рецидиви і важко піддається лікуванню.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-12-22
Доброго дня!Скажіть будь ласка яка ціна лапароскопії при видаленні папілярної кісти(аналізи на онко здала) і чи як скоро можна планувати вагітність.Дякую.
Ціна близько 5000 грн. Вагітність можна планувати через 2 місяці після втручання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2014-12-22
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, мені сказали, що у мене дворога матка. До цього я була 4р. вагітна, але не виношувала 1в.-8тиж., 2в.- 24тиж., 3 в.- 5тиж, 4в. - 18тиж.. Це може бути причиною невиношування? Аналізи всі в нормі, кортізол підвищений - 26.73. і у чоловіка підвищена к-ість лейкоцитів 50-70. Що це означає? Дякую!
Причиною невиношування може бути, Юлія, як дворога матка, так і підвищений рівень кортизолу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-12-22
Добрий вечір! Останні місячні в мене були 13 листопада, сьогодні робили УЗД: в лівому яйнику рідинне утворення 44х36мм. (лікар сказала кіста жовтого тіла), поза маткою вільна рідина в невел. к-ті., в порожнині матки анехогеннне утворення- 2мм. - підозра на вагітність малого терміну- 2-3тиж. 18.12. здавала ХГл-198 МО/л. Лікар призначила пити Дуфастон по 1т. 2р.в день., а ще я приймаю Аспекард по 1т. так як виявили вовчаковий. Хочу почути вашу думку, наперед вдячна!
Приймати "Аспекард" не можна в 1-ому триместрі вагітності. Як бути у Вашій ситуації, Оксана, порадьтеся з Вашим ревматологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2014-12-21
Доброго дня!!!!!Я недавно лікувала аденоміоз (гістероскопія, уколи - декапептил депо), в вересні пішли перші місячні. Зараз планую вагітність і хочу у Вас запитати які можна приймати припарати (вітаміни і т.д.) і в яких дозах при плануванні і при вагітності (перша вагітність закінчилась викидньом на ранньому терміні, матка була в тонусі, і зараз хочеться себе трошки застрахувати від таких наслідків)????Дякую.
При плануванні Ви можете пити фолєву кислоту і вітамін Е, а коли завагітнієте - препарати прогестерону, дозування яких визначає лікар, виходячи із Вашого гормонального фону.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2014-12-18
Добрий вечір! Мені 28р діагноз залозиста псевдоерозія, рецидив, хронічний ендоцервіцит. В 2006 була кріодеструкція, але ерозія залишилась. Маю дитину 4 р. Лікар порадила зробити лазерну деструкцію, так як повторне кріо може не допомогти. До якого лікаря краще записатися і в який період циклу? Дякую.
В першій фазі циклу, після місячних. До Щепко Євгенії Володимирівни.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (164)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх