x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Анна2017-11-03
Добрий вечір! Порадьте будь ласка гінеколога! Не можем з чоловіком завагітніти. Здала гурмони на 13 день, (так сказала гінеколог) але фолікул домінантний13мм, чи потрібно ще раз здавати після овуляції, і чи можна з цими результатами прийти на прийом до лікаря?
Звичайно, Ганно, можете. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2017-11-03
Доброго дня .чи може вагінізм бути причиною беспліддя?
Жінки з вагінізмом, що не мають супутніх статевих захворювань і проблем з гормональним фоном, цілком можуть мати дітей за умови потрапляння сперми в піхву, але от сам статевий акт для них - велика проблема, в результаті чого формується вторинне безпліддя.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2017-11-02
Скажіть будь ласка,чи потрібно робити операцію коли діагноз сечовий міхур проекції правого вічка -уретероцеле?
Так, Вікторіє, операцію робить потрібно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-11-01
Доброго дня. підскажіть чи можна при субсирозній міомі 30мм користуватись турмаліновим поясом.Кровотечі між місячними відсутні, але завжди болить поясниця.
Тетяно, турмаліновий пояс не має протипоказів відносно міоми. Проте слідкуйте за власним самопочуттям.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-10-31
Доброго дня. Підкажіть будь ласка в мене була позаматкова в червні робила операцію у вас . По моїх рахунках зараз вагітність десь 6-7тиждень. Інколи може боліти живіт і нудити. Чи може бути відчутність болів через операцію, Там де є шви то відчутно інколи. Виділення білі майже кожен день. Є привід для хвилювання. робити вже узд чи чекати до 10тижнів.
Оксано, Вам все ж краще звернутися на очну консультацію до гінеколога, щоб розвіяти свої хвилювання, або вчасно попередити можливу проблему.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Антон2017-10-31
Доброго дня. Підскажіть чи роблять у Вас обрізання крайньої плоті. І якщо так, то яка ціна.
Так, Антоне, у нас роблять таке втручання. Ціна - 2000 грн. Анестезія - 780 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-10-30
Доброго дня. У моєї мами опущення передньої стінки піхви і виставлене маточне кільце "Юнона". У неї неотримання сечі і постоянні позиви у туалет. На ніч 6-7 раз. Вона з трудом ходить і сама не може піднятись без допомоги з крісла чи ліжка. У мене запитання. Чи можна придбати і встановити їй, при наявності маточного кільця, постійний катетер для нетримання сечі, хоча би на ніч, а на день його знімати. Дуже вдячна за вашу відповідь і орошого вам дня! З повагою, Ольга
Доброго Дня. Ми уточняли із спеціалістом Ваше запитання, тому дещо затримали відповідь. На жаль у нашій клініці такої операції ми провести не зможемо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олеся2017-10-30
Доброго дня! Мені призначили приймати Утрожестан 200 вранці чи ввечері вагінально. Чи вранці, якщо немає можливості полежати годину краще пити його?
Олесю, дивіться по ситуації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-10-30
Доброго вечора.Виявили хламідіоз. ПРизначили лікування по такій схемі-Серрата,полімік,Гепазандра,свічки Бетадин.Чи доцільне таке лікування?знаю,що важко ця хвороба піддається лікуванню..і чи може воно допомогти(так як немає жодного антибіотика)дякую за відповідь.
Тетяно, Ваш лікуючий лікар призначив таку схему, виходячи із Ваших діагностичних даних. Якщо у Вас є сумніви, щодо доцільності такої терапії, то Вам варто звернутися на очну консультацію до іншого лікаря, взявши з собою результати попередніх обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2017-10-29
Доброго дня. Хочу дізнатися за інтимну пластику , після родів пройшло більше року, яка ціна і скільки часу це займе? Скільки проходить реабілітація і за скільки часу потрібно записуватися? Чи можна родити самій після цього?
Інно, вартість операції 12 000 грн. В стаціонарі потрібно знаходитися 2-3 дні. Реабілітація - 3 дні. Не сідати - 2 тижні. Запис за тиждень. Родити самій можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (311)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх