x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7028 користувачів
Світлана2016-03-31
Добрий день! Планую до вас на манчестерську операцію, я з області, лікар казав теба буде десь тиждень лежати ще, можете мене з орієнтувати фінансово приблизно.
Світлано, що Ви маєте на увазі під "манчестерською операцією"? У нас такого у прайсі немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2016-03-30
Доброго дня! При УЗД матки і придатків, було виявлено ендометрій товщиною 11мм, з васкуляризацією по типу судинної ніжки, яка відходить від попереднього лиска ендометрію (поліп).Скажіть, будь ласка, на скільки це небезпечно, і чи може поліп сам відшаруватися і вийти з менструацією? Наперед дякую!
Ольго, подана Вами інформація не конкретна стосовно поліпа. Які розміри поліпу? Вам варто зробити контрольне УЗД після менструації для його чіткої візуалізації. У Вашій ситуації може бути рекомендована гістероскопія.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2016-03-30
Умене ремісія раку 8місяців через скільки мені можна вагітніти?
Катерино, вкажіть чіткий діагноз і орган.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
ксения2016-03-28
Що краще приймати при полікістозі,якщо я планую завагітніти,утрожестан чи дюфастон?
Ксеніє, суттєвої різниці немає, бо все це препарати прогестерону. Зважайте на те, що призначив Вам лікар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2016-03-28
Доброго дня,фолікулометрія на 16 день мц:ендометрій 12мм,правий яєчник містить фолік до 3мм,лівий містить фолік розмірами 22*11мм,13*8мм та кістозне включ 22*17мм.В дугласовому просторі вільної рідини 2-3мм.Чи можлива вагітність?Та чому не лопають фолікули.Колю уколи оваріум композитут з 5мц через два дні та уколи прогестерон з 15мц через день сім днів.Дякую
Світлано, у Вашому випадку є гормональні порушення в організмі, але для чіткого визначення ефективності овуляції, Вам необхідно звернутися на очну консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2016-03-27
Доброго дня!Підскажіть, будь-ласка, що робити?В мене в правій молочній залозі було виявлено фіброзно-кістозне утворення. Я приймала Тазалок протягом 3-х місяців і воно пропало. Але через місяць після закінчення прийому Тазалоку набухли дві молочні залози і з сосків можна видушити молозиво молочного і прозорого кольору. Перед місячними піднімається температура до 37,2.
Ольго, зважаючи на Вашв проблеми з фіброзно-кістозною мастопатією, обов'якова консультація мамолога, а при потребі - дообстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василина2016-03-25
Доброго дня. У чоловіка стволова гіпоспадія було проведено 3 операціі 2 в дитинстві 1 в 22 роки ( зараз чоловікові 27 живемо разом 7 років) резуль тату це не дало і нас направили у Львів на консультацію в урологічний центер. Там лікар запропонував зробити пластику, але результат як сказав лікар може бути нольовий або 50% Ще він запропонував нам зробити інсемінацію. Я про це поговорила із своім гінекологом ( так як у мене трохи увеличені яєчники) лікарка сказала що в нашій ситуаціі це оптимальний варіант. Ми зробили три сроби по дві спроби в один менструальний цикл, але рзультату це не дало ( хоча спермограма у чоловіка просто чудова 24 міліони рухливих сперматозоідів) Чи варто нам робити ще сробу інсемінаціі чи крвще спробувати ЕКО? Дякую ми з Ужгорода.
Василино, щоб правильно трактувати Вашу ситуацію і надати певні рекомендації, Вам треба надати детальніші дані Ваших обстежень та результати спермограми чоловіка.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2016-03-25
Доброго дня. Після проходження узі поставили діагноз -ознаки субмукузної міоми матки 27*18 мм.Скажіть будь ласка, як лікується, чи потрібне оперативневтручання.
Тетяно, звичайно, операція необхідна. Проте, зважаючи на висновки УЗД, можна виконати втручання з допомогою гістероскопії. Для конкретнішої інформації Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2016-03-25
Доброго дня!Скажіть будь -ласка,на 18 тижні вагітності я маю приїхати до гематолога на огляд,чи можу я у вас зробити відразу 4Д узі,чи потрібно зазделегідь записуватись.І скільки коштує?
Аліно, на такому терміні в нашому центрі УЗД не роблять. Ви можете звернутися в діагностичний центр "Ваш лікар" по вул. Сенатора, 5. +38 (095) 42-54-267
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2016-03-25
доброї ночі. скажіть, будь ласка, з якої години працює медичний центр? і чи обов"язково попередньо записуватися на прийом до лікаря; якщо так - то за скільки часу? також цікавить чи робить лабораторія ПЛР-дослідження
Ганно, центр працює з 9 години. Записуватися попередньо обов'язково. Запис на зручний для Вас час, якщо спеціаліст на цей час вільний. (Домовитися можна за телефоном, вказаним на сайті). Дослідження лабораторія робить.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх