x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7036 пользователей
Наталія2016-11-07
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи Ви лікуєте внутрішню грижу хребта 7мм. Якщо так, якими методами, які ціни і як можна записатись? 26 років. Дякую за відповідь.
Наталіє, ні, у нас не лікують грижі хребта. Вам потрібно звернутися на консультацію до нейрохірурга.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-11-05
Доброго дня! У вас можливе видалення лазерне видалення гігроми на руці?Тому що на хірургічне видалення не можу наважитись. Звичайно попередньо пройти огляд!
Так, Ірино, можливе. Запишіться на прийом до Трача Романа Ярославовича.
Была для Вас полезной эта информация?
Віра2016-11-04
Добрий вечір!зробила узд і виявили ендометроїдну кісту і лівобічний гідросальпінгс під знаком питання.порадили зробити лапороскопію.с кажить скільки це буде коштувати у вашому центрі?дякую
Віро, такі оперативні втручання у нас роблять. Вартість - 9000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Анна2016-11-03
У вас є послуга з перев'язки маткових труб? Якщо є, то чи можна її зробити (за власним бажанням) молодій дівчині, що ні разу не народжувала?
Ганно, така послуга у нас є, проте кожен окремий випадок вимагає індивідуальної консультації.
Была для Вас полезной эта информация?
Halua2016-10-31
Доброго дня, у нас причина безпліддя чоловічий фактор, а саме азооспермія, здали аналізи, гормони у чоловіка в порядку, запалень немає, каріотип хороший, сказали що це не лікується, прошу вас порадити чи у нас немає надіі на те, що ми обоє будемо біологічними батьками чи все таки можна попробувати пролікуватись (стимуляція, прийом вітамінів), прошу Вас пораду дати так як із проблемою не знаємо що робити
Звичайно, надія бути біологічними батьками у вас є. У вашому випадку випадку необхідно звернутися до уролога і пройти біопсію яєчка (TESE). Це амбулаторна хірургічна процедура, яка триває близько 15 хвилин і роблять її під місцевою анестезією. Фрагмент тканини яєчка досліджується під мікроскопом, якщо сперматозоїдів немає - це секреторна азооспермія, якщо є - обструктивна. У багатьох випадках, сперма, отримана після біопсії, заморожується для подальшого використання в лікуванні безпліддя за допомогою штучного запліднення внутрішньоцитоплазматичною ін'єкцією сперматозоїда (ICSI). Після отримання фрагменту тестикулярної тканини можна виконати гістологічне дослідження, щоб з'ясувати в який саме момент сперматогенезу виробництво сперматозоїдів переривається. При лікуванні азооспермії дуже важлива точна діагностика виду порушення. Якщо азооспермія секреторна, викликана стресом, наприклад, то необхідно витримати певний період часу, щоб припинилося дію стрес-фактора і виробництво сперматозоїдів відновилося. Для діагностики азооспермії, відповідно до ремендацій ВОЗ, необхідно виконати дві спермограми з різницею у два місяці між ними.
Была для Вас полезной эта информация?
людмила2016-10-30
Доброго дня.Підкажіть чи можна у вас пройти просте обстеження,тому що вже дуже довго турбує candida і нічого не допомагає.Дякую.
Так. Людмило, звичайно, Ви можете записатися до наших лікарів на прийом. Візьміть з собою попередні обстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2016-10-28
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо розлучена жінка хоче зробити інсемінацію від чоловіка, з яким живе у громадянському шлюбі, чи потрібна офіційна його згода? Дякую. Які аналізи потрібні для цієї процедури?
Олено, якщо Ви хочете зробити інсемінацію від чоловіка, з яким живете в громадянському шлюбі, то згода його потрібна, оскільки йому доведеться здавати сперму. Чоловікові необхідно зробити спермограму, флюрографію, аналіз крові на інфекції, жінці - пройти гінекологічне обстеження, УЗД, при потребі - гормони.
Была для Вас полезной эта информация?
Олександр2016-10-28
Доброго дня! Мене цікавить чи Ви робите аналізи на Папіломо вірус (яким чином кров чи інше), чи існує лікування (ліки за який термін, чи видалення а саме, вирізання і т.д.), Вартість аналізу, лікування, хірур.втручання ???
Олександре, обстеження проводиться (аналіз крові) плюс подальша кнсультація уролога, який і визначає тактику лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2016-10-26
Доброго дня! Хочемо пройти курс обстеження після завмерлої вагітності скажіть будь ласка які аналізи потрібно здади та чи потрібно пройти УЗД після завмерлої вагітності пройшло 5 місяців?Та чи можливо за 1 день отримати результати?
Юліє, необхідно, щоб Ваш чоловік здав спермограму, а Ви пройшли УЗД органів малого тазу на 4-5 та 21 день менструального циклу. Також Вам необхідно здати гормони репродукції (21 день МЦ) та гормони щитовидної залози, кров на TORCH-інфекції. Результати за 1 день отримати не можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2016-10-25
Доброго вечора! В мене виявили кісту на яїчнику діаметр 45-43! Чи можна пролікуватися чи будуть оперувати?
Юліє, усе залежить від того, яка природа Вашої кісти. Деякі кісти піддаються консевативному лікуванню, а у інших випадках необхідне оперативне втручання.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (226)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх