x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Назар2018-03-05
Доброго вечора чи це норомально якщо стрибає температура
Ні, Назаре, необхідно звернутися за консультацією до сімейного лікаря та вияснити причину проблеми.
Была для Вас полезной эта информация?
Богдан2018-03-05
Добрий день таке питаня в меї доньки 9 тиждень вагітності чи можна зробити аборт скільки це коштує
Богдане, у нашому центрі не роблять абортів.
Была для Вас полезной эта информация?
Віктор2018-03-05
Яка вартість операції по збільшенню грудей?
Вікторе, наприклад, збільшення грудей через розріз навколо ареоли під залозу - 28 000 грн, а збільшення грудей власним жиром - 20 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
яка ціна інсемінації?
Інсемінація спермою чоловіка 2 100 грн, інсемінація спермою донора* 4 200 грн, донорська сперма (1 доза) 2 200 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-03-05
Я взнати результати аналізу,ми з Львівської області?
Оксано, зателефонуйте на рецепцію центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Алина2018-03-05
Доброго дня,запишіть будь ласка мене на обстеження стосовно фібріоми матки і повне обстеження жовчного міхура,планую у вас робити операції стосовно видалення фібріоматозних вузлів і за потребою міхура.Буду їхати з другого міста,бажано пройти все за один день.Дякую.
Аліно, з цього приводу зателефонуйте на рецепцію центру за телефонами, вказаними на сайті і узгодьте зручні для Вас дату та години.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрій2018-03-04
Доброго дня.Питання інтимного характеру.Звичайно мені ніяково іти з цією проблемою до лікаря ну і часу як такого немає.Місяця 2—3 назад помітив неприємне відчуття.Ну після статевого акту під час кульмінації,ну коли відбувається сім'явиверження,відчуваються колюче відчуття десь там в зоні статевого органу.І через деякий час помітив в спермі згустки невеликі ледь—ледь жовтуватого відтінку.Що зі мною.Мені 25 .Одружений.Чи воно пройде само по собі чи я на щось серйозно хворий.Зазделегідь дякую.
Андрію, онлайн ми не в змозі діагностувати проблему. Вам варто серйозно поставитися до свого здоров'я та, відкинувши недоречний сором, звернутися на очну консультацію до фахівця - уролога. Це необхідно, щоб вчасно провести діагностичні тести та призначити ефективну терапію. Якщо у Вас якийсь запальний процес, то затягування в часі призведе до хронічного протікання захворювання і ускладнить процесс лікування. У нас практикується попередній запис до фахівця на зручний для Вас час за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ангеліна2018-03-04
Доброго дня!Скажіть будь-ласка чи є у вашому закладі мамолог? Чи огляд може провести гінеколог і призначити лікування,якщо потрібно?
Ангеліно, у нашому центрі приймає мамолог.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-03-04
Доброго вечора! Під скажіть будь ласка я з міста Хмельницького, ми з чоловіком хотіли б записатися в клініку на проведення ряд обстежень які потрібні та на процедуру з підсадки сперматозоїда, мене цікавить питання чи видаєте ви довідки, або лікарняний, для від звітування на роботі , так як я розумію поїздки можуть бути частими і займати тривалий час.
Тетяно, лікарняний лист у центрі не видають. Це може бути довідка.
Была для Вас полезной эта информация?
Яна2018-03-03
Доброго дня. 02.03.2018 зроблено гістероскопію з приводу гіперплазії ендометрію. Лікар попередила,що будуть кров'яні виділення. Але після видалення тампону і по цей час взагалі ніяких виділень не було і немає. Чи є це нормально?
Так, Яно, це нормально.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх