x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7036 пользователей
оксана2016-10-24
Яким препаратом найкраще лікувати молочницю,те що призначив лікар не допомагає....
Оксано, молочницю вилікувати насправді дуже важко. Одним із найдієвіших місцевих препаратів вважається пімафуцин. Важливо дотримуватися низьковуглеводної дієти, носити білизну з натуральної, дихаючої тканини, не користуваттися агресивними косметичними продуктамиособистої гігієни, уникати стресу.
Была для Вас полезной эта информация?
Руслана2016-10-24
Доброго дня. Дайте відповідь, будь ласка, на таке питання. Чи можна зробити штучне запліднення, якщо жінка має гепатит В і при цьому, в разі вагітності, їй будуть робити кесареве?
Руслано, взагалі, гепатит В є протипоказом до штучного запліднення. Краще гепатит перевести спочатку у стадію стійкої ремісії.
Была для Вас полезной эта информация?
Мар'яна2016-10-24
Доброго дня,скажіть будь ласка,у мене виявили ВПЛ 16-типу,чи можна в цьому випадку вагітніти? Дякую!
Мар'яно, краще спочатку пролікуватися.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2016-10-22
Доброго дня! У Вас роблять кріодиструкцію і яка ціна
Оксано, у нас не роблять кріодеструкцію. У нас практикують РКХ, сургідрон, лазер шийки матки. (від 700 грн.)
Была для Вас полезной эта информация?
Kate2016-10-22
Підкажіть будь-ласка на який день місячного циклу краще записатись щоб здати мені і чоловіку аналізи перед ЕКО? ЕКО також плануємо робити у вашій клініці, на консультації були на початку року, в чому проблема знаємо... Скільки це буде коштувати здати всі необхідні аналізи у вашій клініці для мене і чоловіка?
http://www.bogolybu.com.ua/ua/article/spermogram/ Катерино, Вам варто прийти на 21 день місячного циклу, а чоловікові підготуватися до здачі спермограми. Орієнтовна вартість - 1500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
мария2016-10-21
У мене затримка критичних 5 днів.Зробила тест на вагітність виявився позетивним.Лікарь дала направлення на УЗІ!ось що показало;Тіло маткирозмірами 65 40 55мм.в антефлексіо,з чітким рівним контуром.Форма матки типова. шийка матки довжиною 33мм,однорідна. Цервікальний канал візуально не змінений. міометрій гомогенний.Маткова порожнина не деформована.Ундометрій товщиною 12мм.На фоні переднього листка ендометрію ехонегативний утвір діаметром 2 2,5мм з ехопозетивним вінчиком(плідне яйце?),Між листками ендометрію скупчення рідини у виглядіехонегативної смужки товщиною до 3мм.
На даному терміні Ваше УЗД, Маріє, у межах норми. Перще УЗД рекомендовано робити у 12 тижнів вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Kaтерина2016-10-20
Доброго дня! Після лапараскопіі пройшло 7 місяців, мене турбує невеличке уплотніння біля шва , з того боку де видаляли кісту. При прощуповані трішки болюча. Скажіть вона повинна зникнути, чи так повинно бути?А тотза останній час це питання мене турбує, лікар казав, що за тижня 2-3 повина зникнути після операціі, але результату ніякого.
Катерино, Вам краще звернутися до лікаря, який Вас оперував, щоб він проконсультував Вас очно. Можливо потрібне буде УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Леся2016-10-20
Доброго дня! В мене було два викидні,лікар нічого не сказав,після першого викидня підозрювали що через токсикоплазму. Проте сказали що лікувати це не треба,виробиться імунітет. Ось другий викидень був в серпні і знову нічого лікарі не кажуть. Чи зможуть у вас в клініці чимось допомогти?
Лесю, Вам краще пролікувати токсоплазму. Можете звернутися з результатами Ваших аналізів до нас на кнсультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2016-10-18
Скажіть будь ласка,в нас є в квартирі котик,на вулицю не ходе,ми плануєм вагітність після лікування візаном, чи можна щоб в хаті був кіт?
Маріє, щоб впевнитися, що все буде в порядку, Вам варто здати аналіз на токсоплазмоз, оскільки коти часто бувають носіями токсоплазми.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2016-10-18
Доброго дня! Чи можна з дитиною-підлітком приїхати до вас на обстеження, чи встигнемо ми за один день здати аналізи, пройти УЗД і потрапити з результатами на прийом до лікаря? І підскажіть будь-ласка до якого лікаря звернутися з проблемою розтяжок на стегнах у дитини-підлітка???
Так, Ольго, можна приїхати на обстеження та за день все здати, якщо Ви будете в центрі зранку (натще). З проблемою розтяжок можна звернутися до ендокринолога. У нас він приймає по понеділках. Попередній запис за телефоном, вказаним на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (226)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх