x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7017 пользователей
Катерина2015-02-26
Скажіть, будь-ласка, Кушнір С.В. дійсно лікар від Бога. Чи можна йти до нього на лапороскопію? Дякую.
У нас Кушнір С.В. не працює.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2015-02-26
Добрий день! лікуюсь у Вашій клініці від безпліддя. не можу завагітніти вже 7 років. Мені робили лапароскопію, був ендометріоз, приймала Деферелін депо 3,75 (4 уколи) на сьогоднішній день після останнього укола пройшло 92 дні. цикл ще не восдновився. Цікавить чи це нормально ? і через скільки відновиться? Після уколів шанси завагітніти в перші місяці більші, чим далі тим шанси зменшуються, підскажіть краще пробувати самим завагітніти, чи спробувати штучне запліднення спермою чоловіка. Що порадите?
Через 3 місяці цикл повинен відновитись, тобто у Вашому випадку наступний цикл вже повинен пройти нормально. Радимо Вам пробувати вагітніти самостійно без застосування допоміжних технологій.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2015-02-25
Доброго дня! Хочу уточнити, місяць назад робили гістероскопію( видалення поліпів) , діагноз - ендометріоз, гіперплазія ендометрію, на даний момент лікуюсь - перший укол Декапептил Депо, але забула уточнити в лікаря, чи можливо завагітніти коли приймаєш цей укол, чи він анолює овуляцію?
Марина, завагітніти при прийлмі препарату неможливо, оскільки він імітує штучний клімакс.
Была для Вас полезной эта информация?
Настя2015-02-25
Доброго дня! Робили операцію 5 років тому, видаляли кісту з правого яйника. Тепер постійні болі з лівої сторони в низу живота. Чи може бути так що це спайки? То по гінекології все здорове і в проктолога була також все здорове. І як з цим боротись? Дякую!
Вам потрібна ОЧНА консультація. Запишіться на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
ЮЛІЯ2015-02-24
Добрий вечір! підкажіть будь ласка, скільки коштує ЕКО 2 спроба ( перша була не у вас )? Дякую
55 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
тетяна2015-02-24
Скільки у вас коштує гістероскопія?
2 500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Віка2015-02-24
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка через який період часу можна здати чоловіку спермограму, якщо він проходить лікування гаймориту і отримував капання "метрагіл" і антибіотик "цефуроксим 500мг" в табл.???? буду дуже вдячна за відповідь.
Мінімум через 2 тижні.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2015-02-24
17 грудня робила лапароскопію, назначили пити Візан 4 місяці.6 січня були місячні майже 2 тижні.Кінець лютого місячних немає, тест негативний.Що це може бути?
Таня, не хвилюйтеся, це нормальна реакція на препарат.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2015-02-24
Доброго дня! Скажіть будь ласка як підгутуватися до інсемінації спермою чоловіка? Яка ціна? До кого записатися? І скажіть дуже болюча процедцра?))
Ніякої особливої підготовки інсемінація не вимагає. Процедура не болюча, коштує 1500 грн. Запишіться до Щепко Євгенії Володимирівни і приходьте разом із чоловіком на21 день місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
таня2015-02-23
Доброго дня!!!підкажіть будь-ласка, що означають ці аналізи(чоловіка) і чи можна при цьому завагітніти???ВПГ знайдений,слиз +, Лейкоцити 18-28, Аглютинація сперматозоїдів ++ !!!!!!
Аналіз свідчить про наявність запального процесу. Необхідно відвідати уролога, зробити МАR-тест та пройти відповідний курс лікування.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (171)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх