x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Олена2015-09-24
Доброго дня,приймаю алактин і лютеіну50 ,з 13 по 28 день ще 7днів залишилось до закінчення прийому лютеіни,і почались кров'янисті виділення(хоча місячні вже були 4 вересня).Дуже вдячна.
Вам треба дообстежитися і зробити УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2015-09-24
Доброго дня. Чи викликає препарат Лютеїна (сублінгвальні таблетки) на коливання ваги? Дякую.
Так, викликає.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2015-09-22
Доброго дня. Скажіть будь ласка я завагітніла в той самий день коли лікувала зуби з знеболюючим чи може це якось вплинути на мою вагітність? Чи можна робити ренген під час вагітності?
Звичайно, Оксана, рентген не найкращим чином може вплинути на вагітність. Якщо Ви завагітніли в той самий день, коли лікували зуби, то строк надто ранній, щоб знеболювальне могло вплинути якось особливо негативно. Якби цей вплив був справді серйозним, то скоріш за все уже був би викидень.
Была для Вас полезной эта информация?
Раїса2015-09-22
Доброго Вам дня!!! Я вагітна, 31 неділя. Хочу дізнатися, чи у Вас роблять епідуральну анестезію під час пологів. І скільки коштують у Вас пологи із епідуральною анестезією, та перебування після пологів у окремій палаті.
У нас не приймають пологів.
Была для Вас полезной эта информация?
Іванка2015-09-21
Добрий день. В мене немає місячних уже 2 роки.. І завагітніти теж неполучається. Мені 21.. Підкажіть які аналізи потрібно зробити.. І чи взагалі зможу стати мамою.. Дякую.
Іванка, для початку Вам потрібно записатися на прийом до репродуктолога (Петровського Вадима Валентиновича). З огляду на Ваш анамнез та результати гінекологічного огляду, лікар призначить необхідні обстеження та зробить прогноз щодо Вашої можливості завагітніти.
Была для Вас полезной эта информация?
Іванка2015-09-20
Доброго дня! Хочу зробити у вас лапароскопію міоми матки великих розмірів. Скільки днів на це потрібно разом з усіма дослідженнями? Чи можна це робити, якщо я годую дитину груддю?
3 дні. На час операції доведеться молоко сціджувати, щоб зберігти лактацію. Операція не є протипоказом для грудного годування.
Была для Вас полезной эта информация?
інна2015-09-19
Подшиваня стенок матки .....делаете ли ви с обезбаливающими уколами в матку или только под общим наркозом?
Під загальним наркозом.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2015-09-19
Доброго дня. Ми з чоловіком плануємо вагітність, але я дуже боюся щоб під час вагітності не захворіти краснухою, так як мій племінник ходить в садочок, а там завжди діти хворіють такими хворобами. В дитинстві я незнаю чи хворіла. Недавно здала аналізи антитіла класу IgG до краснухи 28.5МО/мл при нормі >10.0 позитивний. Скажіть будь ласка чи може це означати, що я перехворіла краснухою і в мене виробився імунітет. Чи при такому результаті під час вагітності я зможу захворіти і як це може вплинути на вагітнісь? Що робити щоб не захворіти?
Цей аналіз свідчить про те, що у Вас уже є імунітет до краснухи і під час вагітності Ви, скоріш за все, цією хворобою не захворієте.
Была для Вас полезной эта информация?
Анжеліка2015-09-18
Доброго дня.У мене була завмерла вагітність.Скажіть будьласка через скількі часу мені потрібно здавати аналізи для вирішення проблеми???????????
Коли у Вас буде час і бажання пройти обстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Алла2015-09-17
Добрий день, я плануюю ЕКО. В вашому прайсі трохи не зрозуміло скільки коштує програма " Гарантоване батьківство" з медикаментами та аналізами. Перша спроба та наступні.
Поки щр ми цю програму не проводимо.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (194)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх