ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7434 пользователей
Світлана2013-07-19
Доброго дня,в мене таке запитання,з якого дня циклу можна приймати Циклодинон,бо мені мій лікар сказала зробити перерву після Регулона,щоб почалися місячні,а потім приймати Циклодинон по схемі(а схема 1 т.вдень)Допомажіть будь ласка з цим розібратися?Дякую.
Циклодинон можна приймати з будь-якого дня місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Арсеній2013-07-17
Доброго дня, підскажіть будь-ласка після здачі спермограми , показник плодовитості Фарріса 42,2 це рахується безпліддям ??
Це говорить про низьку ймовірність зачаття природнім шляхом. Норма индекса Фарріса - 200.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2013-07-17
Що робити якщо не відбувається овуляція?????????????(робила тест)
Тетяна, якщо Ви зробили один раз тест і він негативний - це ще не страшно. Звичайно, бувають ановуляторні цикли. Можете поспостерігати за своєю базальною температурою, збудувати графік (посилання http://www.bogolybu.com.ua./ru/newsView/51/ ) за 2-3 цикли і з ним прийти до гінеколога на очну консультацію. Цей графік багато про що зможе сказати спеціалісту. А якщо є підстави для тривоги, не гайте часу і записуйтеся вже на консультацію. (099) 44-55-404
Была для Вас полезной эта информация?
Марьяна2013-07-16
Скажіть будь-ласка, чи можна завагітніти після того, як стала донором яйцеклітини.
Можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Іванна2013-07-13
Добрий день. Хочу видалити міому матки. Скільки це буде коштувати - всі аналізи, обстеження та операція. Та скільки це займе часу. Я не з Луцька, тому треба знати на скільки часу я їду. Дякую.
Вам знадобиться 3-4 дні. Вартість процедури з врахуванням аналізів і анестезії - 5500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2013-07-13
Я помилилася(((призначили спеман чоловікові, чим можна його замінити?
Препаратом "Конфидо".
Была для Вас полезной эта информация?
Мария2013-07-12
Підскажіть будь-ласка на кольпоскопію потрібно попередньо записуватися чи лікар направляє після обстеження??? І чи після кольпоскопії назначається лікування????
Краще попередньо записатися (099) 44-55-404. Якщо є в цьому необхідність - лікування призначається.
Была для Вас полезной эта информация?
Валерія2013-07-12
Доброго дня, після лапароскопії на типовий полікістоз , які шанси завагітніти ? І що ви порадите щоб ще збільшити можливість настання такого щастя? І як краще визначити коли настає овуляція ?
Шанси є. Для конкретнішої відповіді треба звернутися до гінеколога, в якого проходили лікування. Визначити овуляцію Ви можете з допомогою тестів, які продаться в аптеці і так і називаються "Тести для визначення овуляції". Проводити тест згідно інструкції.
Была для Вас полезной эта информация?
Альона2013-07-12
Дані з УЗД:Тіло матки в антифлексії.ПЗР-27мм,довжина-42мм,міометрій гомогений.Ендометрій не виражений,шийка матки розмірами 24х14мм гомогеної структури.Правий яєчник 31х18мм.Лівий яєчник 34х16мм капсули гіперехогені дрібні антральні фолікули.Скажіть є шанси завагітніти?(В мене низькій рівень прогестерону).
Шанси завагітніти у Вас є.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2013-07-11
Чоловікові призначили рослинний препарат спетан. Але не можемо його ніде знайти((((Якм препаратом його можна замінити?
Препаратом "Спеман".
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наши партнеры
Вверх