x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7040 пользователей
Наталі2018-08-16
Чи можна у вас зробити склеротерапію і яка вартість на обидві ноги. І ще - чи можна видалити татуювання, яким способом і яка вартість. Дякую.
Ні, Наталіє.
Была для Вас полезной эта информация?
Masha2018-08-15
Доброго дня.В мене затримка місячних на 6 днів.Тест на вагітність робила три рази,три рази негативний.Постояно тягне в низу живота.Є привід звернутись до лікаря?
Так, Машо, привід є. Можливо, має місце гормональний збій. Запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2018-08-15
Доброго дня!я на 22 тижні вагітності,і деколи в мене буває таке,ніби животик втікає в одну сторону ,робиться випуклість і вона є трішки твердою??Це дитина так переаертається,чи це матка в тонусі? Дякую за відповідь
Юліє, онлайн ми не можемо визначити причину такого стану. Вам варто проконсультуватися з гінекологом,який веде вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Свєта2018-08-15
Скільки коштує аборт?
Світлано, у центрі не роблять абортів.
Была для Вас полезной эта информация?
Геннадій2018-08-14
Добрий день! чи проводять у вас видалення поліпів прямої кишки? якщо так скільки це коштує?
Поки що, Геннадію, таких втручань не робимо, оскільки в штаті центру немає проктолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Іринка2018-08-14
Яка ціна на лазерну ліпосакцію?
Ірино, вартість втручання від 8000 грн до 15000 грн, в залежності від зони, яка потребує корекції.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2018-08-14
Доброго дня.Скажіть будь ласка.Чи обов'язкове видалення маткових труб при Эко .В такій ситуації якщо одна труба вже видалена а в другій було дві позаматкових вагітності.
Тетяно, питання необхідності та доцільності такого втручання вирішується на індивідуальній консультації з репродуктологом.
Была для Вас полезной эта информация?
Зоя2018-08-13
Доброго дня. Хочу запитати що робити в такому випадку. Розміри матки: 62*53*42 мм. Контури матки рівніб чітки. Ехоструктура міометрія неоднорідна: за рахунок субендометріальних рідинних включень діаметром до 3 мм. За маткою не визначається вільний анехогенний вміст. Ендометрії загальною товщиною: 5мм. Звичайної ехочтруктури. Порожнина матки бех дуформації. В порожнині матки ВМК. Шийка матки: наботові кісти діаметром до 12 мм. Правий яйник: візуалізація задовільна, розміри: 31*23*17 мм. Містить округле рідинне включення діаметром 15 мм. з гомогенним дисперсним вмістом, і ущільненими стінками. Ехоструктура без особливостей. В ділянці лівих додатків багатокамерний рідинний утвір розмірами: 51*41*42 мм, з тонкими перегородками, частина кіст має однорідний вміст, дві кістози порожнини 37*32 мм, 16*15 мм, мають ущільнені стінки та гомогенний дисперсний вміст. До заду від матки визначається гіпоехогенний утвір, розміри 30*25*15 мм, що поширюється на задню стінку матки і на передню стінку прямої кишки. Заключення: Ознаки аденоміозу. Двобічні ендометріоїдні кісти. Ознаки глибокого інфільтративного ендометріозу, з поширенням на стінку прямої кишки. ВМК.
Зоє, Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2018-08-12
Доброго дня,скажіть будь ласка чи можна чоловікові курити якщо здає спермограму?І чи вліяє так сильно,каже чоловік може можна бо нам не казали за куріння
Наталіє, підготовка до спермограми полягає в утриманні від вживання медикаментів, відвідин сауни та статевого життя за 5 днів до аналізу. Куріння не вплине осболиво на результат.
Была для Вас полезной эта информация?
катерина2018-08-11
доброго дня,в мене на обличі стають рабенькі плями , і трішки виипає,до кого мені можна звертутися і куди?
Катерино, Ви можете звернутися до дерматолога центру. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (250)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх