x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7039 пользователей
Ксенія
до статті Кандидоз
2018-08-09
Доброго дня, скажіть будь ласка, якими препаратами можна усунути неприємні прояви молочниці???
Ксеніє, онлайн ми не призначаємо лікування та не рекламуємо препаратів. Для вирішення проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-08-09
Доброго дня???чи працює у вас проктолог Вірун Володимир Васильович???
Ні, Тетяно.
Была для Вас полезной эта информация?
Ярослав2018-08-08
Доброго дня. Якими методами у вас проходить обрізання крайньої плоті?
Ярославе, крайня плоть обрізається по всій окружності голівки статевого члена. Хірург відсікає крайню плоть і ушиває краї рани спеціальним шовним матеріалом. Також можливо проводити операцію лазером. Метод обирає оперуючий хірург, зважаючи на на анамнез пацієнта.
Была для Вас полезной эта информация?
юлія
до статті Трихологія
2018-08-08
Потрібна консультація трихолога по питанню втрати волосся. Цікавить скільки коштує обстеження. І чи потрібно записуватись на прийом.
Юліє, по трихологічному напрямку в центрі консультує лікар-дерматолога. Консультація коштує 180 грн. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті, є обов'язковим.
Была для Вас полезной эта информация?
руслан2018-08-08
Мені 33 роки. Років 5 турбують мігруючі болі в суглобах. Були зроблені аналізи і назнвчений курс гропринозин 500 6 тижнів. Болі не припинились. Чи правильно поставлений діагноз і назначено лікуванн?
Руслане, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Якщо у Вас є сумніви щодо призначеної лікуючим лікарем терапії, Ви можете звернутися до іншого спеціаліста. На жаль, у центрі в штаті ні ревматолога, ні артролога немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2018-08-07
доброго дня, к ліниці приймають пологи, ведуть вагітність???
Ні, Ольго.
Была для Вас полезной эта информация?
Каріна2018-08-07
Хочу знати чи можу я бути вагітною. Менструація була, без затримки, але півдня боліло, і було коричневе виділення, лише вечером уже пішла кров. То було з 15-20 липня. Статевого акту більше не було, але і після менструації тошнить, груди болять, 37.1 температура
Каріно, щоб визначити, чи Ви вагітна, зробіть високочутливий аптечний тест на вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-08-07
Доброго вечора, у мене така проблема, я приривала вагітність за допомогою таблеток, все проїшло як мало проїти, але тепер у мене не має місячних, я зробила два тести результати вродіби не гативний, але на одному тесті я вроді бачу дуже бліду другу смугу почті не замітну, підскажіть будь-ласка що мені робити, я в розпачі порадьте мені що мені робити, зарання дякую
Оксано, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Не впадайте в розпач. Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога, щоб дообстежитися. До наших спеціалістів на прийом Ви можете записатися за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2018-08-07
Добрий вечір! Прошу повідомити чи можливе проведення в Вашій клініці процедури інсемінації при таких вихідних даних: Вік - 29 років Дані МСГ: права маткова труба прохідна, ліва - прохідна з затрудненням після введення 40 мл фізрозчину Дані УЗД на 14 ДМЦ: правий яєчник 38*37мм, містить ендометріому 13,7*11,9 мм, фолікул 20,2 мм; лівий яєчник 31*21 мм, містить ендометріому 18,3*11,6 мм. Ендометрій 7,7 мм Після пробної капацитації концентрація активно-рухливих сперматозоїдів - 8 млн/мл. Вагітність не наступає більше 3 років. Якщо проведення інсемінації можливе прошу також повідомити повний перелік обов'язкових аналізів, які потрібно здати перед процедурою. У разі, якщо відповідь на поставлені питання може бути надана лише після оплати консультації лікаря, прошу повідомити реквізити для її проведення.
Надіє, з приводу інсемінації чи застосування інших дороміжних репродуктивних технологій, Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога із аналізами, які Ви маєте, а при необхідності додаткових обстежень - здати їх в центрі. Запис на консультацію до репродуктолога - за телефонами, вказаними на сайті. Оплата за консультацію здійснюється безпосередньо в закладі.
Была для Вас полезной эта информация?
Ніка2018-08-06
Добрий день. Як у Вас відбувається прийом (по запису на визначений час?) до хірурга і якщо потрібно буде вирізати, наприклад жировичок, як це відбувається в той же день??
Ніко, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (247)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх