ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Оперативне лікування варикозу

Сучасні методи лікування варикозу

Вас турбує важкість в ногах, розширені вени на ногах, можливо з'явились рани на ногах або змінився колір шкіри гомілок?
Ви хочете дізнатися більше про можливості сучасного і ефективного лікування варикозної хвороби вен на ногах і вибрати оптимальний для Вас вид лікування?
Значить, Ви потрапили за адресою.
Розвиток сучасної хірургії багато в чому обумовлено впровадженням нових високотехнологічних методик діагностики та лікування. Так, насьогоднішній день, більшість методів лікування варикозної хвороби є малоінвазивними тобто без створення значної травми для ніг. Це дозволяє значно зменшити травму під час операції на варикозне розширення вен, скоротити тривалість після операційного періоду до 1-2 днів і залишає після втручання гарний косметичний ефект. Але простій людині, не лікарю, важко визначити, що буде краще. Тому ми охарактеризуємо кожну з методик, які зараз найчастіше використовуються.
Венектомія (видалення вен)
Дана операція на венах ніг передбачає видалення розширених, що мають неспроможні клапани, вен через окремі розрізи (хірургічне видалення вен). Методика хороша тим, що при правильному виконанні операції наступає швидкий ефект і варикознорозширених вен немає.Тривалість ефекту після операції з видалення вен досить довготривалий від п'яти до десяти років.Але потім розвивається рецидив, тобто відновлення варикозної хвороби. Адже потрібно розуміти, що Бог створив вени не для того, щоб їх видаляти, а вони виконують функцію каналізації, і як річки сходяться одна водну. І якщо ми забираємо одні вени, кров відтікає по інших, набагато слабших із слабшими клапанами. Тому і виникає рецидив. Також мінусами даної методики є травматичність і загальне, або спінальне знеболення, що недає можливості людині довготривалий час насолоджуватись повсякденним життям.
Лазерна куагуляція вен
Лікування варикозу лазером — це мало інвазивний метод і не проводиться під загальним знеболенням. Тому хворий швидко повертається до роботи.Також методика дає хороший миттєвий косметичний ефект. Але лазерне лікування варикозу має свої підводні камені. Зокрема швидке відновлення варикозних вен. Адже лазер провокує швидкий ріст додаткових вен і через рік, максимум два починається рецидивування. Також методика є доволі дороговартісною, що недає доступу усім пацієнтам доданного методу
Склеротерапія
Дана методика полягає у введення склерозуючої речовини в вену. Методика малоінвазивна, дуже схожа до лазерної коагуляції, тому суть і ефект відних схожий.Методика більш розповсюджена для лікування ретикулярного варикозу (розширення внутрішкірних вен)
Варикозне розширення вен операція
Гемодинамічна корекція CHIVA
Метод Чіва вважається найсучаснішим і найефективнішим, він широко застосовується в Європі, адже передбачає не видалення вен, а моделювання венозного кровотоку. Підконтролем УЗД хірург знаходить неспроможні вени і унеможливлює застій крові в них. Ця методика є мало травматична і проводиться під місцевим знеболенням, що дозволяє хворому одразу після втручання встати, піти додому і радіти повсякденному життю. А так-як вени не забираються, то причини відновлення варикозної хвороби практично немає.
В Медичному Центрі «Боголюби» об'єднана потужна команда хірургів з унікально обладнаним операційним блоком,що дозволяє якісно виконувати свою роботу.
Кожному пацієнту ми надаємо найбільш підходящу для нього технологію хірургічного лікування варикозу. У нашій клініці ми широко використовуємо технології судинної хірургії, спрямовані на досягнення найкращих косметичних результатів і відновлення гемодинаміки. Наша мета – відновити здоровий кровотік.
 
 
88      3.34
Що ми пропонуємо у Вашому випадку?

Корисна інформація "Оперативне лікування варикозу"

Наші партнери
Вверх