ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Дерматовенерологія

Дерматовенерологія - Від хвороб до чистої шкіри

дерматовенерологія
діагностика, лікування та профілактика захворювань шкіри, нігтів та волосся
діагностика, лікування та профілактика захворювань, що передаються статевим шляхом
Лікування хронічних дерматозів з використанням методі фототерапії на апараті фірми waldmann(Німеччина)
Видалення родимок, бородавок, невусів та інших новоутворень шкіри апаратом surgitron(EllmanInc, США)
цифрова трихоскопія
цифрова дермастокопія
особливості лікування хронічних дерматозів
waldmann

Псоріаз, дерматити, нейродерміт, вітіліго та ін. проводиться в МЦ «Боголюби» методом вузькополосної середньохвильової фототерапії.

Використовується для цього фотокабіна фірми WALDMANN (Німеччина) з лампами TL-1, що генерують випромінювання в діапазоні хвиль 310-315 нм з максимальною емісією на довжині хвилі 311 нм.

Такий метод дозволяє досягти позитивних результатів в більшості випадків без використання медикаментозної терапії.

Фотокабіна також сприяє очищенню шкіри при атопічних дерматитах, соборейних дерматитах, вугрях, вогнищевих алопеціях, червоних плоских лишаях. Лікування проводиться курсами 10-20 сенсів 1-2 рази на рік. Кількість, тривалість та інтенсивність терапії визначає лікар-дерматолог.

видалення новоутворів
Шкіра

Видалення папілом, бородавок, невусів та інших новоутворів шкіри проводиться апаратом SURGITRON (EllmanInc, США).

Сургітрон, що використовується в МЦ «Боголюби» єдиний в області з можливістю точного електронного регулювання потужності на кожному режимі роботи.

Дерматоскопія в нашому медичному центрі проводиться інноваційним цифровим дерматоскопом DERMASKOPE polarizer HR 200 (DinoLiteEurope, Нідерланди), який дозволяє обстежувати новоутворення при різній степені збільшення (від 10х до 200х) та спеціальному поляризуючому антибліковому освітленні.

Цифрова технологія дозволяє зберігати дерматоскопічні зоображення в індивідуальній базі даних кожного пацієнта , роздруковувати їх та , при необхідності , консультуватись з провідними спеціалістами в Україні та Нідерландах ( KSYOSTeleMedicalCentre, Антверпен , Нідерланди).

Шкіра
Surgitron

Сургітрон (Surgitron)- - це апарат радіохвильової хірургії виробництва американської фірми «ELLMAN International». Використовується для видалення бородавок, папілом, невусів, ділянок дисплазії (ерозії) шийки матки.

Метод лікування сургітроном називається радіохвильова хірургія, радіохвильова коагуляція або радіохвильова ексцизія.

Основа роботи сургітрона - радіохвилі високої частоти (4,0 МГц). Такі хвилі викликають випаровування рідини всередині клітин шкіри або слизової оболонки. Тобто фактично випаровуються самі клітини. При цьому навколишні клітини, на які радіохвиля не спрямована, не травмуються. Тому і наслідки м'якші - частота виникнення рубців на шкірі після впливу радіоножа значно менша, ніж після впливу лазера чи інших методів.

Саме тому радіохвильове лікування часто використовується на обличчі, на шийці матки і на статевих органах, особливо у жінок, не що народжували. Тобто там, де дуже ніжна і тонка шкіра або слизова, і де небажано формування рубців.

Чому використання радіоножа вважається найкращим на сьогодні серед усіх методів видалення різних утворів на шкірі?

- - При використанні електрокоагулятора отримуємо також і опік навколишніх тканин (висока температура робочого елемента , тривалий час його контакту із шкірою) і , як результат : довготривалі больові відчуття в місцях видалення , довгий період заживлення , більша ймовірність утворення рубців.

- - При використанні рідкого азоту (кріохірургія) на місці впливу утворюється пузир (часто з кров’ю), сильна біль в після видалення на протязі до двох днів , довготривале заживлення , утворення рубців.

- - При використанні лазера рана дещо довше заживає , більша ймовірність утворення рубців, але найважливіше – немає точного контролю із сторони лікаря за глибиною впливу.

показання до радіохвильвої хірургії
Як проходить процедура видалення папілом,
бородавок, невусів чи інших патологічних утворів шкіри?
1 Обробка шкіри антисептиком
2 Місцева анестезія анестетиком (ультракаїн). Анестетик вводиться в шкіру шприцом з найтоншими голками або шляхом нанесення спеціального крему з анестетиком.
3 Проходить 3-5 хвилин для повного знеболення шкіри.
4
Лікар підбирає хвилевід, і за допомогою апарату «Сургитрон» і робить видалення утвору. Видалений елемент можна відправити на гістологічне дослідження, особливо якщо є сумніви з приводу його злоякісного переродження. Та після такого видалення може утворитися невеличкий рубець. Також папілому можна видалити сургітроном, плавними фракційними рухами, знімаючи її тканини шар за шаром. В цьому випадку видалення проводиться під контролем зору, пошарово, не заглиблюючись в глибокі шари шкіри. Тому і рубець в таких випадках практично відсутній. Обробка шкіри антисептиком.
5 За допомогою кулькового хвилевода плавними рухами лікар видаляє залишки утвору на шкірі, вирівнюючи рану.
6 Після видалення лікар обробляє рану водним розчином хлоргексидину або фукорцином (або іншим антисептиком).
! Гістологічне дослідження елементів чи їх частин проводиться тільки після їх повного видалення!
Що робити після видалення невусу (або папіломи) радіоножем? У першу добу виключити попадання води та обробляти рану антисептиком (водний хлоргексидин, або фукорцин, або інший розчин, який порадить вам лікар).Після утворення кірочки і до того часу , коли вона відпаде – обробляти шкіру антисептиком, який порадить вам лікар
Дерматоскопия
 • Дерматоскопія – це неінвазивний (без видалення чи навіть мінімального пошкодження) метод обстеження шкіри, а точніше новоутворень на ній. Проводиться вона дерматоскопом, за допомогою якого оцінюється стан новоутворень, колір , структура епідермісу і більш глибоких шарів шкіри. Метод дозволяє діагностувати на ранніх стадіях (коли зміни неозброєним оком непомітні) злоякісні пухлини шкіри і, в тому числі, меланому.
 • – Для пігментних утворень шкіри (родимок) чутливість методу дерматоскопії становить близько 96%. Результати багатьох досліджень довели, що використання дерматоскопії збільшує кількість постановки правильного діагнозу більш ніж на 40%. Однак, є випадки, коли дерматоскопія не є ефективним методом діагностики (наприклад при діагностиці підшкірних новоутворень шкіри, таких як ліпом і інших).
 • – Протипоказань для проведення методу дерматоскопія немає. При дослідженні використовується оптична система, джерело поляризованого світла і, при необхідності, спеціальна рідина (іммерсія). Контактна поверхня дерматоскопи розміщується на поверхні утвору , після чого проводиться фіксація цифрового дерматоскопічного знімка.
 • – Дерматоскопія абсолютно нешкідлива для вагітної або годуючої жінки. Деякі дослідники відзначають активацію зростання родимок під час або після пологів, що доводить необхідність проведення скринінгового обстеження у жінок в такі періоди життя.
Доброякісна Злоякісна
Симетрична
Асиметрична
Чітко окреслена
Нечітко окреслена
Рівно забарвлена
Нерівно забарвлена
Менше 6 мм
Понад 6 мм
Звичайна родимка
Зростаюча родимка
Обстеження необхідно проводити в таких випадках :
 • – у вас з'явилася швидко зростаюча родимка або існуюча родимка змінила свої характеристики (форму, колір, розміри) за невеликий проміжок часу;
 • – ви травмували родимку;
 • – ви вирішили видалити родимку з естетичних показаннями, але хочете бути впевнені, що це безпечно;
 • – у вас велика кількість родимок (> 50) і постійно з'являються нові;
 • – у ваших близьких родичів була діагностовано меланому або інший рак шкіри;
 • – у вас вроджена родимка в місцях хронічного тертя, яка іноді запалюється;
 • – просто хочете бути впевнені в доброякісності шкірі.
В нас на сайті також шукають: прийом та консультація лікаря-дерматолога, лікування акне, шкірний лікар дерматолог-венеролог, видалення доброякісних новоутворень шкіри, лікар дерматолог-венеролог, видалення папілом лазером, прийом лікаря дерматолога, лазерне видалення новоутворень, консультація дерматолога, лікування грибкових захворювань шкіри, прийом лікаря дерматолога-венеролога, дерматологічні проблеми шкіри, діагностика та лікування захворювань шкіри, лікар дерматовенеролог.

Корисна інформація "Дерматовенерологія"

Наші партнери
Вверх