ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7690 користувачів
Таня2021-04-05
Були 1 раз на прийомі у Патія! З приводу не можем завагітніти. Написали 1. спермограму здали. Висновок звернутись до репродуктолога чи уролога. До кого правильно звернутись.? 2. жінці здати ЛГ, ФСГ, АМГ ,ПРЛ- 2-3 день мц. З 10 дня мц- фолікулометрія з підрахунком к-сті фолікулів! Кров ми здали. Трохи перекрутилось в голові що означає на 2-3 день мц- і з 10 дня мц-.
Тетяно, 2-3 мц - це день місячного циклу. Першим днем вважають той день, коли почалися місячні. Чоловікові слід звернутися до уролога. А потім - з результатами спермограми і разом з Вами - до репродуктолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2021-04-05
Доброго дня, хочу запитати, чи проводите операцію по варикозному розширенню вже вагітним?
Ні, Олено. Ви можете звернутися до судинного хірурга після пологів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сніжана2021-04-04
16 років,був незахищений статевий акт в період овуляції, через деякий час робила тест негативний, проте затримка 3 місяці,місячні перший рік
Cніжнано, з цього приводу слід звернутися на огляд до гінеколога для діагностики причин проблеми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2021-04-03
Доброго вечора. Випадіння матки. 64 роки. Зараз використовується утримуюче кільце. Яке змінює лікар кожні 3-4 тиждні, що є чим далі тим більше не зручно. Хочу зробити обстеження і отримати консультацію, що робити далі ? Можливо операція ? Яка ціна операціі?
Так, Валентино, звичайно, Ви можете пройти у нашому центрі усі необхідні обстеження та отимати консультацію фахівця із Вашого питання. Оперативне лікування опущення (пролапсу) жіночих статевих органів (все включено*, окрім анестезії) коштує 15 828 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2021-04-03
Мені 29. 2-й рік стоїть спіраль. Останні кілька місяців кров'янисті виділення на 11-18 день циклу, ниючі болі внузу живота. Потрібно терміново видаляти спіраль? Може це бути ендометріоз? Мазок показує кольпіт і молочницю.
Катерино, для діагностики проблеми та вирішення питання доцільності видалення спіралі Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2021-04-03
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, що робити, якщо поставлений діагноз - вузлова міома матки ( на передній стінці, трансмурально, з центрипітальним ростом, вузлм 24мм, 25 мм, один з них дещо деформує порожнину, по передній стінці, вище внутрішнього вічка, трансмурально, вузол 30мм, по задній стінці, трансмурально, вузол 15 мм
Ольго, Вам сілд звернутися на очну консультацію до гінеколога для вирішення питання доцільності оперативного видалення цих вузлів чи призначення медикаментозної терапії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Светлана2021-04-01
Здравствуйте, Иринка У меня такой вопрос, 9 марта три дня прошли месячные 28 марта снова пошли, но как ни странно только с утра, а вечером и ночью прокладка чистая. Температуры нет, усталости как токовой тоже нет.
Світлано, з приводу діагностики Вашої проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн спеціалісти центру не діагностують. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2021-03-30
Доброго дня) Мені 54роки. Менопауза. Приймала «Aнжелік». Зараз його немає в аптеках( Скажіть будь ласка яким препаратом можна терміново замінити. Запис на прийом лише на кінець квітня. Не хочеться втрачати час.
Даний препарат можна замінити «Фемостоном».
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2021-03-29
Була затримка пмс, в перший день пмс пішли згустки білі з чорними точками, інтиму не було давно , це норма? Чи варто звертатися в лікарню?
Ірино, онлайн ми не можемо діагностувати причини Вашої проблеми. Вам варто звернутися на огляд до гінеколога. Запис на прийм до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Василь2021-03-25
Вчора ввечері в господарстві на курей стався напад лисиці. Вона вбила кілька кур і коли я зранку оглядав господарство то ходив по остатках пір'я. І коли я знімав взуття, то забруднив брудом з взуття руку де було кілька свіжих подряпин. Тепер сиджу і переживаю.Чи можливе зараження сказом?
Для передачі сказу потрібен прямий контакт із слиною зараженої тварини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх