ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7689 користувачів
Христина2024-01-16
Чи можна пити алкоголь при молочниці?
Христино, так, алкоголь не чинить впливу на збудника кандидозу. З приводу проблеми Вам варто звернутися на огляд до гінеколога для призначення лікування та точної діагностики.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Настя2024-01-16
Доброго дня. Під час інтимної близькості різко заболів низ живота з правої сторони. Такого раніше ніколи не було. З партнером раніше також все було чудово. Був 6 день місячних. Що це може бути?
Анастасіє, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на огляд до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Nata2024-01-16
Доброго дня Діагноз інтрамурально-субсерозна множинна лейоміома матки( 4 вузли) найбільший субсерозний вузол 42-48 мм, неможу завагітніти 6 місяців, чи саме причина в ньому та потрібно його видаляти ?
Так, це може бути причиною, рекомендовано видалити такого розміру вузли. У нас це можна зробити лапароскопічно
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана
до статті Субмукозна міома
2024-01-16
Добрий вечір.У мене виявлено інтрамурально-субсерозний вузол на передній стінці зліва в ділянці перешийка матки розміром 47×32×31мм.Чи потрібно видаляти матку?
Так, у нас можна зробити таку операцію із збереженням матки та дітородної функції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
до статті Завмерла вагітність
2024-01-15
Доброго вечора на терміні 10 тижнів в1 день була на узі і сказали немає серцебиття і перестав рости плід приблизно 2 тижні назат сказали іти додому прийти через 10 дні я дуже переживаю шо мені робити в такій ситуації.
Ви можете звернутися на УЗД до іншого спеціаліста, щоб підтвердити чи спростувати діагноз, якщо у Вас є сумніви з цього приводу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тамара2024-01-15
Вітаю! Дівчинка-підліток (15 років) проблемна шкіра обличчя (акне). Чи приймає лікар з такою проблемою?
Так, Ви можете записатися в телефонному режимі на консультацію до дерматолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2024-01-15
Через 1,5 тижні після статевого акту була в гінеколога і робили трансвагінальне узд. Зараз затримка місячних. Чи є вірогідність вагітності? Чи було б тоді на узд видно?
Ірино, то надто маленький строк, щоб було помітно на УЗД. Вам варто зробити високочутливий тест на вагітність або задати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Єгор
до статті Хвороба Пейроні
2024-01-15
Доброго дня, хочу поцікавитись ціною операції на даний момент
Хірургічне лікування хвороби Пейроні (без вартості імпланта) (все включено*, окрім анестезії) - 26 450 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лєра2024-01-14
Доброго дня. У мене цикл триває 21-22 дня,секс був 3 грудня(ми предохранялись),але зараз затримка 3 день,чи можу я бути вагітна, чи просто змінюється цикл
Лєра, для діагностики вагітності Вам варто скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення або здайте кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасія2024-01-14
Після медикаментозного аборту набирають вагу? Чи можливий летальний кінець після?
Анастасіє, сам медикаментозний аборт не приводить до збільшення ваги, таке явище можливе лише на фоні гормональної дисфункції, яка може виникнути після штучного переривання вагітності. Летальний кінець - то дуже серйозне ускладнення, шанс на яке статистично становить 0,1 %. Звичайно, ніхто не зможе Вам надати гарантій абсолютної безпеки, кожен організм індивідуально реагує на це.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх