ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Пластика короткої вуздечки - френулопластика

Пластика короткої вуздечки - френулопластика

Кількість переглядів: 7529

Як і передбачає сам термін, коротка вуздечка - це анатомічна особливість, при якій вуздечка крайньої плоті є вкороченою в порівнянні з нормою. Дана умова може призвести до диспареунії (біль при статевому акті), дискомфорту під час ерекції, передчасної еякуляції.
Перш ніж продовжити обговорення проблем короткої вуздечки, слід нагадати, що ж це таке. Вуздечка статевого члена являє собою тонку пластинку, яка з'єднує головку з крайньою плоттю. Це особливо чутлива ерогенна зона. Коли статевий член ерегований, вуздечка відіграє певну роль у сексуальній динаміці: вона обмежує здуття крайньої плоті, що забезпечує правильне ковзання останньої по голівці статевого члена; завдяки багатій іннервації ця область дозволяє відчувати задоволення під час статевого акту або відчувати біль, якщо член піддається насильницької механіці.
Коротка вуздечка ускладнює оголення головки і нормальне ковзання крайньої плоті. Більш того, в подібних ситуаціях ймовірність самовільного розриву самої вуздечки збільшується, що веде до кровотечі. А повторювані мікротравми під час статевого акту відповідають за рубцювання крайньої плоті. При занадто короткій вуздечці також можливий вигин головки статевого члена вниз.
Коротка вуздечка лякає багатьох чоловіків, оскільки створює значні психологічні проблеми в сексуальній сфері. При даному стані пацієнт повинен пройти андрологічне обстеження, після якого йому буде рекомендована френулотомія або френулопластика.
Френулотомія - операція, сенс якої полягає в перерізанні вуздечки крайньої плоті, після чого краї розрізу зашивають. Інший тип втручання, якому дають перевагу фахівці МЦ «Боголюби», - це френулопластика, класична процедура якої включає в себе:

 • розсічення вуздечки статевого члена. Розріз може бути поперечним Z-подібним або Y-подібним;
 • ремоделювання вуздечки статевого члена;
 • накладення швів в поздовжньому напрямку;
 • накладення захисної пов'язки на статевий член.

Тривалість процедури становить від 15 до 30 хвилин.
Вибір між загальною і місцевою анестезією залишається за хірургом, який виконує втручання. На цей вибір впливають такі фактори, як складність ремоделювання та вік пацієнта.
Завдяки френулопластиці у пацієнта вуздечка набуває нормального розміру і повністю відновлюється функціональність члена.

Підготовка до френулопластики

Френулопластика вимагає спеціальної підготовки, яка складається з: аналізів крові, сечі і ЕКГ, які використовуються для оцінки стану здоров'я пацієнта, його готовності до хірургічних маніпуляцій. Лікар, який проводить френулопластику, повинен бути проінформований пацієнтом щодо алергії на седативні засоби, анестетики та інші ліки, наявності серцевих і хронічних захворювань. Це фундаментальні відомості необхідні для успішного проведення маніпуляції.
Передопераційні інструкції для майбутніх пацієнтів включають в себе ряд вимог. Так, наприклад, в обов'язковому порядку припиняється прийом всіх тих лікарських препаратів, які здатні змінити нормальний процес коагуляції (аспірин, варфірін і т.п.), так як вони можуть викликати серйозну втрату крові.
Пацієнт повинен кинути курити, так як сигаретний дим збільшує ризик інфекцій, що виникають в результаті хірургічних розрізів, крім того він змінює приплив крові до шкіри і уповільнює загоєння вищезазначених розрізів. На думку експертів, курці повинні почати утримання від куріння як мінімум за 2 тижні до операції та продовжувати ще 2 тижні після втручання.
Останній прийом їжі перед френулопластикою - це вечеря за день до операції. Повне утримання від їжі - не менше 8 годин.

Післяопераційний етап

Перші кілька годин після операції збігаються з появою і поступовим збільшенням больового відчуття в статевому члені. Цей біль - нормальний наслідок операції, він зникає протягом 1-2 днів. Анатомічна область операції може бути набряклою, що триває 2-3 дні. Іноді набряк супроводжується появою невеликих бульбашок біля швів, але це теж ознаки тимчасового характеру. Шви знімають через 7-10 днів після накладення.
Після френулопластики, для успішної реабілітації, пацієнт повинен, принаймні, на 3 тижні відмовитися від сексуальної активності, мастурбації та уникати фізичних навантажень. Через 6 тижнів можна вважати, що пацієнт повністю видужав.

9      4
Що ми пропонуємо у Вашому випадку? Розкажіть нам про Вашу проблему і ми Вам допоможемо! Розповісти про свій випадок
Записатись на прийом
Алекс 2022-11-13
Скільки буде коштувати підрізати вуздечку крайньої плоті?
Пластика уздечки (все включено*, окрім анестезії) коштує 4 795 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

С 2021-03-11
чи можна робити плаcтику вуздечки після 40 років
Так, можна, якщо в цьому є потреба.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Яна 2021-01-25
Чи можна у вас зробити операцію дитині збільшити вуздечку?
Ні, Яно. У центрі оперують лише дорослих пацієнтів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Василь 2021-01-07
Скільки буде коштувати підрізати вуздечку крайньої плоті
Пластика уздечки (все включено*, окрім анестезії) коштує 2 770 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1171)
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
 • Аліна Доброго дня! Яка вартість прийому лікаря - гінеколога з узі та мазками?
Наші партнери
Вверх