ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Пластика короткої вуздечки - френулопластика

Пластика короткої вуздечки - френулопластика

Кількість переглядів: 1651

Як і передбачає сам термін, коротка вуздечка - це анатомічна особливість, при якій вуздечка крайньої плоті є вкороченою в порівнянні з нормою. Дана умова може призвести до диспареунії (біль при статевому акті), дискомфорту під час ерекції, передчасної еякуляції.
Перш ніж продовжити обговорення проблем короткої вуздечки, слід нагадати, що ж це таке. Вуздечка статевого члена являє собою тонку пластинку, яка з'єднує головку з крайньою плоттю. Це особливо чутлива ерогенна зона. Коли статевий член ерегований, вуздечка відіграє певну роль у сексуальній динаміці: вона обмежує здуття крайньої плоті, що забезпечує правильне ковзання останньої по голівці статевого члена; завдяки багатій іннервації ця область дозволяє відчувати задоволення під час статевого акту або відчувати біль, якщо член піддається насильницької механіці.
Коротка вуздечка ускладнює оголення головки і нормальне ковзання крайньої плоті. Більш того, в подібних ситуаціях ймовірність самовільного розриву самої вуздечки збільшується, що веде до кровотечі. А повторювані мікротравми під час статевого акту відповідають за рубцювання крайньої плоті. При занадто короткій вуздечці також можливий вигин головки статевого члена вниз.
Коротка вуздечка лякає багатьох чоловіків, оскільки створює значні психологічні проблеми в сексуальній сфері. При даному стані пацієнт повинен пройти андрологічне обстеження, після якого йому буде рекомендована френулотомія або френулопластика.
Френулотомія - операція, сенс якої полягає в перерізанні вуздечки крайньої плоті, після чого краї розрізу зашивають. Інший тип втручання, якому дають перевагу фахівці МЦ «Боголюби», - це френулопластика, класична процедура якої включає в себе:

 • розсічення вуздечки статевого члена. Розріз може бути поперечним Z-подібним або Y-подібним;
 • ремоделювання вуздечки статевого члена;
 • накладення швів в поздовжньому напрямку;
 • накладення захисної пов'язки на статевий член.

Тривалість процедури становить від 15 до 30 хвилин.
Вибір між загальною і місцевою анестезією залишається за хірургом, який виконує втручання. На цей вибір впливають такі фактори, як складність ремоделювання та вік пацієнта.
Завдяки френулопластиці у пацієнта вуздечка набуває нормального розміру і повністю відновлюється функціональність члена.

Підготовка до френулопластики

Френулопластика вимагає спеціальної підготовки, яка складається з: аналізів крові, сечі і ЕКГ, які використовуються для оцінки стану здоров'я пацієнта, його готовності до хірургічних маніпуляцій. Лікар, який проводить френулопластику, повинен бути проінформований пацієнтом щодо алергії на седативні засоби, анестетики та інші ліки, наявності серцевих і хронічних захворювань. Це фундаментальні відомості необхідні для успішного проведення маніпуляції.
Передопераційні інструкції для майбутніх пацієнтів включають в себе ряд вимог. Так, наприклад, в обов'язковому порядку припиняється прийом всіх тих лікарських препаратів, які здатні змінити нормальний процес коагуляції (аспірин, варфірін і т.п.), так як вони можуть викликати серйозну втрату крові.
Пацієнт повинен кинути курити, так як сигаретний дим збільшує ризик інфекцій, що виникають в результаті хірургічних розрізів, крім того він змінює приплив крові до шкіри і уповільнює загоєння вищезазначених розрізів. На думку експертів, курці повинні почати утримання від куріння як мінімум за 2 тижні до операції та продовжувати ще 2 тижні після втручання.
Останній прийом їжі перед френулопластикою - це вечеря за день до операції. Повне утримання від їжі - не менше 8 годин.

Післяопераційний етап

Перші кілька годин після операції збігаються з появою і поступовим збільшенням больового відчуття в статевому члені. Цей біль - нормальний наслідок операції, він зникає протягом 1-2 днів. Анатомічна область операції може бути набряклою, що триває 2-3 дні. Іноді набряк супроводжується появою невеликих бульбашок біля швів, але це теж ознаки тимчасового характеру. Шви знімають через 7-10 днів після накладення.
Після френулопластики, для успішної реабілітації, пацієнт повинен, принаймні, на 3 тижні відмовитися від сексуальної активності, мастурбації та уникати фізичних навантажень. Через 6 тижнів можна вважати, що пацієнт повністю видужав.

2      4
Що ми пропонуємо у Вашому випадку? Розкажіть нам про Вашу проблему і ми Вам допоможемо! Розповісти про свій випадок
Записатись на прийом
С 2021-03-11
чи можна робити плаcтику вуздечки після 40 років
Так, можна, якщо в цьому є потреба.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Яна 2021-01-25
Чи можна у вас зробити операцію дитині збільшити вуздечку?
Ні, Яно. У центрі оперують лише дорослих пацієнтів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Василь 2021-01-07
Скільки буде коштувати підрізати вуздечку крайньої плоті
Пластика уздечки (все включено*, окрім анестезії) коштує 2 770 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (796)
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
 • Лідія Я задоволена відношенням персоналу,вічливі і професійні, а особливо лікар Петровський Вадим Валентинович,дякую вам за все.
 • Анна Дуже вдячна клініці за надані послуги. Все пунктуально, професійно, персонал дуууже уважливий і приємний. Дівчата на ресепшені диво! Особливу подяку хочу висловити гінекологу Катерині Віталівні Лікар ...
 • Інна Доброго дня,чи робите ви лапероскопію ендометріоїдна кіста яєчника,і яка його ціна??
 • Тетяна Скільки коштує ЕКЗ ?
 • Марія Доброго дня. Чи здійснюється в вашому закладі лапароскопія жовчного міхура? Яка ціна операції?
Наші партнери
Вверх