ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7424 користувачів
Вікторія2020-04-19
Доброго дня! Яка ціна корекції малих статевих губ?
Інтимопластика малих статевих губ коштує 8 050 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2020-04-18
Доброго дня! 20 тиждень вагітності, дитинка раз активно рухається, і буває, що я її зовсім не чую десь добу. Це нормально?
Вікторіє, таке явище може мати місце. Якщо Вас це непокоїть, зверніться на очну консультацію до гінеколога, який веде Вашу вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2020-04-18
Доброго дня! В мене запідозрили позаматкову вільну рідину 37мм, зараз я вагітна 5тиж. Боюсь, що та рідина мені загрожує, до кого я можу звернутись? І перевірити чи все впорядку з вагітністю, чи можна звернутись до Петровського В.В?
Так, Вікторіє, можна. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Нина2020-04-18
Доброго дня. Сьогодні у мене 13 день затримки. Остання близькість була 23 лютого без еякуляції. Потім 3 березня була менструація, начебто нічого незвичайного в ній не було, все як завжди. Після, самопочуття було нормальне, як завжди. Перед затримкою в мене були 1 день виділення як перед менструацією і тянуло живіт. Мій цикл бул не зовсім регулярний. Я користуюся програмою "Flo" (жіночий колендар), і він вирахував довжину циклу в 33 дні. В мене він міг тривати 28-29, 33-32-35 днів. Найдовша затримка була 5 днів, а так або взагалі не було її, або 1-2 дні (рідко). На 3-4 день цієї затримки, я почала дуже нервувати, від нервів аж трусило (я ще не готова просто), думала, що вагітна, почала читати симптоми вагітності, і у мене уже піднялась температура до 37 (в ті дні коли я почала думати і переживати), але зробила тест (на нього просто треба було спустити сечу, і чекати. Чутливість 10. Його я робила на 9 день затримки) була одна полоска. Тоді я заспокоїлась і почувала себе чудово. Консультувалась онлайн з гінекологом, вона казала що я себе накручую, і потрібно відпустити ситуацію на декілька днів. Проблема в тому, що на 8 чи 9 день затримки, я почала відчувати дискомфорт у нижній лівій частині живота. Таке відчуття було ніби вздуття. Я не звертала на це увагу. Зараз же, я починаю дуже переживати, що з жіночим здоров'ям не все добре. Мені 18 років. Симптомів вагітності не було. Ні тошноти, ні дивних виділень, груди такі як були і нічого не виділялося. Я почала нервувати знову уже як два дні (сьогодні 18 квітня), і знову відчуваю температуру, поміряла- 37,1. Ще я міряла базальну температуру тіла десь на 6 день затримки, була 36,6. Зараз до лікаря йти небезпечно через карантин, і я не знаю, що мені робити. Допоможіть будь ласка, можливо я щось погано пояснила, можете задати питання на яке я чесно відповім. Можливо температура в мене через нерви (бо я помічаю її, як починаю переживати). харчування, настрій все як було. Зараз єдине, що я відчуваю- це дискомфорт у низу живота зліва. У день менше відчуваю коли ходжу (може просто не менше звертаю увагу) це не схоже на біль, і сильно не докучає. І сьогодні температура є...
Ніно, для діагностики вагітності Ви можете скористатися ще кількома високочутливими аптечними тестами, або здати кров на хоріонічний гонадотропін. Онлайн ми не можемо вияснити причину Вашої проблеми. Ви можете звернутися на очну консультацію до наших спеціалістів, зробити УЗД органів малого тазу, здати мазки. Під час карантину центр працює у звичайному режимі. Запис до гінеколога - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мар'яна2020-04-17
Добрий день.Вагітна на 29 тижні, поправилася на 7 кг за сім місяців.Зараз вага дитини 1750 г це занадто багато і чи шкідливо для дитини?
Мар'яно з цього приводу Вам слід проконсультуватися із лікарем, який веде Вашу вагітність, оскільки від ознайомлений із Вашим анамнезом і тривалий час спостерігає динаміку стану.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2020-04-17
Здравствуйте , больше месяца назад сделали криодеструкцию. Прописали начать пить в первый- второй день месячных после крио Дроспифем 30. Пью его уже около месяца . До крио и приёма таблеток никаких проблем не было. Недели полторы-две назад началась с трудом заметная боль внизу живота. Сегодня же боль сильная, приступообразная, не похожа на боль перед месячными Хватает внизу живота и режет, через несколько секунд отпускает. Что мне делать? Что это может быть? Может ли быть побочка от приёма таблеток?
Так, Юліє, серед переліку побічних ефектів препарату при його тривалому прийомі в інструкції зазначаються абдомінальні болі. Стосовно доцільності його подальшого прийому проконсультуйтеся у лікуючого лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-04-17
Добрий день. Хочемо робити ЕКО у вас,з чого почати,до кого звернутись?
Оксано, Вам разом із чоловіком слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям 5 днів до здачі аналізу. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-04-17
Добрый день! Пожалуйста, помогите разобраться. Поступила в гинекологическое отделение 20 февраля в 6 недель беременности с небольшим кровотечением, затем были мажующиеся выделения коричневого цвета, на смену которым пришли желтые. Поставили угрозу прерывания. После первичного осмотра гинеколог заметила полип, УЗИ не подтвердило. Лечили Прогинорм ОВО 2х200, Прегнамагнекс, Фолиевая кислота, Эмфатал, Но-шпа, Вибуркол. Анализ на бакпосев был хороший, ХГЧ тоже, щитовидка в порядке. После плохого мазка в отделении врач назначил свечи Лименда, на 6-й день после свечи появилась капля крови. УЗИ показало, что с эмбрионом все нормально, отслойки нет. При посещении участкового врача (срок уже был 12 недель) обнаружен полип, УЗИ-скрининг у другого специалиста подтвердило полип в цервикальном канале, ребенок развивается без каких-либо хромосомных и других аномалий и отклонений. Мазки были идеальные, общие анализы мочи и крови тоже, генетический скрининг отличный, желтые выделения прекратились, но после колькоскопии врач поставит дисплазию, какая степень ничего не уточнял, при этом обратил внимание, что полипа уже не видно. Пришли анализы, которые меня пугают. Беременность очень долгожданная и желанная, не беременела больше шести лет, возраст – 36 лет. Чувствую себя неплохо, токсикоза особого не было, герпесом не болела, гепатит – отрицательный, липидограмма – отличная, ЭКГ – все в норме. Последний осмотр у гинеколога был в сентябре 2019 – ничего не было обнаружено. Срок беременности на данный момент – 15 недель. Пугают онкодиспансером. Два месяца непроходящая депрессия из-за бесконечных анализов и «пугалок». Результаты анализов крови: anti-Toxo IgG скринінг 24.70 anti-Toxo IgM 0.043 anti-HSV(1+2) IgG, скрининг 9.82 anti-CMV IgG, скрининг 3.98 anti-CMV Ig M 0.10 anti-Chlamydia trachomatis IgA 0.14 anti-Mycoplasma hominis IgG 0.10 anti-Ureaplasma urealiticum IgG 0.10 anti Mycoplasma pneumoniae IgM 0.10 Результаты ПЦР: Наименование Результат Ед. Норма Откл. 2010.ВПЧ высокого онкогенного риска (HPV, типы 16,18,31,33,35,39,45, 52, 58,59, 67), определение ДНК Не обнаружено --- Не обнаружено 20361. Chlamidia trachomatis (Хламидиа трахоматис), Mycoplasma genitalium (Микоплазма гениталиум), Ureaplasma spp (Уреаплазма), определение ДНК (качественное) - Chlamidia trachomatis (Хламидиа трахоматис), определение ДНК (урогенитальный соскоб) Не обнаружено не обнаружено - Mycoplasma genitalium (Микоплазма генеталиум), определение ДНК (урогенитальный соскоб) Не обнаружено не обнаружено - Ureaplasma spp (Уреаплазма), определение ДНК (уроген-й соскоб) Обнаружено не обнаружено Спасибо огромное, уже не сил.
На даний час, з огляду на результати аналізів та обстежень, у Вас здорова вагітність, Вам варто менше хвилюватись, для майбутньої дитинки важливо, щоб мама була в хорошому настрої.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-04-17
Добрий вечір. Плануємо ЕКО. Підкажіть,до якого лікаря записатись на прийом?
Оксано, записатися слід до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми - не вживати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну та не жити статевим життям зе 5 днів до візиту. Вам - спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2020-04-17
Доброго дня. Підскажіть будь ласка! Я приймаю гормональні таблетки "Медіана" вже досить давно і під час прийому таблеток пішли місячні до завершення прийому залишилося 3 дні! Це щось серйозне? Що мені робити?
Софіє, зверніться з цього приводу на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (867)
 • Людмила Доброго вечора!Мені 30 років.Маю двох здорових діток 11 та 8 років(обоє шляхом кесаревого розтину).6 років тому була апоплексія правого яєчника, який зашили.Також тоді одночасно перев'язали труби. Зар...
 • Ларіса Порадьте будь ласка, як правильно і до кого записатись до вас на обстеження, якщо поставили діагноз "Гідросальпінкс"?!
 • Наташа Скажіть,б.ласка до якого розміру фібровузол можна видалити із збереженням матки
 • Людмила Доброго дня.Скажіть будь ласка приплизну вартість кругової блефаропластики
 • Марія Чи можна до вас на прийом якщо немає вакцини??
 • Маша Чи можна здати аналізи і провести ехосонографію в той самий день?
 • Маша Які аналізи необхідно зробити перед проходженням ехосонографії?
 • Валя Добрий вечір , мені потрібно зробити операцію удалити кісту у лівому яйнику можливо і удаленя обох яйників,кіста 72/57 скажіть яка може бути ціна.Дякую.
 • Тетяна Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можу я бути донором яйцеклітини, якщо група крові резус " "?
 • Богдана Добрий вечір. Було 2 завмерлі вагітності. (Перед цим є здорова дитина). До якого обстеження підготуватися для планування вагітності?
 • Вікторія Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи роблять у вас гістеросальпінгоргафію(УЗД прохідності маткових труб) і яка ціна цієї процедури.
 • Любов А яка вартість обстеження фімброми перед операцією і наркоз ? І що потрібно з собою мати ?
 • Віка Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна записатися на прийом до лікаря Юрія Богдановича-ендоскопіста?
 • Алла Доброго дня, скажіть будь ласка, яка ціна операції видалення грижі стравоходного отвору діафрагми?
 • Любов Доброго вечора скажіть будь-ласка яка ціна видалення фімброми матки вже великих розмірів?
 • Наталія Чи є можливість за ваші послуги розрахуватися карткою,чи лише готівкою?
 • Інна Яка ціна підтяжка шиї?Та нижньої частини лиця
 • Ірина Доброго дня у ва лікар Щипко,кричить до пацієнтів,неможна заспокоїти людину,а навпаки добити
 • Оксана Доброго вечора. Яка повна ціна видалення поліпа на шийці матки? Що в ціну входить?
 • Анастасія Доброго дня, яка ціна видалення спайок на матковій трубі лапароскопічним методом???
Наші партнери
Вверх