ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Наталія2020-03-13
В мене проблеми зі щитовидною залозою -ТТГ -7.З, ВІК 50 РОКІВ, менопауза, патологічний клімакс, чи зможу попасти на прийом до лікаря, який є фахівцем у даних питаннях?
Наталіє, у нас у штаті є гінеколог-ендокринолог Пец Л. А., Ви можете записатися до цього фахівця на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія Мачулін2020-03-13
Доброго дня,після завершення ГВ, менструальний цикл не відновився. Чи можлива вагітність, якщо статевий акт був 13 лютого, на даний час тест негативний.
Надіє, щоб бути остаточно впевненою в діагностиці вагітності Вам слід зробити кілька високочутливих аптечних тестів, які показують результат уже на 8 день запліднення, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віра2020-03-13
Доброго ранку! Скажіть , будь ласка, якщо минулого місяця в мене як би не було овуляції( робила УЗД в кінці цикла, жовтого тіла виявлено не було) , в мене ендометріоїдна кіста правого яєчника, а домінував лівий яєчник в минулому місяці і при цьому овуляції не відбулося, роблю тест на вагітність показує другу не чітку лінію, чекаю місячних( мали бути вчора) поки нема.Чи може це бути вагітність?
Віро, щоб бути остаточно впевненою в діагностиці вагітності Вам слід зробити кілька високочутливих аптечних тестів, які показують результат уже на 8 день запліднення, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2020-03-13
Добрий день! Якщо записуватися до Вас на лапароскопію, то попередньо необхідно приїхати на консультацію? Та як бути з аналізами: все робиться у Вас чи я можу, згідно Вашого переліку, здати їх за місцем проживання?
Валентино, аналізи Ви можете здати ц нас, або за місцем проживання, як Вам зручніше. Спочатку слід записатися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юрій2020-03-12
Добрий день.Скільки коштує біопсія простати? Куди направляються аналізи?Як повідомляють результати?
Юрію, вартість - 1455 грн. Аналізи виконуться в Луцьку, при необхідності перенаправляємо на Київ. Результати повідомляємо особисто пацієнту.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2020-03-12
Добрий день! Мені 32 роки, дітей не маю. Маю такі результати досліджень:обстеження проведено на 18-й день МЦ. Тіло матки розміщене в антефлексію, розміри (без врахування субсеродних вузлів): довжина 64 мм, передньо-задній 52 мм, ширина 65 мм, контури чітки нерівні, структура міометрію неоднорідна за рахунок фіброматозних змін: по лівій боковій стінці візуалізуються субсеродні фіброматозні вузли розмірами 22х16 мм, 60х54 мм, 43х30 мм (модливо на ніжці), в ділянці дна - субсеродні фіброматозні вузли розмірами 20х17 мм, 33х25 мм, по задній стінці - інтрамурально-субсеродні фіюроматозні вузли розмірами 15х12 мм, 41х32 мм, по правій боковій стінці, ближче до шийки - інтрамуральний фіброматозний вузол розмірами 12х10 мм та субсеродний фіброматозний вузол діаметром 23 мм, по правій боковій стінці - інтрамуральний фіброматозний вузол розмірами 15х17 мм та субсеродний фіброматозний вузол розмірами 41х30 мм. Ендометрій товщиною 14,7 мм, онорідний, відповідає фазі МЦ. Шийка матки довжиною 34 мм, містить парацервікальну кісту діаметром 5 мм. Правий яйник розмірами: 43х24 мм, містить жовте тіло розмірами 16х10 мм. Лівий яйник розмірами: 33х21 мм, дроібнофолікулярної структури. Вадиме Валентиновичу, що Ви порадите робити в даному випадку та яка вартість? Дякую!
Доброго дня. У Вашому випадку, Вадим Валентинович, рекомендує лапароскопічно видалити всі фіброматозні вузли, матка буде збережена і Ви ще матимете змогу народжувати дітей. Орієнтовна ціна операції зі всіма розхідними матеріалами та наркозом 23000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юра2020-03-12
Чи робете операції по видаленню кісти куприка, або правильніше дермоїдна кіста якщо так яка ціна.
Кісти куприка оперує проктолог. На сьогодні в штаті центру немає такого спеціаліста.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Виктория2020-03-12
Добрий день. Скажіть, будь ласка, таке: я мама 2 діток. В мене резус-. В чоловіка +. В першої доньки+, в другої -. Нещодавно було переривання вагітності на терміні 4 тижні. Чи великий ризик резус конфлікту при наступній вагітності? Дякую
Ризик, Вікторіє, становить 50 на 50%.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2020-03-12
Доброго дня. Майже 4 міс. тому була проведена операція по видаленню апендициту та кісти яєчника ( був перекрут ніжки). З того часу спостерігаю короткочасні колючі та ниючі болі внизу живота, трохи нижче шву. МЦ не порушений. Це все ще загоюється рана? І наскільки великою є можливість виникнення нових новоутворень, в тому числі злоякісних?
Маріє, для діагностики стану та прогнозу Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2020-03-12
Доброго дня хочу запитати больше недели долить голова не так як болить а криками Коле в лоб и и потом дае на виски а до этого повтори недели назад з лівої ніздрі тикла рідина як вода жовта що це може бути
Наталіє, з приводу діагностики проблеми Вам слід звернутися до невропатолога. У штаті центру такого спеціаліста немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх