ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Олександр2020-02-07
Доброго дня.Ми з дружиною хотіли б отримати консультацію на рахунок ЕКО,підскажіть хто найкраще може проконсультувати?
Олександре, Ви можете записатися на консультацію до будь-кого із лікарів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Попередньо Вам слід буде підготуватися для того, щоб здати спермограму: не жити статевим життям, не вживати медикаментів, не відвідувати сауну 5 днів до візиту в центр. Жінка має спланувати прихід на 21 день місячного циклу, щоб дати аналізи на гормони репродукції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оля2020-02-06
Nutrilon Білкова добавка - зняли з виробництва чим можна замінити ?
Ольго, ми не рекламуємо жодних добавок чи препаратів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2020-02-06
Хворіла, тому більше тиждня не приймала душ, сьогодні відчула біль у піхві, замітила там гульку - схожу на прищик, болить, чи пов'язано це з відсутністю душу, чи високою температурою тіла під час хвороби та як це лікувати?
Ольго, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила
до статті Контрацепція. Стерилізація
2020-02-06
Доброго дня.Скажіть будьласка після стерилізації щось зможете зробити,щоб завагітніти знову?
Ні, Людмило.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юрій2020-02-05
Доброго дня. Скажіть бутьласка яка ціна операції по видаленю аденоми? Дитині 11років
Юріє, у центрі діток не оперують. У нас немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2020-02-05
Доброго дня! 22 тиждень вагітності, ще з 12 тижня ставлять гіпертонус матки і низька плацентація. Які додаткові обстеження рекомендуєте пройти, якщо маю сумніви в кваліфікації лікарів. лікування не призначили, але часом відчувається легке потвердіння живота.
Ольго, онлайн ми не надаємо рекомендацій. Ви можете звернутися на очну консультацію до наших спецалістів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лена2020-02-04
Вчора під оком з‘явилось червоне затвердіння схоже на прищ, а сьогодні око напухно в цій ділянці. Що робити щоб позбавитись набраку?
Олено, у штаті центру немає офтальмолога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина
до статті Контрацепція. Стерилізація
2020-02-04
Доброго дня! Ви вказали ціну операції лапоррскопії, а скажіть будь ласка хоч приблизно ціну анестезії. Дякую!)
Валентино, в/в анестезія при гінекологічних маніпуляціях (процедурна) коштує 1 380 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2020-02-04
Чи робите ви операції по викривленню носової перегородки?якщо так то яка ціна?
Ні, таких операцій у нас не виконують.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-02-04
Доброго вечора скажіть будьласка коли краще робити УЗД молочних залоз
Оксано, обстеження краще робити на 5 - 10 день місячного циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх