ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Таня2020-02-13
Доброго дня у мене була затримка 3дні 10почало мазатись жівітне болів останні 2дні мажеться але є прозорі виділення тягучі хгл від'ємне що це може бути
Тетяно, онлайн ми не діагностуємо. Вам варто звернутися на огляд до гінеколога, здати мазки та зробити УЗД органів малого тазу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-02-13
Доброго дня! Скажіть будь-ласка скільки вартує видалення поліпа на матці у лікаря Кушніра Святослава Володимировича?
Вартість втручання становить 16663 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Скільки коштує операція циркумцизія?
Вартість втручання становить 3835 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталя2020-02-13
Добрий день!Мені вирізали гігрому на кисті правої руки.Шов зняли потім він розійшовся. Є сильна контрактура руки,але лікарняне хірург закрив.(у звязку з тим що з хірургічної точки рана зажили).Рука не згинається,я перукар працювати не можу. Чи відкривають лікарняне з контрактурою і який лікар?Дякую
Наталіє, ми такою інформацією не володіємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2020-02-13
Вагітність, і ендометроїдні кісти на обох яйниках, які збільшуються ...не знаю що робити я в розпачі...
Ірино, Ви можете звернутися на очну консультацію з приводу проблеми до наших фахівців. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. У розпач впадати не треба, Ваш поганий настрій не найкащим чином може впливати на дитинку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2020-02-13
доброго дня! Чи можна до Вас звернутись з проблемою маловоддя у вагітних
Ні, Ірино, Вам слід звернутися у профільний заклад, жіночу консультацію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2020-02-13
Чи можливо видалити поліпи холодним азотом у дитини 2 років. Скільки коштує ця процедура?
Ні, у центрі проводять втручання лише допростим пацієнтам. Педіатричного напрямку у нас немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2020-02-12
Здравствуйте, мне 26 лет.Беременностей, родов, абортов не было, половой партнер постоянный, зпп сдала анализы- ничего нет, впл- отрицательный. Планировали беременность, при кальпоскопию увидели пятнышко, взяли образец на пап тест - обнаружили дисплазию 1 степени, также сделали узи увидели полип и кисту. После лечения повторно узи- киста ушла, направили на пап тест повторно - результат ASC-US, флора палочки, признаки парокератоза, дегенеравиные изменения клеток залозистого эпителия, воспаления и реактивные изменения епителия: оперативные, дегенеравиные. Можно ли с таким анализом планировать беременность? По вопросу полипа то он есть, то на след. Узи нет( непонятно есть он или нет). Подскажите стоимость гистероскопии и на сколько нужно приехать в клинику, обязательно 1-2дня? Спасибо за ответ.
Олено, вартість втручання 5000 грн. Гістероскопія у нас одноденна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2020-02-12
Якщо у вас довгий час знаходжусь на лікуванні,і змінила лікуючого лікаря(вашої клініки).Яка вартість консультації?? На сайті одна ціна,в групі фейсбука-друга, а заплатила я -третю ціну.
Наталіє, консультація лікаря-акушер-гінеколога коштує 240 грн. Огляд лікаря-акушер-гінеколога - 115 грн. Повторна консультація лікаря-акушер-гінеколога - 210 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентин2020-02-12
В мене збільшується живіт,но при цьому я не набираю вагу в загалом,що це може бути,в чому причина. Я не жирію це тгно. Відчуваю важкість і взуття.
Валентине, онлайн ми не можкмо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх