x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7028 користувачів
Оксана2017-02-22
Добрий день. Мені 45 років , 3 місяці назад на УЗД в мене виявили субсерозний вузол в діаметрі 19 мм, а зараз я через 3 місяці знову зробила УЗД,щоб проконтролювати вузол і він став в діаметрі 23 мм. Кровотеч в мене немає ,все нормально.Лікар мені назначила Тазалок для розсмоктування на 3 місяці .Чи дасть мені результат це лікування.Дякую.
Оксано, препарат призначений вірно. Зміст дії "Тазалоку" полягая в пригрніченні росту вузла. Наслідок дії препарату можна буде визначити через 3 місяці на контрольному УЗД,
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2017-02-19
Скажіть будь ласка чи можна колоти угол хгч при повільному рості хгч на терміні 5 тижнів вагітності.Плодове яйце відповідає нормі?
Ні, Людмило, не можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-02-19
Чи можна прийти на прийом до лікаря гінеколога без попереднього запису?
Ні, Наталіє, попередній запис обов'язковий.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2017-02-19
Доброго вечора, скажіть будь ласка чи проводять у вашому центрі операції по видаленню кісти яєчника дитині 15 років, і її вартість????
Так, такі операції ми проводимо. Орієнтовна вартість 9000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2017-02-18
Доброго дня. На протязі тривалого не вдається завагітніти, пройшли з чоловіком обстеження, в мене знайшли гідросальпінкс, порекомендували лапароскопію. До кого краще звернутися? І на який день циклу приїхати щоб здавати необхідні аналізи?
Вікторіє, зверніться до Петровського Вадима Валентиновича. Приїзджайте не в період менструації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галина2017-02-18
Доброго вечора чи є шанси завагітніти після склерополікістозу яєчників мені зробили операцію 2015році після цього всеодно не вагітнію.
Галино, звичайно, шанси є. Дообстежтеся і продовжуйте лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
инна2017-02-17
чи можна робити вагінальну операцію,якщо в мазку лейкоцити 50-60,cтупінь чистоти 3.Чи потрібно пролікуватися,і як?
Інно, Вам треба пролікуватися, а потім уже робити операцію. З приводу лікування зверніться на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-02-17
На який день циклу можна робити діагностичну лапароскопію ?
Наталіє, операцію роблять не в період місячних.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валя2017-02-15
Добрий вечір.Підкажіть будласка чи можна завагітніти після видалення позаматкової вагітності(з видаленням правої труби)Вже минуло 2роки,але невдається.Порадьте що робити????
Валентино, необхідно вияснити чи є прохідною ліва маткова труба та зробити інші обстеження, які Вам рекомендуватиме лікар для вияснення причин проблем із зачаттям. Ми можемо порадити Вам звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога разом із чоловіком (первинна консультація безкоштовна). Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
вікторія2017-02-13
у нашого синочка фімоз йому 5 місяців чи можу я до вас звернутись за оперативним втручанням і крипторхизм двох яєчок чи можна записатись на прийом
Вікторіє, Вам варто звернутися до дитячого уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх