x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7028 користувачів
Елена2017-02-03
Доброго дня. Був статевий акт (у грудні) , порвався презерватив, помітили пізно. Через 12 годин була випита перша таблетка постинору, через ще 12- друга таблетка. Через 6 днів (співпало із днем настання місячних) почалися чи то місячні чи то кровотеча після постинору. Наступні місячні мали початися 29 січня. Зараз затримка 6 днів. чи можна виключити вагітність? дякую за відповідь
Олено, щоб діагностувати вагітність, Ви можете купити високочутливий аптечний тест, або здати кров на хоріонічний гонадотропін людини ()ХГЛ).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
alla2017-02-02
Доброго дня,мене звате Алла.в мене таке петаня,чі вас роблять заплідненя від донора ? дякую...
Так, Алло, у нас проводять інсемінацію донорською спермою. Вартість інсемінації - 4200 грн. Вартість однієї дози донорської сперми - 2100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2017-02-02
Вартість операції на геморой??? У вашій клініці. (У Карабана)
Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів - 630 грн. Висічення хронічної анальної тріщини лазерним коагулятором - 1 030 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2017-02-01
Доброго дня. Не можемо завагітніти. Хочемо провіритись з чоловіком до яких лікарів найперше звернутись?
Вікторіє, найперше Вам варто разом із чоловіком записатися за телефонами, вказаними на сайті, на консультацію до репродуктолога (безкоштовна). З огляду на ваш сімейний анамнез, лікар призначить необхідні обстеження. Оскільки, ймовірніше за все, чоловікові доведеться здати спермограму, то він має до процедури підготуватися відповідним чином: не вживати медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям і не мастурбувати п'ять днів перед процедурою. Вам особисто бажано було б спланувати візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2017-02-01
Добрий день,скажіть якщо діагноз ендометріоз 3ст та робили лапароскопію призначали візан але вагітність не наступає крім еко можливо можна спробувати енсемінацію?та що це за програма здоровий ендометрій?дякую
Світлано, під час прийому візану Ви не можете завагітніти. Після закінчення курсу лікування візаном Вам варто проконсультуватися відносно подальшої терапевтичної тактики із Вашим лікуючим лікарем. На даний момент згадана Вами прграма не активна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-01-31
Дитині 16р чи можна робити операцію по видаленню варикоцеле,як ні то що нам робити
Оксано, для того, щоб вирішити питання доцільності оперативного втручання, необхідно оглянути Вашого сина. Для початку запишіться за одним із телефонів (+38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38) на прийом до уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2017-01-30
Доброго дня. Інтимопластика проводиться лазером чи шляхом накладення швів.? Дякую
Ганно, все залежить від об'єму операції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2017-01-29
Добрий вечір! Який більший відсоток завагітніти при інсемінації спермою свого чоловіка (80%) чи спермою вашого донора?
Наталіє, якщо у чоловіка проблеми із репродуктивною функцією, то, звичайно, вищий відсоток ймовірності завагітніти при використанні донорської сперми.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іра2017-01-28
Чи проводять у вашій клініці лазерне видалення ретенційної кісти нижньої губи у дитини чи це суто стоматологічна проблема?
Ірино, у нас такої операції не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Богдан2017-01-27
Скажіть будь-ласка , інформація опублікована у вас на сайті на рахунок знижки на повторну здачу спермограми є дійсною ?
Так. Якщо Ви маєте намір повторно здати спермограму, то про це заздалегіть повідомте медреєстратора при записі на процедуру.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх