x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7079 користувачів
Іра2018-10-05
Доброго дня, ви робите ринопластику?
Ні, Ірино, зараз у центрі не роблять ринопластики
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2018-10-05
Доброго дня у мене регулярний цикл 28 дніа уже 4 дні затримки і почали боліти груди інших симптомів на вагітність немає що це може бути????
Ольго, для вияснення причин проблеми, Вам варто звернутися на очну кнонсультацію до гінеколога. Онлайн ми не можемо діагностувати. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2018-10-05
Доброго дня Чи проводиться у вас френулопластика?
Ні, Андрію, такої послуги у нас немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2018-10-05
Доброго дня!Чи можна робити спринцювання під час місячних?
В критичні дні, Софіє, проводити спринцювання не рекомендується.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла2018-10-05
Доброго дня! Скажіть будь ласка після видалення матки місячні повинні бути? Мені 8 місяців назад удалили матку,місячні ідуть,була на обстеженні ,врачиха сказала що це норм,аналізи добрі,УЗД також норм.
Алло, ні, таке положення речей не є нормою. При відсутності матки місячні йти не повинні. Кровотечі, які мають місце - привід для звернення до фахівця.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2018-10-04
Через що сама передається хламідіоз?через виділення які виділяються статевими органами людей?І чи можна заразитися хламідіозом при статевому акті з презервативом,якщо впевнений що партнер хворий на 100%? Чи краще не ризикувати?дякую.
Так, Тетяно, хламідіозом можна заразитися через виділення хворих людей. Профілактика хламідіозу така ж, як і інших захворювать, що передаються статевим шляхом. Це виключення безладних статевих зв'язків, використання презерватива при невпевненості в здоров'я партнера. Ризикувати своїм здоров'ям чи ні - це Ваш вибір. Ми можемо лише зазначити, що проблематичність лікування хламідіозу обумовлена тим, що хламідії характеризуються властивостями як бактерії, так і вірусу та мають дуже складний внутрішньо- і позаклітинний цикли розвитку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Инна2018-10-04
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, скільки коштує консультація трихолога?
Ольго, трихологічний напрямок у нас веде лікар-дерматолог. Консультація - 180 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана
до статті Полікістоз
2018-10-04
Доброго дня. Яким чином лікується полікістоз? проблема у неправильному виробленні лютенізуючого та фолікулостимулюючого гормонів. Невже потрібно пити протизаплідні пігулки?
Оксано, У Медичному центрі "Боголюби" для лікування полікістозу пропонується лапароскопічна операція, яка називається діатермодрилінг ячників. Її суть полягає в тому, що спеціальним лазером руйнується мозкова кора яйників, яка відповідає за вироблення яйникових андрогенів. При цій операції не руйнується внутрішня тканина яйника, котра продукує фолікули, тому після таких операцій дуже швидко настає вагітність та зникають інші симптоми полікістозу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-10-04
Підкажіть через який мінімальний термін після пологів можна зробити стерилізацію? Мені 27р. троє дітей. Ціна?
Тетяно, процедуру можна пройти не раніше, ніж через 8 тижнів після пологів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2018-10-04
Доброго дня мені 20років,я веду статеве життя.У мене проблема,місячні закінчились 1 тиждень тому та протягом цих днів щодня в мене є сліди крові на білизні я не розумію від чого це і це відбувається уже не вперше?
Катерино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (457)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх