x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7052 користувачів
Ірина2018-02-28
Доброго дня! Моїй мамі зробили операцію видалення матки і яїчників. Пройшов місяць і біля правого лімфоузла в пахву почала набиратись жидкість. З чим це може бути пов*язано? Дякую.
Ірино, онлайн ми, на жаль, не можемо діагностувати проблему Вашої мами. Їй варто звернутися на очну консультацію до лікаря, який проводив операцію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Діана2018-02-28
Скажіть будь ласка,що це може бути ,в мене не було інтимного життя цілий місяць,а в мене затримка місячних вже4дні я ж не можу бути вагітною тому що в мене в тому місяці були місячні? Скажіть будь-ласка що це може бути?????
Діано, причини проблеми можуть бути різні, для їх вияснення варто пройти діагностичні обстеженя та огляд у гінеколога. Одними з найпоширеніших причин є гормональний збій, фізичне перенавантаження, стрес.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2018-02-28
А якщо не було інфекційних статевих захворювань та всього того, що тут в статті перечислено, то чи може бути непрохідність труб? Чи швидше проблема через чоловіка??? Активно рухливих сперматозоїдів у нього 17%.
Катерино, щоб знати напевно причину проблеми, варто пройти повне обстеження сімейної пари. 50% проблем непліддя через чоловічий фактор.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-02-28
Добрий день!Чи можна у вас зробити лазерне видалення геморою? І скільки це коштує?Дякую!
Тетяно, у центрі практикують наступні втручання при геморої: латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів - 630 грн та висічення хронічної анальної тріщини лазерним коагулятором - 1 030 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
марія2018-02-28
скажіть будь - ласка у вашу лікарню можна звернутися за допомогою з діагнозом низькодиференційований плоскоклітинний незроговілий рак шийки матки джі3.
Маріє, на жаль, ні. Вам краще звернутися у ВООД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2018-02-27
Чи є 09.03.2018 робочим днем у вашій клініці?
Так, Світлано, 9 березня - робочий день у центрі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
КАТЕРИНА2018-02-27
Доброго дня! Яка вартість консультація акушера-гінеколога і взяття мазків (Загальна сума), до кого з фахівців краще звернутися по даному питанню, і чи потрібний попередній запис до лікаря чи жива черга?
Катерино, вартість консультації та мазків, згідно прайсу: консультація лікаря-акушер-гінеколога 180 грн, огляд лікаря-акушер-гінеколога 80 грн, повторна консультація лікаря-акушер-гінеколога 150 грн, кольпоскопія 160 грн. Потрібен попередній запис по телефону (номери вказані на сайті).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
КАТЕРИНА2018-02-27
Чому я небачу свого питання і відповіді до нього?
Катерино, уточніть, будь ласка, яке саме питання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2018-02-26
Доброго дня. Проходила обстеження в Марищук О.В. в результаті чого підтвердився діагноз дисплазії шийки матки (2 місяці вже п'ю краплі протефлазид, пропила курс ще одних таблеток (не пам'ятаю назви) та на даний момент приймаю інєкції циклоферону. Лікар повідомила, що на 6-й день циклу потрібно прийти на лікування дисплазії (лазером) та консультації щодо подальших дій по підвищеному гормону пролактину (пила таблеткиалактин). Проте, наперед день візиту, який залежить від дня циклу неможливо було визначити, і сьогодні по телефону не вдалося записатися на лікування на 02.03.2018 через відсутність вільних місць в лікаря в цей день. Підкажіть, як бути в такому випадку??? Через 3 місяці планую виїзджати на постійне проживання за кордон, хотілося б вже долікуватися в цього лікаря, тим більше, що не знаю, як зараз бути, що пити і як надалі лікуватися....
Залиште номер Вашого мобільного, Вам постараються допомогти і знайти місце для консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2018-02-26
Доброго дня. Скажіть будь ласка скільки коштує післяродова пластика у вас в клініці. І який післярпераційний період не можна сідати.
Тетяно, наші ціни такі: інтимопластика піхви 12 000 грн, інтимопластика малих статевих губ 7 000 грн Не можна сідати 2 тижні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (308)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх