x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7027 користувачів
Катерина2017-02-09
Доброго вечора. Робили у Вас гістероскопію, після втручання пройшло декілька днів і появилась температура 37-37.3, але я її не відчуваю.Кожного вечора піднімається.Це нормально чи є якісь відхилення?
Катерино, краще звернутися до лікуючого лікаря. Незначне підвищення температури можливе.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Альона2017-02-06
Добрий вечір.У мене діагноз Са лівої молочної залози Т2N0M0 2B.,кл.гр.2 супутній БСД по змішаному типу СНОст.В краях резекції пухлинного росту немає.В 1 з 9 л/в мтс раку.Діагноз після того як вже зробили операцію квадрантектомію. Потім призначили лучеву терапію курс ДГТ на область молочн. зал.РОД-2,0 Гр.,СОД-50ГР.,п/о рубец локально :РОД-2,0Гр.,СОД-10Гр.,ш/надключних л/у зліва: РОД-2,0 Гр., СОД-44Гр.,подмишичні л/у зліва:РОД-2,0 ГР., СОД-44Гр.. Одержала 30 лучів Со60, після такої терапії призначили через місяць таблетки "Тамоксифен" на 5 років та уколи на 2 роки-"Диферелин".Хімію не приймала і неназначали в звязку з тим що в мене ще хронічний вірусний гепатит С генотип 1, фаза вірусної активності високої степені, мінімальна біохімічна активність. Хочу запитати у вас чи можливо мати надію вилікуватися без хімій, а так як призначив мені хіміотерапевт лише уколи і таблетки, сказав що хімія геть одна в моєму випадку може мене вбити... Пухлина гормон залежна була. Також питання про руку яка так за 4 місяці і нерозробилась після операції не підіймається повністю і отікає, роблю зарядки і масажі але толку мало. Дякую зарання за відповідь.
Доброго вечора. Шанс на вилікування завжди є, і у Вашому випадку без хіміотерапії також, але гарантувати і сказати точно ніхто не зможе, в медицині вкрай важко робити точні прогнози. Щодо Вашої, то видно після операції порушився лімфовідтік, звичайно, повністю віновитись він не зможе, але продовжуйте масажі та гімнастику, не опускайте рук. Бажаємо Вам хорошого самопочуття.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анна2017-02-04
Чи можна в вашому центрі зробити операцію з перев'язування маткових труб за умови, що я не маю дітей, і мені ще не виповнилось 30-35 років?
Так, Ганно, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Елена2017-02-03
Доброго дня. Був статевий акт (у грудні) , порвався презерватив, помітили пізно. Через 12 годин була випита перша таблетка постинору, через ще 12- друга таблетка. Через 6 днів (співпало із днем настання місячних) почалися чи то місячні чи то кровотеча після постинору. Наступні місячні мали початися 29 січня. Зараз затримка 6 днів. чи можна виключити вагітність? дякую за відповідь
Олено, щоб діагностувати вагітність, Ви можете купити високочутливий аптечний тест, або здати кров на хоріонічний гонадотропін людини ()ХГЛ).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
alla2017-02-02
Доброго дня,мене звате Алла.в мене таке петаня,чі вас роблять заплідненя від донора ? дякую...
Так, Алло, у нас проводять інсемінацію донорською спермою. Вартість інсемінації - 4200 грн. Вартість однієї дози донорської сперми - 2100 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2017-02-02
Вартість операції на геморой??? У вашій клініці. (У Карабана)
Латексне лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів - 630 грн. Висічення хронічної анальної тріщини лазерним коагулятором - 1 030 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2017-02-01
Доброго дня. Не можемо завагітніти. Хочемо провіритись з чоловіком до яких лікарів найперше звернутись?
Вікторіє, найперше Вам варто разом із чоловіком записатися за телефонами, вказаними на сайті, на консультацію до репродуктолога (безкоштовна). З огляду на ваш сімейний анамнез, лікар призначить необхідні обстеження. Оскільки, ймовірніше за все, чоловікові доведеться здати спермограму, то він має до процедури підготуватися відповідним чином: не вживати медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям і не мастурбувати п'ять днів перед процедурою. Вам особисто бажано було б спланувати візит до репродуктолога на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2017-02-01
Добрий день,скажіть якщо діагноз ендометріоз 3ст та робили лапароскопію призначали візан але вагітність не наступає крім еко можливо можна спробувати енсемінацію?та що це за програма здоровий ендометрій?дякую
Світлано, під час прийому візану Ви не можете завагітніти. Після закінчення курсу лікування візаном Вам варто проконсультуватися відносно подальшої терапевтичної тактики із Вашим лікуючим лікарем. На даний момент згадана Вами прграма не активна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2017-01-31
Дитині 16р чи можна робити операцію по видаленню варикоцеле,як ні то що нам робити
Оксано, для того, щоб вирішити питання доцільності оперативного втручання, необхідно оглянути Вашого сина. Для початку запишіться за одним із телефонів (+38(0332)20-07-02 +38(099)44-55-404 +38 (067) 851 79 38) на прийом до уролога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2017-01-30
Доброго дня. Інтимопластика проводиться лазером чи шляхом накладення швів.? Дякую
Ганно, все залежить від об'єму операції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (206)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх