ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Каріна2019-06-11
Доброго дня, яка вартість даюіопластики ?
Каріно, в центрі такого втручання не проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2019-06-11
Доброго дня,скажіть за скільки часу записуватись на консультацію
Інно, це залежить від того, наскільки разписаний графік прийому обраного Вами спеціаліста. Зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті, для уточнення.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2019-06-11
Чи проводять у вашій клініці діагностику завмерлої вагітності та чи можливо одразу зробити чистку при підтвердженні діагнозу? І скільки це займає часу або днів?
Так, Іванно, діагностику проводимо. Чистка можлива. Приблизний час перебування в центрі - доба.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-06-10
Доброго дня,під час вагітності сильно розвивається верикоз.Підкажіть будь ласка до кого краще звернутися з Ваших судинних хірургів і яка ціна консультації, оскільки проживаю в Києві,а Вашу клініку радили?
Юліє, Ви можете записатися на прийом до Крижановського Сергія Анатолійовича. Консультація лікаря-хірурга судинного+УЗД - 345 грн. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Сергій2019-06-10
Чи консультуєте та лікуєте з приводу ВПЛ (статевого) та гострокінцевих кандилом,і як записатися до Вас на прийом?
Так, Сергію, Ви можете записатися на прийом до нашого дерматолога. Запис на консультацію - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
олена2019-06-09
Чи проводять у вас перкутанну нефролітотрипсію.Ціна
Олено, центр пропонує для видалення каміння в нирках наступні лікувальні методи: лазерне видалення - 3 335 грн, пієлолітотомія - 9 660 грн. Метод обирає лікуючий уролог, в залежності від виду каміння, його розташування та стану здоров'я пацієнта. У Вашому випадку слід звернутися на очну консультацію до уролога для індивідуального вирішення цього питання. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-06-08
Доброго вечора! Гістероскопія хірургічна у Вашому центрі проводилась 10 днів тому. Призначено Левомін 30. Приймаю 10 днів на вечір, в один час. Щоранку сильно нудить, протягом дня болить голова, постійна тривога і якась втома. Це може бути побічна дія? Як з цим впоратись? Лікар контактів не дає, каже дзвонити на реєстратуру
Юліє, Вам слід з цього приводу звернутися на очну консультацію до лікаря. Онлайн ми не можемо ні діагностувати Вашу проблему, ні відмінити препарат. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-06-07
Доброго дня, скажіть будь ласка які ціни на імплантанти в груди?
Ольго, ціна залежить від розміру, форми та виробника імплантів. Орієновно - від 500$.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександр
до статті Фімоз
2019-06-06
Яка ціна підрізання вуздечки пеніса і чим ви проводите!!???
Олександре, метод, який застосовують хірурги центру при короткій вуздечці - френулопластика. Надріз робиться скальпелем. Вартість втручання - 2185грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2019-06-06
Доброго вечора!Я кормлю груддю,але не відчуваю як прибуває молоко..груди м'ягкі,так ніби пусті,але молоко біжить..І мені періодично пече в грудях..Після перших пологів мені штучно призупинили лактацію..(бо дитина померла(це другі пологи..Могло це вплинути на лактацію..чи є у вас спеціалісти щоб оглянули і проконсультували?
Інно, Вы можете записатися на прийом до лікаря-мамолога. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (802)
 • Андріана Яка ціна донорської яйцеклітини?
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
Наші партнери
Вверх