ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7682 користувачів
Богдана2020-02-25
Доброго дня. Лікуємо ендометріогідні вогнища після кесаревого. Пів року приймала лютеіну 100 мг і краплі матки борової. Є позитивна динаміка. Зараз лікар виписав Ліндинет 20 і матку борову. Почала приймати таблетки, зараз 13 день циклу і ще досі незначні кров'яні виділення не закінчилися. Чи має Ліндинет 20 якусь лікувальну дію в моєму випадку чи вони лише для контрацепції? Відколи п' ю препарат, то дискомфорт в області шва і віддає в крижі, постійно здутий живіт, після статевого акту пече всередині. Що робити з виділеннями і чи далі приймати ліндинет якщо він викликає стільки побічних реакцій?
Богдано, щодо доцільності подальшого прийому препарату Вам слід проконсультуватися із лікарем, який призначив медикамент. Онлайн ми не можемо надавати терапевтичних рекомендацій чи відміняти призначені іншими лікарями ліки. Ви можете звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру із результатами обстежень. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Мирослава2020-02-25
Доброго дня, 14 січня відбувся незахищений статевий акт (вроді без закінчення всередину), 23 січня посалась менструація, що правда менші виділення, 23 лютого почалась наступна менструація і також менші виділення, за цей період робила 6 разів тест на вагітність і він завжди негативний, чи можу я бути вагітною а тест не показати цього?
Мирославо, якщо тест шість разів показав негативний результат, і уже відбулося дві менструації, то Ви - не вагітна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія
до статті Внутрішньоматкова інсемінація
2020-02-25
Яка ціна інсемінація спермою донора?І чи донор є у вас чи потрібно собі шукати?
Внутрішньоматкова інсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 6935 грн. Донорська сперма (1 доза) - 2910 грн. Донорська сперма є в наявності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віта2020-02-25
Чи можна щоб був присутній чоловік на гістероскопії ,і яка ціна??
Гістероскопія діагностична (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження) коштує 4 100 грн. Чоловік не може бути присутнім.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2020-02-25
Добрий день, цикл 25 днів, місячні мали бути 20.02, не почалися, 22.02-24.02-мажучі виділення, трохи болів живіт. 23.02зробила тест-негативний. Що це моюе бути?
Тетяно, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2020-02-25
Доброго дня! Я була на прийомі в Пец Л.А. Вона сказала, що якщо в аналізах буде щось не так, то мені зателефонують і повідомлять, яке має бути лікування. На електронну адресу мені прийшли результати аналізів у яких вказано: Цитоморфологічний висновок: цитограма запалення. Чому мені так ніхто і не зателефонував, вже пройшло більше двох тижнів? Чи я здорова?
Доброго дня. Вибачте, будь-ласка, за неуважність, можливо з якихось технічних причин, лікар не оримала вчасно Ваш результат аналізу та не зателефонувала. Відправте Ваш контактний номер телефону та Прізвище ім’я по-батькові, на вайбер 0956822703, і Людмила Андріївна Вам перетелефонує.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана 41рік
до статті Аденоміоз
2020-02-25
Доброго вечора.Поставили діагнос адеміома матки,матка збільшена 8 тижнів вагітності.Мене ниє таз і живіт,часте сечовиділення.Здала мазок високі лейкоцити.Порадьте що робити.
Світлано, онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій. Вам варто звернутися на очну коснультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2020-02-25
Доброго дня. Через тиждень після гістероскопії почала відчувати тягнучі болі внизу живота. Підкажіть, чи варто хвилюватися і йти на консультацію до лікаря?як їх можна усунути і що може бути причиною?
Маріє, онлайн ми неможемо визначити причину проблеми. Так, Вам слід звернутися на огляд до лікаря.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-02-24
Доброго дня. Цікавить гемодинамічна корекція. Пацієнт відразу після корекції може іти додому. Перев'язки робите та зняття швів проводите ви, чи можна зробити це у іншому лікувальному закладі за місцем проживання?
Оксано, пацієнт після втручання знаходиться 1-3 дні у стаціонарі. Можете робити перев'язку по місцю проживання.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярина2020-02-24
Від диклофенаку може бути затримка
Ні, Ярино.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1170)
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
 • Аліна Доброго дня! Яка вартість прийому лікаря - гінеколога з узі та мазками?
 • Тетяна Доброго вечора! Скажіть будь ласка яка приблизна ціна на видалення кісти розміром 5 см на печінці. Зараз проходимо об слідування і аналізи щоб знати яка вона але скоріше всього що її треба видаляти. І...
Наші партнери
Вверх