x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Тетяна2013-11-13
Чому після приймання антибіотиків виникає молочниця і як цього уникнути??????
Тетяна, для профілактики молочниці перш за все Вам варто звернути увагу на свій раціон. Надлишок вуглеводів, солодощів провокує "процвітання" дріжджевих грибків, особливо на фоні можливого дисбактеріозу, викликаного прийомом антибактеріальних препаратів. Перегляньте свою дієту, внесіть у неї зміни на користь овочів, фруктів, кисло-молочних продуктів. Буває й так, що рецидиву молочниці сприяє приймання ванни (краще душ), використання щоденних прокладок з клейовою основою (носіть просто бавовняну білизну).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
андрій шеремет2013-11-13
Доброго дня Вам. Ми з жінкою не можемо завагітніти вже 7-ий рік, проходили інсемінацію 3-и спроби і зрозуміли що нас обманюють які гарантії даете Ви і скільки коштуе Ваше лікування? Наперед вдячний Вам за відповідь.
Спроба інсемінації має значно нижчу результативність відносно інших допоміжних методів. Світова статистика дає позитивний відсоток інсемінації один з шести. Щоб дати вичерпну відповідь щодо ціни лікування, Вам краще звернутися безпосередньо в центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2013-11-12
Доброго дня.На якому термені вагітності потрібно ставати на учот?
12 тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2013-11-09
По назначению врача я принимала дюфастон. Пропила назначеный курс лечения, уже 2 месяца не пью. В этот месяц, у меня задержка месячных 7 дней, а тест отрицательный. Эсли эсть беременность, то на каком сроке тесты покажут положительный результат или это сбой?
За 7 днів тест мав би показати вагітність. Купіть якісний, чутливий тест і проведіть його ще раз. Якщо результат буде від'ємним, то затримка Ваша, скоріш за все, не пов'язана з вагітністю, а ознака гормонального збою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Карiна2013-11-08
Якi мають бути нормальнi видiлення пiсля мiсячних?
Після місячних немає бути виділень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2013-11-08
якого кольору повинні бути нормальні виділення?? і з якого по який час??дякую
Водянисті в середині циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Люда2013-11-07
Доброго дня! Рік назад була лапороскопія (полікістоз яїчників), неможу завагітніти вже 1.5 року - немає овуляції. Стимулювалась клостиблегітом+прогестерон нічого. призначили стимулювання гоналом. Підскажіть, будь ласка чи може щось получитись з гоналом. Дякую.
Люда, Вам краще звернутися до нас в центр на очну консультацію з цього приводу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тамара2013-11-07
мені 38 років. 2 роки немає місячних-ранній клімакс.Чи можливе штучне запліднення?
Тамара, з донорською яйцеклітиною - можливо. В нашомій клініці такі цикли проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2013-11-07
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, скільки фолікул повинно утворитися при стимуляції яйників? (оптимальна кількість) . Дякую.
Оптимальна кількість - 15 яйцеклітин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга С2013-11-06
Ми з чоловіком 5 років не можемо мати дітей. В мене на УЗД виявили ознаки вузлової фіброміоми матки, субмукозна локалізація вузла, лівобічний гідросальпінкс, злуковий процес малого тазу. Що б Ви мені порадили робити? Чи необхідне хірургічне втручання? І скільки це буде коштувати у Вашій клініці. І коли можна записатися на прийом та до якого лікаря?
Вам, Ольга, рекомендована лапароскопічна операця. Зверніться до Петровського Вадима Валентиновича. Запищіться на прийом по телефону 099 - 44 - 55 - 404. Орієнтовна вартість біля 3000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (410)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх