ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Урологія. Чоловіче здоров’я

Вазектомія (чоловіча контрацепція, стерилізація)

Кількість переглядів: 27346

Вазектомія (чоловіча стерилізація) - це хірургічна процедура чоловічої контрацепції. Сенс операційного втручання полягає в перев'язці або висіченні сім’япроводів. У порівнянні з перев'язкою фаллопієвих труб у жінок, вазектомія є більш ефективною і менш небезпечною.

Вазектомія вважається незворотнім методом контрацепції, про що повинен знати чоловік, перш ніж прийняти рішення щодо операції. Багато пацієнтів побоюються, що вазектомія знижує лібідо або призводить до деяких серйозних захворювань (рак, хвороби серця). Необхідно розвіяти ці міфи. Вазектомія не впливає на сексуальну активність: рівень тестостерону, ерекція і еякуляція у чоловіків, які перенесли операцію, відповідають нормам.

Ризики та "вигоди" вазектомії

У минулому деякі вчені висували гіпотези щодо впливу вазектомії на розвиток раку яєчок і простати. Однак наукових доказів на підтримку подібних теорій немає. Те ж саме стосується і ризику розвитку серцево-судинних захворювань.

Необхідно розвінчати і деякі вигоди, які помилково приписуються вазектомії. Наприклад, досить поширена хибна думка про те, що операція захищає від інфекцій, що передаються статевим шляхом і СНІДу. Це не так. Заходи та засоби захисту від подібних захворювань для пацієнтів після вазектомії такі ж, як і для тих, хто не робив операції.

Коли є сенс вдатися до вазектомії?

Вазектомія підходить для тих чоловіків, які остаточно вирішили не мати дітей. Причини можуть бути самі різні і залежать від особистих переконань пацієнта. У деяких регіонах світу, наприклад, вазектомія виконує роль контролю народжуваності. Очевидно, що в таких країнах, як Китай і Індія, де рівень народжуваності дуже високий, існує серйозна проблема перенаселеності.

Той, хто зважився пройти вазектомію, повинен знати, чого очікувати від втручання і бути повністю переконаним у своєму рішенні. Іноді пацієнт робить нерозважливий вибір, піддавшись імпульсу після новини про вагітність (або нову вагітність) партнерки.

Як проводиться вазектомія

Процедура вазектомії, як правило, проводиться під місцевою анестезією, амбулаторно, і не вимагає госпіталізації. Якщо пацієнт під час передопераційного опитування повідомляє про те, що у нього є алергія на місцеві анестетики, може бути показаний загальний наркоз.

Триває вазектомія недовго - від 20 до 40 хвилин, якщо немає ускладнень. У перші години після операції можливі невеликі хворобливі відчуття в паховій області, припухлість і гематома. При першій післяопераційній еякуляції в спермі можуть бути сліди крові.

Пацієнту дуже важливо знати, що у перших 20 еякуляціях сперма все ще містить сперматозоїди. Тому поки доцільно використовувати класичний метод контрацепції - презерватив.

Профілактика ускладнень

Для запобігання розвитку інфекцій особливе значення має особиста гігієна. Пахову область необхідно мити щодня з великою обережністю. Перш ніж повернутися до нормальної фізичної діяльності, після вазектомії необхідно почекати хоча б тиждень. Якщо ж мова йде про заняття контактними видами спорту, то краще утриматися від цього, хоча б кілька тижнів.

32      4.44
Що ми пропонуємо у Вашому випадку? Розкажіть нам про Вашу проблему і ми Вам допоможемо! Розповісти про свій випадок
Записатись на прийом
Андрій 2023-03-29
Як правильно було б домовитись про послуги??
Андрію, Вам слід для початку записатися на прийом до уролога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Андрій 2023-03-29
Яка ціна на дану процедуру тепер, у випадку усе включено? Тобто:аналізи+робота+місцева анестезія??
Вартысть операції - 8220 грн. Передопераційні аналізи - 1734, а вартість анестезії залежить від її типу і визначається при консультації.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Андрій 2023-03-04
Доброго дня.. Чи існують якісь знижки цін на послуги?
Андрію, на сьогодні ніяких знижок у центрі не передбачено.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Володимир 2023-02-05
Доброго дня, у вас можна залишитися на одну добу і зробити дану операцію? Тобто перший день здати у вас усі аналізи, на наступний операцію, так можна і яка ціна? Так як я з іншого міста.
Володимире, можна, якщо добу додатково оплатити. Один ліжкодень післяопераційний - 2 225 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Семен 2022-09-28
Після операції половий акт на скільки хвилин може продовжитись?
Ціль проведення вазектомії - чоловіча стерилізація, а інші ефекти від операції - індивідуальні.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ігор 2022-05-24
Доброго дня. Цікавить дана процедура. Який лікар проводить операцію? Чи можливо за один прихід до вас зробити огляд і операцію? Які аналізи потрібно зробити завчасно чи все робиться по місцю? А також питання яким методом ви робите операцію - традиційно розрізання чи лапороскопічно? Якщо є потреба в загальному наркозі, чи зможу я в цей же день покинути клініку чи необхідно залишатись? Яка вартість процедури в комплексі з оглядом і аналізами? Дякую.
Операцію проводить Шпілька Василь Миколайович. Можна зробити за один прихід, але тоді потрібно прийти із свіжими аналізами, це загальний аналіз крові та сечі, коагулограма, аналіз на ВІЛ, СНіД, сифісіс, гепатит В і С, глюкоза, група крові та резус фактор і кардіограма, або здати це все в нас, тоді один день - аналізи на наступний день - операція. Можна зробити класичним методом або лапароскопічним, ціна однакова, у нас роблять обома методами. Наркоз загальний, зможе в той же день поїхати додому. Ціна операції 7465 грн, наркоз 5900 грн, аналізи, якщо в нас 1215 грн, кардіограма безкоштовно. Обов‘язково, вранці перед операцією нічого не їсти і не пити!!!
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Андрій 2022-04-05
Ви працюєте під час війни? Я обмежуся одним візитом до Вас?(за умови що буду мати з собою всі необхідні медичні аналізи)?. Які ціна разом з анастезією?
Так, Андрію, центр працює. Запис на прийом - за телефонами, всказними на сайті. Так, така можливість є. Вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено*, окрім анестезії) - 7 465 грн. Місцева анестезія -765 грн. Тотальна анестезія коротка - 1 085 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Іван 2022-01-03
Скажіть будь-ласка, а аналізи можна здати у вас, чи потрібно їх робити самостійно. Дякую
Іване, усі аналізи можна здати н місці, в центрі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Світлана 2021-07-30
Яка ціна даної процедури?
Вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено*, окрім анестезії) - 5 090 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Володимир 2021-07-28
Добрий ранок, якщо я правильно зрозумів, то після проведення вазектомії відчуття еякуляції залишаються без змінними? Чи є якісь зміни???
Так, Володимире, Ви зрозуміли правильно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Василь М 2021-07-25
Ще одне питання. Чи можливо зробити вазектомію за один день? Щоб приїхав з необхідними документами і зробив за один день консультацію лікаря і саму операцію.
Так, Василю, можна, за умови, що у Вас на руках будуть усі необхідні передопераційні діагностичні обстеження. Попередній запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Висить М. 2021-07-25
Доброго дня. Скажіть будь ласка з якого віку можна у вас розробити чоловічу стерилізацію? А також, які документи потрібно з собою мати?
Особа має бути повнолітньою та серйозно зважити наслідки. Мати слід паспорт.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Аня 2021-05-26
Яка зараз ціна?
Вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено*, окрім анестезії) коштує 5 090 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Артем 2021-01-28
Доброго дня! Ви писали: "Попередній запис на консультацію до оперуючого хірурга - за телефонами вказаними на сайті." А хто оперуючий хіруг, до кого записуватись ?
Артеме, запишіться на прийом до Шпільки Василя Миколайовича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Рома 2021-01-26
Доброго дня . Мене цікавить питання чи дійсно є ризик того ,що через деякий час після вазектомії є великий ризик атрофії яєчок, а також повної імпотенції.
Ні, Романе, після вазектомії таких ризиків немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Богдан 2020-08-17
Доброго дня. Я з іншого міста, мене цікавить скільки візитів в клініку потрібно зробити щоб зробити вазектомію (починаючи з консультації і завершуючи готовим результатом)?
Богодане, досить двох візитів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Богдан 2020-08-14
Доброго дня. Я з іншого міста, мене цікавить скільки візитів в клініку потрібно зробити щоб зробити вазектомію (починаючи з консультації і завершуючи готовим результатом)?
Досить двох візитів, Богдане.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Андрій 2020-08-02
Доброго дня. Інтересує ціна на дану операцію? Чи є обмеження по віку і наявність дітей?-мені 32 і дітей немає. За скільки часу потрібно до вас наперед записуватись?і скільки разів потрібно до Вас приїжджати,бо я з іншого міста? Наперед вдячний за відповідь
Андрію, вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено*, окрім анестезії) коштує 4 630 грн. Обмежень немає, наявність дітей ролі не грає. Це має бути Ваше виважене рішення, з усвідомленням незворотніх наслідків операції. Попередній запис на консультацію до оперуючого хірурга - за телефонами вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Володимир 2020-07-27
Доброго дня після даної процедури.сперма буде при екуляції.чи небуде .і через який час реабілітації
Володимире, після вазектомії у спермі не буде сперматозоїдів (азооспермія), а зовнішній вигляд еякуляту буде такий як звичайно.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Інна 2020-06-15
Хронічний гепатит С і ВІЧ (не на терапії) - є протипоказом до вазектомії чи ні?
Ні, Інно, це не є протипоказом до вазектомії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Валерій 2020-02-02
Здрастуйте! Скажіть, будь ласка, в якіх містах України виконують цю операцію? Куди потрібно буде їхати?
Валерію, цю операцію з успіхом виконують наші фахівці. Наш центр знаходиться у Боголюбах, це біля Луцька.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Василь 2019-12-24
Скільки часу(днів) потрібно щоб приїхати до вас, здати аналізи і провести операцію(вазектомію)?
Василю, в середньому це займе 1-3 доби (залежно від Вашого самопочуття після операції).
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Василь 2019-10-27
Чи виконуєте ви вазектомію через прокол? Також хочеться, щоб в процесі стерилізації видалили якомога більший фрагмент протоки, а кіеці перевязали і припалили. Це можливо?
Василю, методику втручання Ви можете обсудити із оперуючим хірургом на індивідуальній консультації. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Василь 2019-10-23
Яка ціна операції з анестезією і всіма аналізами?
Вазектомія (все включено, окрім анестезії) коштує 4 025 грн. Анестезія - 2 670 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Василь 2019-10-22
Доброго дня! Чи відсутність дітей є перешкодою для вазектомії? У своїй позиції цілком впевнений.
Ні, Василю, відсутність дітей - не перешкода для вазектомії. Це має бути Ваш усвідомлений вибір.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Вадим 2019-09-24
Добрий день. Які треба зробити необхідні аналізи, щоб зробити вазектомію? Я хочу приїхати вже з готовими аналізами, бо не мешкаю в Україні.
Вадиме необхідно здати аналізи крові на групу, резус-фактор, гепатити, СНІД, сифіліс, коагулогарму, розгорнутий аналіз крові, цукор крові, ЕКГ, флюрографію, загальний аналіз сечі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Владислав 2019-08-15
Добрий день. Скажіть будь ласка скільки коштує вазектомія разом з анестезії. Дякую
Владиславе, вазектомія (все включено, окрім анестезії) коштує 4 025 грн. Анестезія - 2 670 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Ігор 2019-08-10
Доброго дня! На операцію вазектомія за скільки часунаперед потрібно записуватись?
Ігоре, дату Вам слід узгоджувати із оперуючим хірургом. А запис на прийом до спеціаліста центру здійснюється виключно у телефонному режимі працівниками реєстратури за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Денис 2019-07-31
Ще таке питання: Чи можна за один раз зробити вазектомію та усунути варикоцеле? Ціна в результаті вийде та ж сама, чи чи дешевше? Анастезію доведеться робити двічі, чи одного разу на дві короткі оберації вистачить?
Денисе, вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено*, окрім анестезії) коштує 4025 грн. Відносно можливості одномоментного проведення двух оперативних втручань Вам слід індивідуально проконсультуватися у оперуючого хірурга. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Денис 2019-07-31
Доброго дня! У мене лівостороннє варикоцеле третьої стадії. Хочу усунути проблему) Яка зараз вартість процедури та анастезії?
Хірургічне лікування варикоцеле (все включено*, окрім анестезії) коштує 3 910 грн. Анестезія - 2670 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Олег 2019-02-11
Чи простата є перешкодою для вазектомії.
Ні, Олеже, простата не являється перешкодою для вазектомії.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

Валерій 2019-02-08
Вітаю. Скільки коштує чоловіча стерилізація, і яка процедура?
Валерію, вартість вазектомії (все включено, окрім анестезії) - 4025 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Юля
2021-06-15
Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дякую.
 • Уляна
2021-06-14
Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя значно покращилось, зник страх небажаної вагітності. Тож можу рекомендувати медичний центр БОГОЛЮБИ як місце де працюють справжні професіонали своєї справи. Також порадувало, що вік до 35 років і тільки одна дитина не стали перешкодою для операції, бо в багатьох інших центрах за вазектомію беруться лише після 35 років, або при наявності 2 дітей.
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1171)
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
 • Аліна Доброго дня! Яка вартість прийому лікаря - гінеколога з узі та мазками?
Наші партнери
Вверх